کد خبر: ۵۵۲۱
تاریخ انتشار: ۰۶ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۲:۱۹
عباس قانع در بازی فوتبال بین میلان و لاتزیو و بعد از گل دقیقه ۹۲ یکی دیگر از گزارش‌های عجیب و غریبش را ارائه کرد. ویدیو این گزارش را ببینید.

مخاطب۲۴ - عباس قانع در بازی فوتبال بین میلان و لاتزیو و بعد از گل دقیقه ۹۲ یکی دیگر از گزارش‌های عجیب و غریبش را ارائه کرد.

عجیب‌ترین گزارش از عباس قانع + ویدیو 

نسل جدید گزارشگران فوتبال تلویزیون روز‌های جدیدی را در دوران کاری‌شان تجربه می‌کنند. بسیاری از آن‌ها از فرصت به دست آمده استفاده کرده و تا حدودی موفق شده‌اند. یکی دو نفر از آن‌ها حالا برای خودشان مدعی هستند و چند نفری هم نتوانستند به موفقیت برسند.در بین چهره‌هایی که تصور می‌شد گزارشگر متفاوتی باشند، باید به عباس قانع اشاره کرد؛ گزارشگری که تلاش می‌کند با سبکی احساسی حال و هوای متفاوتی در بیننده ایجاد کند. مشکل، اما مربوط به جایی است که او اسیر افراط می‌شود و کنترلش را از دست می‌دهد. . قانع از آن دست گزارشگرانی شده که حالا به دلیل گزارش‌های عجیب مورد توجه قرار گرفته است. 

آخرین گزارش عجیب او مربوط به بازی تیم‌های میلان و لاتزیو در لیگ ایتالیا است. لحظات پایانی گزارش قانع، به قدر کافی ملتهب و گویای حال افراطی او است. ویدیوی زیر را ببینید:

برچسب ها: عباس قانع فوتبال
نام:
ایمیل:
* نظر:
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
پربازدید ها
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار