کد خبر: ۵۷۳۶
تاریخ انتشار: ۰۸ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۳:۱۷
لاستیک خودرو از امروز یکشنبه ۸ خرداد ۱۴۰۱ در گروه تایر‌های رادیال سواری و تایر‌های کشاورزی بایاس بین ۲۵ تا ۳۰ درصد افزایش یافت.

لاستیک خودرو از امروز یکشنبه ۸ خرداد ۱۴۰۱ در گروه تایر‌های رادیال سواری و تایر‌های کشاورزی بایاس چقدر اعلام شد؟

افزایش 30 درصدی قیمت لاستیک خودرو

قیمت جدید لاستیک امروز اعلام شد

به گزارش مخاطب۲۴ به نقل از باشگاه خبرنگارن جوان، براساس اطلاعات و اسناد منتشر شده، لاستیک خودرو از امروز یکشنبه ۸ خرداد  ۱۴۰۱ در گروه تایر‌های رادیال سواری و تایر‌های کشاورزی بایاس بین ۲۵ تا ۳۰ درصد گران شده است.

از طرف دیگر مدیرعامل اتحادیه سراسری تعاونی لاستیک، روغن و فیلتر می‌گوید: تاکنون هیچ مصوبه‌ای مبنی بر افزایش نرخ لاستیک و روغن موتور به ما ابلاغ نشده است.

آل سارا درباره تفاوت قیمت مصرف‌کننده و مبلغ عرضه از سوی فروشندگان و سرویس کاران روغن گفت: به دلیل کمبود عرضه در بازار، افزایش قیمت محصولات روغنی تا حدودی اجتناب ناپذیر است.

ارسال اعضای انجمن صنفی صنعت تایر طی نامه‌ای به وزارت صمت اعلام کرده بودند که قیمت تایر باید ۴۰ درصد گران شود چرا که قیمت مواد اولیه افزایش یافته است و کارخانه‌های تولید کننده در حال زیان هستند، اما این درخواست رد شد.

افزایش 30 درصدی قیمت لاستیک خودرو

آقای مصطفی تنها کارشناس صنعت تایر گفته بود قیمت مصوبی که در خصوص تایر اعلام شده مربوط به دی ماه سال ۹۹ است و همین عامل باعث شده زیان کارخانه زیاد شود.

برچسب ها: لاستیک خودرو
نام:
ایمیل:
* نظر:
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
پربازدید ها
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار