کد خبر: ۵۷۰۹
تاریخ انتشار: ۰۳ خرداد ۱۴۰۱ - ۲۲:۱۵
مراسم گرامیداشت سالروز آزاد سازی خرمشهر و آیین تجلیل از روسای شعب منتخب پست بانک ایران با حضور دکتر بهزاد شیری مدیر عامل ، معاونین ، مدیران و روسای شعب برگزیده؛ روز سه شنبه سوم خرداد ماه برگزار شد‌.

به گزارش مخاطب۲۴ به نقل از روابط عمومی پست بانک ایران، در این مراسم ابتدا حجت الاسلام آقایی فرمانده حوزه مقاومت بسیج و گرامی مشاور امور ایثارگران بانک در سخنانی با اشاره به اهمیت بزرگداشت روز سوم خرداد؛ سالروز آزاد سازی خرمشهر از دست متجاوزان بعثی عراق، بر گرامیداشت رشادت‌ها و یاد و خاطره رزمندگان، شهدا، جانبازان و تجلیل از خانواده‌های آنان تاکید کردند.

مراسم گرامیداشت سالروز آزاد سازی خرمشهر در پست بانک ایران
در ادامه مراسم دکتر بهزاد شیری مدیر عامل پست بانک ایران نیز ضمن تبریک سالروز آزاد سازی خرمشهر، این روز بزرگ را به ملت ایران و خانواده پست بانک تبریک گفت.
در بخش دوم مراسم ابتدا واحد پور مدیر امور استان‌ها و بازاریابی و شهرکی کیا مدیر امور استان‌های تهران، البرز، قم و سمنان در گزارشی وضعیت عملکردی شعب تحت مدیریت خود را تشریح کردند، سپس هر یک از روسای شعب منتخب پست بانک ایران به ارائه نظرات دیدگاه‌ها، نظرات و پیشنهادات خود به منظور پیشبرد بهتر برنامه‌ها و اهداف بانک و بهبود روند امور و تامین مناسب‌تر معیشت کارکنان بانک پرداختند.
در ادامه بهمنی عضو هیات مدیره، معاونین و مدیران امور بانک؛ پاسخ‌ها، دیدگاه‌ها و برنامه مورد نظر خود را در خصوص موضوعات مطروحه توسط روسای شعب منتخب ارائه کردند.
در پایان دکتر شیری در جمع بندی پایانی، به ارائه رهنمود‌های لازم پرداخت و در گزارشی روند بهبود عملکرد بانک و ارتقاء وضعیت کمی و کیفی آن را تشریح کرد.

نام:
ایمیل:
* نظر:
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
پربازدید ها
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار