کد خبر: ۴۹۹۲
تاریخ انتشار: ۱۷ اسفند ۱۴۰۰ - ۱۰:۱۲
طبق روال هر سال طی یک نظرسنجی، این وبسایت اقدام به معرفی خودروی سال می کند

به گزارش سرویس اقتصادی مخاطب ۲۴ به نقل از «تابناک» به نقل از خودروبانک طبق روال هر سال طی یک نظرسنجی، این وبسایت اقدام به معرفی خودروی سال می‌کند. امسال نیز یک نظرسنجی برگزار شد که مخاطبین حداکثر به ۳ خودرو که در طول ۱ سال گذشته به بازار ایران عرضه و معرفی شده بودند، می‌توانستند رای دهند. در زیر می‌توانید رتبه بندی خودرو‌های جدید بازار را طبق رای‌های مردمی کسب شده مشاهده کنید.

 

فیدلیتی خودروی سال ۱۴۰۰ در ایران شد

 


بیشتر بخوانید: تیبا از زنجیره تولید حذف شدفیدلیتی خودروی سال ۱۴۰۰ بازار ایران


در این نظرسنجی که اکثر آن را کراس اوور‌های جمع و جور شهری چینی تشکیل می‌داد، خودروی فیدلیتی بهمن موتور توانست با کسب اکثریت آراء به مقام اول برسد. در حقیقت فیدلیتی بیش از ۴۵ درصد رای‌ها را بدست آورد و از همان ابتدا توانست فاصله خود را با دیگر رقبا زیاد کند و تا پایان نظرسنجی این فاصله را نگه داشت.
دیگنیتی رتبه دوم را کسب کرد

اگرچه تیگو ۸ پرو در ابتدای نظرسنجی بسیار جدی ظاهر شد، اما در نهایت دیگنیتی بود که توانست خود را به رده دوم برساند و در کنار برادر خود یعنی فیدلیتی مدال‌های طلا و نقره را کسب کردند! به نظر می‌رسد که دیگنیتی با توجه به طراحی متفاوتی که دارد، توانسته جایگاه خود را به خوبی در بازار بدست آورد.
تیگو ۸ پرو برنزی شد


طبق رای‌هایی که شما مخاطبین ثبت کردید، تیگو ۸ پرو توانست ۲۶.۷ درصد آرا را کسب کند و به رتبه سوم رسید. این خودرو رقابت سختی با کی ام سی K۷ کرمان موتور داشت که در نهایت با ۲۱.۸ درصد آرا به مقام چهارم رسید.
محبوب‌ترین خودرو‌های سال ۱۴۰۰ بازار ایران

در زیر می‌توانید رتبه بندی خودرو‌های محبوب بازار ایران را طبق نظرسنجی برگزار شده مشاهده کنید.

 

فیدلیتی خودروی سال ۱۴۰۰ در ایران شد

 
 
نام:
ایمیل:
* نظر:
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
پربازدید ها
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار