کد خبر: ۵۶۷۳
تاریخ انتشار: ۳۰ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۹:۳۳
مهدی کشاورز، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش از ایجاد تعامل سازنده و هدفمند میان سازمان و بخش خصوصی و بهره مندی از ظرفیت های موجود برای برگزاری جشنواره جام جهانی در جزیره خبر داد.

بخش خصوصی محور برگزاری باشکوه جشنواره جام جهانی در کیش استبه گزارش مخاطب ۲۴ به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، مهدی کشاورز بر نقش موثر بخش خصوصی کیش در قالب انجمن سرمایه گذاران و کارآفرینان که در حوزه‌های مختلف نقش آفرینی می‌کنند بر تبیین اهداف و چشم انداز‌ها در این رویداد اشاره کرد.
کشاورز در ادامه تصریح کرد: تمام فعالیت‌ها بر پایه علمی، برنامه ریزی دقیق و ترسیم نقشه راه هدفمند سبب می‌شود تا فرصتی که از برگزاری این رویداد مهم فراهم می‌شود در راستای پیشبرد اهداف منطقه استفاده شود.

وی، افزود: فدراسیون فوتبال کشور تجربه‌های ارزشمندی در طول سال‌های متمادی کسب کرده و این امر می‌تواند یکی از ظرفیت‌های مهم در برگزاری هر چه با شکوه‌تر جشنواره جام جهانی در جزیره کیش باشد.

کشاورز از طراحی و تدوین مدل کاربردی در برگزاری این رویداد خبر داد و اظهار داشت: اجرای برنامه‌ها با حمایت از بخش خصوصی و حرکت به سمت برون سپاری، با نظارت، پایش و کنترل سازمان بر نحوه برگزاری این رویداد در دستور کار قرار گرفته است.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش، افزود: آماده سازی زیرساخت‌ها با هدف معرفی شایسته جزیره کیش در سطح گسترده، راه اندازی آکادمی بین المللی فوتبال با مجوز فدراسیون فوتبال و استفاده از ظرفیت‌های داخلی کشور از برنامه‌های اصلی سازمان است.

نشست مشترک سازمان منطقه آزاد کیش با اعصای فدراسیون فوتبال و اعضای سیاست گذاری جشنواره بین المللی جام جهانی، پنجشنبه ٢٩ اردیبهشت در سالن اجتماعات سازمان برگزار شد.

نام:
ایمیل:
* نظر:
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
پربازدید ها
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار