کد خبر: ۴۶۸۷
تاریخ انتشار: ۰۳ اسفند ۱۴۰۰ - ۱۶:۱۹
اینستاگرام قابلیت اشتراک گذاری سریع جدیدی را برای کاربران اندروید و iOS آغاز کرده است. این ویژگی به شما امکان می‌دهد هر تصویر، ویدیو یا ریلزی را به سرعت با کاربرانی که اغلب با آنها در ارتباط هستید به اشتراک بگذارید.

به گزارش سرویس اجتماعی مخاطب ۲۴ به نقل از نبض فناوری، اگرچه پلتفرم متعلق به متا به طور رسمی در دسترس بودن این ویژگی را اعلام نکرده است، اما در حال حاضر برای چندین کاربر در دسترس است. این ویژگی در دکمه send ادغام شده که در پایین هر پست اینستاگرام قابل مشاهده است.

 

آموزش اشتراک گذاری سریع در اینستاگرام

 شایان ذکر است که این ویژگی تنها چهار کاربر برتر را نشان می‌دهد که با آن‌ها بیشترین تعامل را دارید. تا کنون، کاربران فقط می‌توانستند از طریق یک لیست طولانی که پیام‌های مستقیم را نمایش می‌دهد، یک پست را با سایر کاربران به اشتراک بگذارند. برای اطلاع از نحوه استفاده از این قابلیت اشتراک گذاری جدید اینستاگرام، می‌توانید مراحل زیر را دنبال کنید.


۱. برنامه اینستاگرام را در گوشی هوشمند اندروید و iOS خود باز کنید.

۲. به پایین پیمایش کنید یا پستی را که می‌خواهید در DM با دوستان خود به اشتراک بگذارید باز کنید.

۳. روی نماد send ضربه زده و نگه دارید.

۴. اگر ویژگی جدید را دریافت کرده‌اید، می‌توانید یک پاپ‌آپ جدید با تصاویر نمایه مخاطبینی که بیشتر با آن‌ها در تعامل هستید، مشاهده کنید.

۵. انگشت خود را به سمت تصویر صفحه نمایش کاربری که می‌خواهید پست را با او به اشتراک بگذارید کشیده و انگشت خود را رها کنید.

نام:
ایمیل:
* نظر:
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
پربازدید ها
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار