کد خبر: ۴۸۲
تاریخ انتشار: ۱۶ اسفند ۱۳۹۴ - ۲۳:۴۹
مخاطب، رئیس شورای عالی سیاستگذاری جبهه تدبیر و توسعه ایران اسلامی روز سه شنبه یازدهم اسفند ماه با دکتر علی لاریجانی، رئیس مجلس شورای اسلامی دیدار کرد.
در نشستی که رئیس شورای عالی سیاستگذاری جبهه تدبیر و توسعه ایران اسلامی به همراه دو نفر دیگر از اعضای این شورای در محل بهارستان با دکتر علی لاریجانی، ریاست محترم مجلس شورای اسلامی داشتند، گزارشی از فعالیت های گسترده جبهه تدبیر و توسعه در سراسر کشور برای ایجاد شور انتخابات و تشویق به مشارکت آحاد ملت برای تشکیل مجلس شورای اسلامی در دوره دهم ارائه گردید. در این گزارش اعلام شد که با تلاش گسترده کلیه دفاتر جبهه در سر تا سر کشور توفیقات چشمگیری حاصل شد و در این راستا بیش از 80 نفر از کاندیداهای مورد حمایت جبهه به مجلس شورای اسلامی راه یافتند.
جناب آقای دکتر لاریجانی ضمن تأکید بر حضور گسترده مردم در انتخابات مجلس دهم ابراز داشتند که اولویت برنامه های مجلس آینده باید حل مشکلات اقتصادی با همکاری دولت و به دور از از هر گونه حاشیه سازی باشد. ایشان همچنین اشاره کردند که تشکل های سیاسی باید به دور از مسأله سازی، با کار علمی و کارشناسی، پشتوانه خوبی برای کمک به مجلس و دولت فراهم آورند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
پربازدید ها