کد خبر: ۵۵۹۷
تاریخ انتشار: ۲۰ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۲۳:۵۸
برنامه Audit از بخش‌های ATS, CNS ,MET این فرودگاه؛ از سه شنبه آغاز تا پنج شنبه ٢٢ اردیبهشت به مدت ۳ روز ادامه خواهد داشت و در آخر گواهینامه مربوطه به فرودگاه بین المللی کیش اعطاء خواهد شد.

ارزیابی گواهينامه به گزارش مخاطب۲۴ به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، عزت الله محمدی مدیرکل فرودگاه بین المللی کیش در جلسه‌ای که سه شنبه ۱۹ اردیبهشت با حضور ارزیابان شرکت فرودگاه‌ها و سازمان هواپیمایی کشوری با هدف ارزیابی اصول ایمنی خدمات ناوبری هوایی کیش، برگزار شد، ضمن تاکید بر رعایت ایمنی، این موضوع را مهم‌ترین عامل در امور اجرایی فرودگاه‌ها عنوان کرد.

محمدی با بیان این که این ممیزی در راستای برنامه بازرسی جهانی ایمنی هوانوردی "USOAP" در کیش ادامه دارد، گفت: دومین دوره بازرسی در شهریور امسال انجام خواهد شد.

وی در ادامه اظهار داشت: با توجه به این که فرودگاه بین المللی کیش به عنوان سومین فرودگاه پرتردد کشور، با اصول ایمنی روز دنیا همراه باشد؛ برنامه Audit از بخش‌های ATS, CNS ,MET این فرودگاه؛ بر اساس سند CAA IRI ATM/ANS از سه شنبه بیستم اردیبهشت آغاز و تا پنج شنبه ٢٢ اردیبهشت به مدت ۳ روز ادامه خواهد داشت و در آخر گواهینامه مرتبط با ایمنی خدمات ناوبری هوایی به فرودگاه بین المللی کیش اعطاء خواهد شد.

نام:
ایمیل:
* نظر:
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
پربازدید ها
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار