کد خبر: ۵۶۷۴
تاریخ انتشار: ۳۰ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۹:۴۳
حمید استیلی مدیر تیم های ملی فوتبال و بازیکن پیشکسوت فوتبال کشور در نشست مشترک با مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش گفت: همدلی ‌‌و همراهی دولت و بخش خصوصی در جزیره کیش نویدبخش روزهای خوب برای این منطقه است.

حمید استیلی: تعامل سازمان و بخش خصوصی نویدبخش روزهای خوب برای جزیره کیش استبه گزارش مخاطب۲۴ به نقل از روابط عمومی و بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، استیلی با اظهار تأسف از عدم رسیدگی به زیرساخت‌های فوتبالی جزیره کیش به دلیل بی ثباتی مدیریتی در ادوار گذشته افزود: پیگیری‌ها و حمایت‌های سازمان منطقه آزاد کیش در جهت ارتقا زیرساخت‌های فوتبالی در جزیره کیش جای تقدیر دارد و حضور افرادی مانند دکتر شجیع به عنوان یک شخصیت علمی برای کیش ظرفیت ارزشمندی است.

حمید استیلی عنوان کرد: با آماده سازی زیرساخت‌های ورزشی در جزیره کیش نیاز به برپایی اردو‌های ورزشی در سایر کشور‌ها نداریم و با برگزاری تورنمنت‌ها و اردو‌های ورزشی در حفظ منافع ملی بیشتر تلاش خواهد شد.

مدیر تیم های ملی فوتبال گفت: با همکاری و ارتباط مناسب بین سازمان منطقه آزاد کیش و فدراسیون فوتبال و ثبات مدیریتی قطعا به نتایج بهتری دست خواهیم یافت و در ایام برگزاری جام جهانی شاهد حضور گردشگران بسیاری از سراسر دنیا و کشور در جزیره کیش خواهیم بود.

نام:
ایمیل:
* نظر:
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
پربازدید ها
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار