کد خبر: ۵۷۶۵
تاریخ انتشار: ۱۱ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۵:۵۸
بعد از برزیل، پاراگوئه، ژاپن، کانادا و اکوادور حالا بازی تدارکاتی تیم ملی فوتبال ایران با اروگوئه هم لغو شد.

مخاطب۲۴- احتمالا تیم ملی ایران بی‌برنامه‌ترین تیم برای حضور در جام جهانی ۲۰۲۲ است. در حالی که برنامه دیدار‌های تدارکاتی و اردو‌های تیم‌های ملی حاضر در جام جهانی تقریبا بسته شده ایران هنوز نمی‌داند که چند دیدار تدارکاتی و اردو تا زمان برگزاری جام جهانی در پیش دارد.

خیلی پیش‌تر از اینکه ماجرای بازی تدارکاتی با کانادا پیش بیایید تیم ملی فرصت حضور در یک تورنمنت فوتبالی با حضور برزیل، ژاپن و پاراگوئه را از دست داد. در حالی که پیشنهاد ژاپنی‌ها روی میز ایران بود اسپانسر آبجوساز این رقابت‌ها برای ایران دردسر ساز شد و فدراسیون به همین دلیل پیشنهاد را رد کرد.

کمی بعدتر خبر بازی با کانادا در رسانه‌ها منتشر شد که می‌توانست یک بازی با اکوادور هم در کنارش برای تیم ملی داشته باشد. اما این بازی هم با کش و قوس‌های فراوان نهایتا از سوی کانادا لغو شد تا تیم ملی همچنان بدون بازی باقی بماند. در همین روز‌های گذشته هم خبر رسید که بازی با اروگوئه برای تیم ملی در مونته‌ویدئو در حال نهایی شدن است. اما حالا خبرگزاری‌های نوشته اند که اسکوچیچ با این بازی هم مخالفت کرده است.

ایسنا در این خصوص نوشته: بازی دوستانه تیم ملی فوتبال ایران و اروگوئه با مخالفت دراگان اسکوچیچ نهایی نشد و تیم ملی راهی این کشور نخواهد شد. پیش از این و به علت این که تقویم بازی‌های ملی خالی بود، فدراسیون فوتبال قصد داشت از قطر راهی آمریکای جنوبی شود، اما به علت در دسترس بودن چند گزینه آفریقایی صاحب نام، اسکوچیچ با عزیمت تیمش به اروگوئه مخالفت کرده است.

فدراسیون فوتبال ایران در حال رایزنی با چند تیم آفریقایی مانند کامرون، الجزایر و کنگو است تا سه دیدار دوستانه را در کشور قطر برگزار کند.

نام:
ایمیل:
* نظر:
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
پربازدید ها
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار