کد خبر: ۵۷۲۸
تاریخ انتشار: ۰۷ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۸:۰۵
بهزاد شیری مدیر عامل بانک با اشاره به اینکه پست بانک ايران با سرمايه 16390 ميليارد ريالي در دوره یک ماهه منتهي به ارديبهشت ماه، از محل تسهیلات اعطايي، مبلغی معادل 3403 میلیارد ریال درآمد داشته است

به گزارش مخاطب۲۴ به نقل از اداره کل روابط عمومی پست بانک ایران، بهزاد شیری  با تاکید بر اینکه در همین دوره، این بانک، رقمی ۱۵۵۶ میلیارد ریال سود سپرده پرداخت کرده که نسبت به ماه قبل با افزایش ۱۴ درصدی همراه بوده است، ادامه داد: بر این اساس بانک در اردیبهشت ماه تراز مثبت ۱۸۴۷ میلیارد ریالی را ثبت کرده که در مقایسه با تراز ۸۱۵ میلیارد ریالی فروردین ماه از رشد ۱۲۷ درصدی برخوردار بوده است.

رشد پایدار درآمدهای پست بانک ایران در اردیبهشت ماه
بالاترین مقام اجرایی بانک با بیان اینکه تسهیلات اعطایی ۶۲ درصد درآمد‌های عملیاتی بانک را پوشش می‌دهد، افزود: رشد چهار برابری درآمد‌های تسهیلات اعطایی نسبت به رشد سود سپرده پرداختی، نشان‌دهنده دسترسی به سبد منابع با کیفیت بانک و مدیریت جریان درآمدی و کنترل ریسک‌ها در بانک است.
بهزاد شیری با اشاره به اینکه درآمد‌های حاصل از سپرده‌گذاری در اردیبهشت ماه نسبت به فروردین با کاهش همراه بوده است و سهم این شاخص در درآمد‌های عملیاتی بانک کمتر از چهار درصد است، خاطرنشان کرد: مجموع درآمد اوراق بدهی پست بانک ایران در دو ماهه منتهی به اردیبهشت ماه، مبلغی معادل ۲۲۱۷ میلیارد ریال بوده که به ترتیب در فروردین و اردیبهشت ۱۰۸۶ و ۱۱۳۱ میلیارد ثبت شده و بانک در این زمینه عملکرد باثباتی داشته است.

مدیر عامل پست بانک ایران با بیان اینکه درآمد سرمایه‌گذاری‌ها نیز در اردیبهشت صفر بوده، اما در فروردین ۱/۳ میلیارد ریال درآمد حاصل از سرمایه‌گذاری محقق شده است، تصریح کرد:آخرین درآمد عملیاتی پست بانک ایران مربوط به درآمد کارمزد‌ها است.
وی افزود: در اردیبهشت ماه سال جاری این بانک ۷۵۵ میلیارد ریال درآمد داشته که نسبت به دوره یک ماهه قبل ۲۲ درصد رشد را نشان می‌دهد و در مقابل هزینه‌های کارمزد پست بانک ایران در اردیبهشت ماه نسبت به فروردین ماه با افزایش سه درصدی همراه بوده است و سهم کارمزد‌ها از درآمد‌های عملیاتی بانک ۲۲ درصد است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
پربازدید ها
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
اخبار داغ
فیلم فرود هواپیما در جزیره کیش از دید خلبان title
در این فیلم لحظه فرود هواپیما در فرودگاه کیش از دید خلبان نشان داده می‌شود
طالع بینی امروز title
طالع بینی امروز یا فال امروز، فالیست که هر روز برای هر فرد از متولدین مختلف سال تهیه می‌شود. این مطلب، به صورت روزانه به روز می‌شود. پس می‌توانید هر روز با مراجعه به این صفحه از فال و طالع بینی خود باخبر شوید.
این کودک به پسر "شیشه ای" معروف است!+ فیلم title
استخوان‌های یک پسر ۱۲ ساله آنقدر شکننده است که با کوچکترین تماسی می‌شکنند.
انفجار مرگبار نارنجک حین جستجو در اموال پدربزرگ خانواده!/ سه عضو یک خانواده کشته و زخمی شدند title
انفجار نارنجک منجر به کشته شدن یک عضو خانواده و همچنین زخمی شدن دو نفر دیگر شد.
برخورد مرگبار صاعقه به اعضای یک خانواده/ پیداشدن پسربچه ۶ ساله در کنار پدر مرده!+ فیلم و عکس title
پسربچه ۶ ساله پس از برخورد صاعقه در کنار پدر مرده در حالی که هنوز نفس می کشید پیدا شد.
برگزیده
حقوق کدام گروه از شاغلان و بازنشستگان افزایش می‌یابد؟ |اعلام جزئیات پرداخت معوقات بازنشستگان تامین اجتماعی/ پرداخت یکجا منتفی شد |رویترز به نقل از آژانس: ایران در حال توسعه غنی‌سازی در نطنز است title
در بسته خبری امروز «مخاطب ۲۴» تیتر‌هایی مانند حقوق کدام گروه از شاغلان و بازنشستگان افزایش می‌یابد؟ |اعلام جزئیات پرداخت معوقات بازنشستگان تامین اجتماعی/ پرداخت یکجا منتفی شد |رویترز به نقل از آژانس: ایران در حال توسعه غنی‌سازی در نطنز است را می‌خوانید.
خبر خوش معاون وزیر برای معلمان |زندگی جورجینا و رونالدو در عربستان چگونه خواهد بود؟ |پیامرسان‌های داخلی؛ آخرین آمار کاربران روبیکا، ایتا، بله و سروش title
در بسته خبری امروز «مخاطب ۲۴» تیتر‌هایی مانند خبر خوش معاون وزیر برای معلمان |زندگی جورجینا و رونالدو در عربستان چگونه خواهد بود؟ |پیامرسان‌های داخلی؛ آخرین آمار کاربران روبیکا، ایتا، بله و سروش را می‌خوانید.
معاون وزیر درباره رتبه بندی معلمان چه گفت؟ |افزایش حقوق کارمندان در سال ۱۴۰۲ چقدر است؟ + جزییات |چه خبر از سلمان فارسی؟ / لحظه به لحظه از داوود میرباقری کار یاد می‌گیرم! title
در بسته خبری امروز «مخاطب ۲۴» تیتر‌هایی مانند معاون وزیر درباره رتبه بندی معلمان چه گفت؟ |افزایش حقوق کارمندان در سال ۱۴۰۲ چقدر است؟ + جزییات |چه خبر از سلمان فارسی؟ / لحظه به لحظه از داوود میرباقری کار یاد می‌گیرم! را می‌خوانید.
زمان دقیق واریز حقوق و مزایای رتبه‌بندی معلمان اعلام شد |خبر جدید از نحوه واریز سود سهام عدالت |شرایط دریافت هدیه ازدواج تامین اجتماعی title
در بسته خبری امروز «مخاطب ۲۴» تیتر‌هایی مانند زمان دقیق واریز حقوق و مزایای رتبه‌بندی معلمان اعلام شد |خبر جدید از نحوه واریز سود سهام عدالت |شرایط دریافت هدیه ازدواج تامین اجتماعی را می‌خوانید.
صفحه خبر بالای آخرین اخبار