کد خبر: ۵۶۴۳
تاریخ انتشار: ۲۷ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۱:۲۵
به گزارش روابط عمومی و مشاور رسانه ای مجموعه تلویزیونی (خوشبرگ ) این مجموعه به تهیه کنندگی ایمان ایرامنش به عنوان اولین و تنها سریال ویژه ی نوجوانان در حوزه کتاب و کتاب خوانی است.

به گزارش مخاطب۲۴ به نقل از روابط عمومی و مشاور رسانه‌ای مجموعه تلویزیونی خوشبرگ این مجموعه به تهیه کنندگی ایمان ایرامنش به عنوان اولین و تنها سریال ویژه‌ی نوجوانان در حوزه کتاب و کتاب خوانی است که در شرایط سخت روز‌های ابتدای کرونا در شبکه امید تولید و پخش شده بود و با استقبال خوب مخاطبان مواجه شد اینبار همزمان با هفته کتاب و کتاب خوانی هر شب در ساعت ۲۱:۳۰ و هرروز در ساعت ۱۵:۳۰ روز بعد پخش و باز پخش می‌شود.

خوشبرگ بار دیگر مهمان نوجوانان و مخاطبان شبکه امید شد
خوشبرگ به ماجرا‌های یک محله و رستوران می‌پردازد؛ رستورانی متفاوت که در آن به جای غذا با کتاب از مشتریانش پذیرایی می‌کند و در هر قسمت ماجرا‌هایی را بین کارکنان رستوارن، مشتریان و همسایگانشان روایت می‌کند. این مجموعه در هر قسمت یک کتاب را به کودکان و نوجوانان معرفی میکند و نوجوانان را به خواندن کتاب تشویق و ترغیب می‌کند. مجموعه تلویزیونی خوشبرگ در ۲۶ قسمت هرشب مهمان خانواده‌های ایرانی است.
برخی عوامل سازنده این مجموعه عبارتند از: تهیه کننده: ایمان ایرانمنش، کارگردان: رامین معقولی، نویسنده: مصطفی رجب‌زاده، بازیگران: رضا فیاضی، مجید شهریاری، محمد اسدی، الهه فیض، امیرحسین صفرعلی، آیدا ابراهیمی، شهرزاد علی‌محمدی، سونیا خاموشی، امیرمحمد میرسید و... مشاور امور رسانه‌ای و روابط عمومی: مهسا جلوه، عکاس و کارگردان پشت صحنه: علی بوجاری، پشتیبانی فنی: موسسه سینمایی جم (علی رضایی) و...

نام:
ایمیل:
* نظر:
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
پربازدید ها
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
تصاویر
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار