کد خبر: ۵۷۸۹
تاریخ انتشار: ۱۵ خرداد ۱۴۰۱ - ۲۲:۳۲
تیم ملی ولز موفق شد در کاردیف مقابل اوکراین پیروز شود تا پس از ۶۴ سال یکی از تیم‌های اروپایی حاضر در جام‌جهانی نام بگیرد.

مخاطب24- سومین رقیب ایران مشخص شد، صعود ولز به جام جهانی بعد از ۶۴سال، آخرین دیدار از پلی‌آف انتخابی جام‌جهانی ۲۰۲۲ قطر در قاره اروپا در ورزشگاه کاردیف‌سیتی برگزار شد که در این دیدار ولز مقابل اوکراین با نتیجه ۱-۰ پیروز شد و به جام‌جهانی راه یافت.

گرت بیل و هم‌تیمی‌هایش رقیب ایران شدند

نیمه نخست اوکراین فرصت‌های خطرناک‌تری داشت و شانس‌های گلزنی متعددی خلق کرد، اما تیمی که به گل رسید ولز بود. اژدها دقیقه ۳۴ با ارسال بیل و ضربه سر یارمولنکو به گل رسید. مهاجم اوکراین در این دیدار گل‌به‌خودی تلخی به ثمر رساند. نیمه دوم به تدریج اوکراین پیش آمد تا از آخرین فرصت‌هایش برای راهیابی به جام‌جهانی استفاده کند. در مقابل ضدحملات ولز هم بسیار خطرناک بود و تا آستانه زدن گل دوم هم پیش رفتند. زردوآبی‌ها هم هرچه تلاش کردند به در بسته خوردند تا موفق نشود صعود به جام‌جهانی را به مردم کشور جنگ‌زده‌شان هدیه کنند.

به این ترتیب تیم ملی ولز در گروه B جام‌جهانی ۲۰۲۲ قطر در کنار تیم ملی انگلیس، تیم ملی آمریکا و تیم ملی ایران قرار گرفت. دومین دیدار تیم ملی ایران در جام‌جهانی مقابل ولز خواهد بود.

برنامه کامل دیدارهای گروه B جام جهانی قطر به شرح زیر است:

۳۰ آبان
انگلیس - ایران، ساعت ۱۶:۳۰، ورزشگاه بین‌المللی الخلیفه
آمریکا - ولز، ساعت ۲۲:۳۰، ورزشگاه احمد بن علی

۴ آذر
ولز - ایران، ساعت ۱۳:۳۰، ورزشگاه احمد بن علی
انگلیس - آمریکا، ساعت ۲۲:۳۰، ورزشگاه البیت

۸ آذر
ولز - انگلیس، ساعت ۲۲:۳۰، ورزشگاه احمد بن علی
ایران - آمریکا، ساعت ۲۲:۳۰، ورزشگاه الثمامه

نام:
ایمیل:
* نظر:
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
پربازدید ها
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار