کد خبر: ۵۷۵۷
تاریخ انتشار: ۱۱ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۱:۰۳
در دوران استانداری ایشان هیچگونه اخطار توقف کار به پروژه داده نشده و این اخطار در اردیبهشت ۱۴۰۱ بوده و در دیماه ۱۴۰۰ نیز مجوز کار به واحد‌هایی مثل کافه مری داده شده که در آنزمان ایشان سمتی نداشته است

مخاطب۲۴- «مریم محبی» همسر شریعتی استاندار سابق خوزستان نوشت: نه اخذ مجوز و نه نظارت فنی آن هیچ ارتباطی به استانداری ندارد و صرفا کار تخصصی شهرداری و نظام مهندسی است. «مریم محبی» در پیام اینستاگرامی خود برای همدردی با مردم آبادان در مورد حادثه متروپل نوشت: اخطار توقف کار در دولت جدید صادر شده و ارتباطی با دولت قبل ندارد.

همسر شریعتی استاندار سابق خوزستان وارد ماجرای متروپل شد

محبی همچنین تاکید کرد که مجوز در سال ۱۳۹۴ صادر شده؛ قلِ اول این برج که هیچ مشکلی در مجوز نداشته و در حال حاضر نیز پابرجاست در سال ۹۸ توسط شریعتی استاندار وقت خوزستان افتتاح شد.

 

وی در ادامه‌ی متن اضافه کرد: نه اخذ مجوز و نه نظارت فنی آن هیچ ارتباطی به استانداری ندارد و صرفا کار تخصصی شهرداری و نظام مهندسی است. در دوران استانداری ایشان هیچگونه اخطار توقف کار به پروژه داده نشده و این اخطار در اردیبهشت ۱۴۰۱ بوده و در دیماه ۱۴۰۰ نیز مجوز کار به واحد‌هایی مثل کافه مری داده شده که در آنزمان ایشان سمتی نداشته است.

همسر استاندار سابق خوزستان خواستار محاکمه‌ی گناهکاران به اشد مجازات شد.

نام:
ایمیل:
* نظر:
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
پربازدید ها
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار