کد خبر: ۴۷۶۹
تاریخ انتشار: ۰۶ اسفند ۱۴۰۰ - ۱۸:۱۲
هالک ایرانی در 2 ثانیه له شد، مارتین فورد افسانه ای هالک ایرانی فتوشاپی را در دبی آچمز کرد

فیلم کامل درگیری سجاد غریبی با مارتین فورد در فرودگاه دبی امارات، هالک ایرانی در 2 ثانیه له شد، مارتین فورد افسانه ای هالک ایرانی فتوشاپی را در دبی آچمز کرد

ویدیوی منتشر شده از رویارویی سجاد غریبی با مارتین فورد توجه بسیاری را به فیزیک بدنی او جلب کرده است.

دیدار رسمی این دو نفر قرار است دوم آوریل در سالن O۲  برگزار شود اما این دو نفر که در دوبی حضور دارند روز پنجشنبه برای اولین بار رو در روی یکدیگر قرار گرفتند.  در این تقابل هر دو آماده بودند تا با دیگری مقابله کنند اما این هالک ایرانی بود که موفق نشد فورد را به زمین بزند.  

پس از درگیری مختصری که روی زمین داشتند برای دومین بار سرپا کار را آغاز کردند و این بار فورد بود با ضربه‌ای باعث شد که غریبی به زمین بیفتد. 

نکته عجیب این تقابل تفاوت قد قابل توجه بین سجاد غریبی و مارتین فورد بود که توجه بسیاری را جلب کرده است. علیرغم داشتن لقب هالک ایرانی، این ورزشکار به شکل واضحی از رقیب خود کوتاه قامت‌تر است و به نظر می‌رسد که این موضوع در رقابت ماه آوریل برای او دردسرساز شود.  

انتشار این تصاویر باعث شده که بسیاری از کاربران نیز به این موضوع توجه کنند و حتی ادعا کنند که تصاویر منتشر شده از این ورزشکار پیش از این فتوشاپ بوده یا با تکنیک‌های خاصی فیلمبرداری و تصویربرداری شده است.  

این از اخرین تصویرسازی های مجازی برای سجاد غریبی است که حالا با انتشار ویدئوی درگیری اش با مارتین فورد مشخص شده که همه این تصاویر کار دست فتوشاپ کاران عزیز بوده است! رقابت آنها که قرار است حدود یک ماه دیگر برگزار شود در چهار وقت دو دقیقه‌ای خواهد بود و قرار است اتحادیه بوکس حرفه‌ای بر آن نظارت کند.

برچسب ها
ارسال نظرا‌ت
نام:
ایمیل:
* نظر:
قاسم
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۰۷ - ۱۴۰۰/۱۲/۰۶
0
0
اگر این خود سجاد غریبی بهتر است انصراف دهد تا بدن خود وحیثیت ایرانی را له وجر واجر نکند لطفا یکی نجاتش بده
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۴۸ - ۱۴۰۰/۱۲/۰۶
0
0
تا به امروز اینقدر از ایرانی بودن خود شرمنده نشده بودم. واقعاً متأسفم
پربازدیدها