کد خبر: ۴۸۷۰
تاریخ انتشار: ۱۱ اسفند ۱۴۰۰ - ۱۳:۰۴
فرمانده انتظامی خرم‌دره از کشف دو انبار احتکار انواع برنج به ارزش بیش از ۱۵ میلیارد ریال توسط ماموران انتظامی این شهرستان خبر داد.

به گزارش سرویس استان ها/ زنجان مخاطب ۲۴ به نقل از ایسنا؛ سرهنگ هادی نوروزی در گفتگو با ایسنا، با اشاره به اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی و مبارزه با احتکار در خرم‌دره، اظهار کرد: در همین راستا ماموران این پلیس با بهره‌گیری از توان عملیاتی و اطلاعاتی موفق به شناسایی دو انبار احتکار مقادیر قابل توجهی انواع برنج در سطح خرم‌دره شده‌اند.

انبار احتکار برنج ئر زنجان کشف شد

 

 


بیشتر بخوانید: جزئیات خرید اینترنتی برنجوی با بیان اینکه ماموران پس از اطمینان از فعالیت مجرمانه محتکران و پس از هماهنگی قضایی در معیت کارشناسان سازمان صمت و تعزیرات حکومتی به آدرس انبار‌های شناسایی شده اعزام شدند، ادامه داد: پس از بازرسی‌های به عمل آمده از این انبار‌ها انواع برنج احتکار شده توسط ماموران نیروی انتظامی خرم‌دره کشف و ضبط شد.

فرمانده انتظامی شهرستان خرم‌دره با بیان اینکه برابر اعلام کارشناسان ارزش تقریبی اقلام احتکار شده بیش از ۱۵ میلیارد ریال برآورد شده است، خاطرنشان کرد: دو نفر متهم در این راستا دستگیر و پرونده متشکله پس از تکمیل تحویل مقام قضایی شدند.

برچسب ها: احتکار برنج زنجان
نام:
ایمیل:
* نظر:
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
پربازدید ها
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار