کد خبر: ۵۷۴۸
تاریخ انتشار: ۱۰ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۱:۴۰
محسن نظرپور، مديرعامل شرکت عمران، آب و خدمات از نظارت گسترده بر فعالیت پیمانکاران ساختمانی و الزام آنها به دریافت پایان کار ویا اخذ و تمدید پروانه ساخت خبر داد.

الزام تمام پروژه های ساختمانی به دریافت پایان کار یا اخذ و تمدید پروانه ساختبه گزارش مخاطب۲۴ به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش به نقل از شرکت عمران، آب و خدمات، محسن نظرپور رییس هیات مدیره و مدیرعامل این شرکت با اشاره به اینکه نظارت گسترده بر استانداردسازی فعالیت‌های ساختمانی یکی از مهم‌ترین محور‌های فعالیت شرکت است اظهار داشت: در راستای حفظ ایمنی شهروندان، پیشگیری از بروز حوادث تلخ و ارتقای کیفیت ساخت و سازهادر جزیره کیش، تمامی پروژه‌های ساختمانی که در آستانه بهره برداری بوده و یا به بهره برداری رسیده اند ملزم به دریافت پایان کار هستند و باید پس از کسب تاییدیه فنی لازم از اداره آتش نشانی و طبق ضوابط و مقررات شهرسازی، پایان کار دریافت کنند.

وی با اشاره به مکاتبات رسمی شرکت با پیمانکاران برای مشارکت در روند استانداردسازی فعالیت‌های ساخت و ساز در کیش و دریافت پروانه ساخت و یا پایان کار در خصوص مجموعه‌های در حال ساخت تصریح کرد: اخذ پروانه ساخت نیز برای تمامی فعالیت‌های ساخت و ساز ضروری بوده و مجموعه‌هایی که تاریخ پروانه آن‌ها به اتمام رسیده و معتبر نیست ملزم به تمدید پروانه ساخت خود از طریق معاونت شهرسازی شرکت عمران، آب و خدمات هستند. در غیر اینصورت مسئولیت خسارات ناشی از حوادث احتمالی بر عهده کارفرما و پیمانکار خواهد بود.

محسن نظر پورتاکید کرد: اداره اجرائیات شرکت در راستای وظایف و مسئولیت‌های ذاتی خود و با هدف حفظ ایمنی شهروندان با تمام توان پیگیر نظم دهی به ساختمان‌های فاقد پروانه ساخت خواهد بود.

نام:
ایمیل:
* نظر:
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
پربازدید ها
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار