کد خبر: ۴۹۱۶
تاریخ انتشار: ۱۴ اسفند ۱۴۰۰ - ۰۱:۱۰
ایرج طهماسب کارگردانی مجموعه جدید «مهمانی» را برای نوروز ۱۴۰۱ بر عهده دارد و گویا قرار نیست کلاه قرمزی و سایر عروسک‌ها در برنامه حضور داشته باشند.

ایرج طهماسب کلاه‌قرمزی را به «مهمانی» عید ۱۴۰۱ دعوت نکرد

به گزارش خبرنگار مخاطب۲۴، ایرج طهماسب که سالها با اجرای برنامه‌های تلویزیونی در کنار عروسک کلاه قرمزی و عروسک‌های دیگری به نام‌های پسرخاله، فامیل دور، پسر عمه‌زا، ببعی، جیگر و ... محبوب مخاطبان تلویزیون بود. حالا با برنامه «مهمانی» نوروز ۱۴۰۱ از طریق شبکه نمایش خانگی با همراهی عروسک‌های جدید به استقبال نوروز می‌رود.
جزئیات برنامه «مهمانی» اطلاع رسانی نشده است و هیچ رسانه‌ای هرگز اجازه نداشته از پشت صحنه برنامه‌های طهماسب گزارش تهیه کند.

این مجموعه نمایشى با عروسک‌های جدید، به کارگردانى و اجرای ایرج طهماسب و تهیه‌کنندگى حسن خدادادى برای پخش در بهار ۱۴۰۱ ساخته مى‌شود.

نماوا به صورت اختصاصى پخش‌کننده این مجموعه است و بزودى اطلاعات بیشتر از این مجموعه اطلاع‌رسانی خواهد شد.

زندگی و فعالیت هنری ایرج طهماسب

ایرج طهماسب فارغ‌التحصیل رشتهٔ تئاتر از دانشکدهٔ هنرهای زیبای دانشگاه تهران است. وی فعالیت هنری‌اش را با بازی در فیلم آن سوی مه به کارگردانی منوچهر عسگری‌نسب در سینما آغاز کرد. او بازیگری، کارگردانی و نویسندگی فیلم‌هایی همچون کلاه‌قرمزی و پسرخاله، یکی بود یکی نبود، دختر شیرینی‌فروش، کلاه‌قرمزی و سروناز، زیر درخت هلو و کلاه‌قرمزی و بچه‌ننه را در کارنامهٔ هنری‌اش دارد. طهماسب همچنین در مجموعه‌های آرایشگاه زیبا، النگ و دولنگ، خانوادهٔ عجیب و کلاه‌قرمزی به نقش‌آفرینی پرداخته و در برنامهٔ صندوق پُست و اولین حضور شخصیت عروسکیِ کلاه‌قرمزی در تلویزیون، به‌عنوان مجری حضور داشته‌است. او همسر مرجان مدرسی و برادر ناصر طهماسب (دوبلور و مدیر دوبلاژ) است. او همکاری خوبی را با حمید جبلی در فیلم‌ها و مجموعه‌های خود دارد.

 

نام:
ایمیل:
* نظر:
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
پربازدید ها
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار