کد خبر: ۴۹۸۶
تاریخ انتشار: ۱۶ اسفند ۱۴۰۰ - ۱۶:۳۶
سید ابوالفضل ذاکریان معاون توسعه مدیریت و برنامه ریزی منابع دانشگاه، محمود اشتیاقی را به سمت سرپرست مدیریت بیمارستان بهرامی منصوب کرد.

به گزارش سرویس اجتماعی مخاطب ۲۴ به نقل از اقتصادنیوز به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران بیمارستان کودکان بهرامی، سید ابوالفضل ذاکریان، معاون توسعه مدیریت و برنامه ریزی منابع دانشگاه، محمود اشتیاقی را به سمت سرپرست مدیریت بیمارستان بهرامی منصوب کرد. متن ابلاغیه به این شرح است:

 

یک مداح به ریاست بیمارستان بهرامی رسیدجناب آقای محمود اشتیاقی

با سلام و احترام؛

خدمت به جامعه در هر جایگاه ارزشمند و باعث مباهات است و همچنین توفیق در امر خدمت رسانی شایسته انسان‌هایی است که نهادی پاک و مطهر دارند و ضمیرشان سرشار از تعهد و ارزش‌های انسانی و والاست.


نظر به تعهد و شایستگی و تجارب ارزنده جنابعالی به موجب این ابلاغ بعنوان سرپرست مدیریت بیمارستان بهرامی منصوب می­ شوید تا با اتکال به خداوند متعال و رعایت جوانب شرعی و قانونی، و با توجه به ظرفیت‌های قابل توجه آنمرکز و خرد جمعی و جلب مشارکت اعضاء هیأت علمی، کارشناسان و کارکنان خدوم نسبت به امور ذیل اهتمام ورزید.

اولویت بخشی به ارائه خدمات مطلوب در زمینه امور حاکمیتی درمان

استفاده از تمام ابزار‌های موجود اعم از روش‌های نوین مدیریتی، منابع انسانی، مالی و فیزیکی در جهت ارتقاء خدمات آموزشی و درمانی، با تاکید بر رعایت اصول رفتار حرفه‌ای و توجه به کرامت بیمار

برنامه ریزی برای اصلاح فرآیند‌ها به منظور چابک سازی و استفاده بهینه از منابع

تلاش به منظور جلب مشارکت‌های مردمی خارج از دانشگاه اعم از خیرین در مسیر اصلاح زیرساخت‌ها و ارتقاء خدمات

توجه خاص به ارتقای کرامت نیروی انسانی همراه با افزایش بهره وری

صیانت از منابع فیزیکی و مالی، خلق منابع جدید مالی و مدیریت هزینه‌ها

تلاش در جهت حراست و صرفه و صلاح بیت المال

توفیق روزافزون جنابعالی در راه خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و در ظل توجهات حضرت، ولی عصر (عج) را از درگاه خداوند متعال خواستارم.

سید ابوالفضل ذاکریان
معاون توسعه مدیریت و برنامه ریزی منابع دانشگاه

نام:
ایمیل:
* نظر:
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
پربازدید ها
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار