کد خبر: ۵۲۹۲
تاریخ انتشار: ۱۶ فروردين ۱۴۰۱ - ۱۷:۰۲
خبرنگار سایت «اسپورت ایتالیا» از مذاکره باشگاه میلان با پورتو برای انتقال مهاجم ایرانی به این تیم خبر داد و نوشت: روسونری‌ها در حال مذاکره برای مبلغ قرارداد مهدی طارمی هستند.

خبرنگار سایت «اسپورت ایتالیا» از مذاکره باشگاه آث میلان با پورتو برای انتقال مهدی طارمی مهاجم ایرانی به این تیم خبر داد و نوشت: روسونری‌ها در حال مذاکره برای مبلغ قرارداد مهدی طارمی هستند.

پیشنهاد رسمی میلان به مهدی طارمی ستاره تیم ملی ایران

مخاطب۲۴ - انتشار خبر انتقال مهدی طارمی به  آث‌ میلان ایتالیا با واکنش های متفاوتی همراه شده است. یکی از خبرنگاران مطرح ورزشی کشور ایتالیا با تایید این خبر از تلاش باشگاه بزرگ شهر میلان برای به خدمت گرفتن ستاره تیم ملی فوتبال ایران خبر داد.

«رودی گلتی» خبرنگار سایت اسپورت ایتالیا با اشاره به عملکرد چشمگیرطارمی در لیگ فوتبال پرتغال و لیگ قهرمانان اروپا نوشت: باشگاه آث میلان ایتالیا برای به خدمت گرفتن مهاجم ایرانی تیم فوتبال پورتو پرتغال به صورت رسمی اقدام کرده است. این خبرنگار مطرح ایتالیایی نوشت: چانه زنی برای تعیین مبلغ قرارداد طارمی با تیم ایتالیایی از سوی روسونری‌ها آغاز شده است.

بنا به اخبار منتشره باشگاه پورتو پرتغال برای فروش طارمی مبلغ ۲۰ میلیون یورو گذاشته است.

طارمی در سال ۲۰۲۰ با قراردادی پنج‌ ساله به تیم فوتبال پورتو پرتغال پیوست. در صورت انتقال طارمی به تیم فوتبال میلان، مهاجم تیم ملی فوتبال ایران جانشین زلاتان ابراهیموویچ خواهد شد.

نام:
ایمیل:
* نظر:
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
پربازدید ها
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار