کد خبر: ۴۴۵
تاریخ انتشار: ۰۵ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۳:۱۷
خرسندی در گفت‌وگو با ایلنا:
داشتن برنامه بلند مدت برای رهایی اقتصاد کشور از وضیعت تک محصولی و وابستگی به نفت بر پایه اقتصاد مقاوتی وتعامل با دنیا بر اساس احترام متقابل در دستور کار نمایندگان قرار گیرد.

غلامرضا خرسندی دبیر جبهه تدبیر و توسعه استان گیلان با تاکید بر اینکه حضور حداکثری مردم در پای صندوق‌های رای یکی از اهداف اصلی این جبهه به شمار می‌رود در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا اظهار کرد: هدف ما ایجاد رغبت و شور در بین مردم در پای صندوق‌های رای به جهت دستیابی به یک بالانس و توازن پایدار مبتنی بر رهیافت نوین در حیات سیاسی، اجتماعی و اقتصادی کشور و نیز جهت سربلندی و عزت مردم ایران در جهان است.

وی افزود: بر این اساس با سر لوحه قرار دادن راه امام (ره) و رهنمود مقام معظم رهبری، نماینده منتخب باید توجه ویژه به معیشت مردم با شعار تدبیر دوم مجلس اعتدالی و توسعه اقتصادی داشته باشد. لذا داشتن برنامه بلندمدت برای رهایی اقتصاد کشور از وضیعت تک محصولی و وابستگی به نفت بر پایه اقتصاد مقاوتی وتعامل با دنیا بر اساس احترام متقابل و همچنین نگاه ویژه به ظرفیت‌های داخلی در عرصه‌های گوناگون از قبیل صنعت توریسم و کشاورزی باید در دستور کار نمایندگان قرار گیرد.

این فعال سیاسی در پایان بیان کرد: با روی کار آمدن دولت تدبیر و امید میزان امید به آینده در افکار عمومی بهبود یافته و توجه مردم بیشتر به سرنوشت اجتماعی و اقتصادی و سیاسی نظام منعطف گشته. لذا انتظار میرود ملت یک بار دیگر به ندای رهبر معظم انقلاب و رئیس جمهور منتخب، حضور پور شورتری داشته باشند.

نام:
ایمیل:
* نظر:
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
پربازدید ها
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار