کد خبر: ۵۷۱۵
تاریخ انتشار: ۰۴ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۷:۲۰
فرهاد بهمنی عضو هیات مدیره بانک‌ در آیین تجلیل از روسای شعب‌ منتخب پست بانک ایران گفت: نسخه جدید كلاينت شعب و باجه ها از هفته آینده از شركت طرف قرارداد تحويل و پس از تست و بررسي به شعب ارسال می‌شود

فرهاد بهمنی عضو هیات مدیره پست بانک‌ ایران در آیین تجلیل از روسای شعب‌ منتخب پست بانک ایران گفت: نسخه جدید كلاينت شعب و باجه ها از  هفته آینده از شركت طرف قرارداد تحويل و پس از تست و بررسي به شعب ارسال می‌شود ولی اعمال آن، به بعد از تعطیلات و پس از نيمه دوم خرداد موكول می شود.

نسخه جدید كلاينت شعب و باجه‌های پست بانک ایران

به گزارش مخاطب۲۴ به نقل از روابط عمومی پست بانک ایران: وی با اشاره به این‌که تفاهم نامه‌اي جهت تسريع تكميل سامانه با شرکت طرف قرارداد به امضا رسیده است، گفت: تا پایان خردادماه الباقي تعهدات قراردادي  پيگيري و در سامانه پياده سازي خواهد شد.

بهمنی با تاکید بر اینکه نسخه همراه بانک از طرف شرکت تحویل بانک شده است که گزينه‌های جديدی مانند ثبت چک صیادی را در خود دارد، اظهار کرد: این نسخه در حال تست است و به زودی در سایت قرار می گیرد ولی نسخه قبلی نیز برای مشتریان قابل استفاده خواهد بود.

عضو هیات مدیره با تاکید بر اینکه سقف انتقال در اینترنت بانک مطابق با بخشنامه بانک مرکزی است، تصریح کرد: سامانه ساتنا برای باجه های خدمات بانکی روستایی به صورت پایلوت در پنج باجه استان اصفهان راه اندازی شده است تا ایرادات آن مشخص و رفع شود.

وی در پایان از دسترسی به ویرایش اطلاعات حساب مشتریان در سامانه بنکو برای باجه های خدمات بانکی خبر داد و افزود: با تکمیل فعال سازی استعلامات از سامانه های نظارتی در بخش ویرایش سیستم، دسترسی به ويرايش اطلاعات حساب مشتریان نیز برای آنان فعال می شود.

نام:
ایمیل:
* نظر:
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
پربازدید ها
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار