کد خبر: ۴۵۶۵۲
تاریخ انتشار: ۱۸ تير ۱۴۰۳ - ۰۸:۴۶

وداع رسمی باشگاه پورتو با طارمی

مهدی طارمی که عملکرد قابل قبولی را در باشگاه پورتو پرتغال از خود به نمایش گذاشت راهی ایتالیا شد تا از این پس در تیم فوتبال اینتر توپ بزند. صفحه رسمی باشگاه پورتو با متنی احساسی نوشت: پادشاه ایران، چیزی جز احترام برای مهدی طارمی نداریم. در ادامه این پست، تصاویری از گل‌های مهاجم تیم ملی فوتبال ایران به نمایش درآمده تا هواداران پورتو با یاد گل‌های طارمی، از بازیکن خود خداحافظی کنند.

مخاطب۲۴- مهدی طارمی پس از چهار فصل حضور موفق در تیم فوتبال پورتو به حضورش در این تیم پایان داد و حالا در آستانه پیوستن به اینتر قرار دارد. او در طول این چهار سال در ۱۸۲ بازی توانست آمار ۹۱ گل زده را از خود بر جای بگذارد و به‌عنوان سومین گلزن تاریخ این باشگاه پرتغالی از جمع آبی‌پوشان جدا شد.

بیشتر بخوانید

باشگاه پورتو برای قدردانی از مهاجم ایرانی‌اش، فیلمی از لحظات گلزنی طارمی ۳۱ ساله با پیراهن این تیم در رقابت‌های مختلف را منتشر کرد و در توضیح آن نوشت: «مهدی طارمی، داستانی که از یک گل به گل دیگر نوشته شده است».

این باشگاه پرتغالی همچنین با انتشار تصویری از مهاجم تیم ملی فوتبال کشورمان نوشت: «پادشاه ایران! چیزی جز احترام به مهدی طارمی وجود ندارد».
طارمی ۳۱ ساله با پورتو یک بار قهرمان لیگ برتر پرتغال، سه بار قهرمان جام حذفی، یک بار قهرمان جام اتحادیه و دو بار قهرمان سوپرجام این کشور شد.

برچسب ها
ارسال نظرا‌ت