کد خبر: ۵۵۴۴
تاریخ انتشار: ۰۸ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۴:۵۹
اولین واکنش تارا کریمی به حواشی بستری شدن همسرش رضا رویگری در آسایشگاه کهریزک؛ در این ۸ سال کجا بودید که الان مدعی شده اید؟

مخاطب۲۴ - تارا کریمی همسر رضا رویگری بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون به حواشی بستری شدن همسرش در آسایشگاه کهریزک واکنش نشان داد.

واکنش تارا کریمی همسر رضا رویگری، فیلم منتشر شده ناحق است

 

رویگری در حالی که روی تخت و در حالتی ناتوان دراز کشیده بود، صحبت‌هایی را بیان می‌کرد که دلِ هر بیننده‌ای را به درد می‌آورد.

ماجرای رضا رویگری و ازدواجش با دختری جوان که بیش از ۴۰ سال با او اختلاف سن دارد، در سال‌های گذشته همیشه نقل محافل و رسانه‌ها بوده و هست.

تارا کریمی، همسر جوانِ رضا رویگری است که ۴۳ سال از رویگری کوچکتر است. کریمی چندی پیش و در جریان برگزاری مراسمی برای بزرگداشت رضا رویگری، در گفت‌وگویی گفته بود: «حرف‌هایی که می‌شنیدم قشنگ نبود. البته برخی از انسان‌ها شعور و درک بالایی داشتند و به انتخاب من احترام می‌گزاردند، خیلی‌ها هم با طعنه و با حرف من را قضاوت کردند، گاهی از این حرف‌ها ناراحت می‌شدم و با رضا که در میان می‌گذاشتم، می‌گفت "تو را نمی‌شناسند."

 

دختری جوان کنار بازیگری که ۴۳ سال از او بزرگتر است، این انتخاب من بوده است و تا الآن هم دارم زندگی می‌کنم.

اگر بگویم از زندگی‌ام خوشحالم دروغ گفته‌ام؛ چون شرایط سختی را می‌گذرانم.»

ماجرای حضور رضا رویگری در خانه سالمندان کهریزک باعث شده است این بازیگر و خواننده برای نخستین بار علیه همسرِ جوانش زبان به سخن بگشاید و این اختلاف را علنی کند، تا پیش از این رویگری علیه همسرش چیزی نگفته بود.

و حالا پس از گذشت دو روز تارا کریمی طی مصاحبه‌ای ویدیوی گرفته شده توسط رضا رویگری را ناحق و ناعادلانه خواند.

در ادامه گفت‌وگوی کامل تارا کریمی را مشاهده می‌کنید:

نام:
ایمیل:
* نظر:
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
پربازدید ها
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار