window.addEventListener("load", (event) => { }); اقدامات مهم بیمه تجارت‌نو در راستای فرهنگ‌سازی و افزایش ضریب نفوذ بیمه‌نامه‌های مسئولیت | مخاطب۲۴
کد خبر: ۴۳۹۹۵
تاریخ انتشار: ۲۱ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۱:۰۲
محمد‌تقی آرام‌فر سرپرست بیمه‌های مسئولیت و طرح‌های خاص بیمه تجارت‌نو در خصوص اهمیت بیمه‌های مسئولیت و اقدامات مهم بیمه تجارت نو در این راستا گفت.

به گزارش مخاطب ۲۴ به نقل از روابط عمومی بیمه تجارت‌نو؛محمد‌تقی آرام‌فر سرپرست بیمه‌های مسئولیت و طرح‌های خاص بیمه تجارت‌نو در خصوص اهمیت بیمه‌های مسئولیت گفت: بیمه‌های مسئولیت با توجه به رشته‌ها و زیر رشته‌های آن از اهمیت بسزایی برخوردارند به عنوان مثال در رشته کارفرما در قبال کارکنان سه زیرشاخه صنعتی، عمرانی و سازندگان ابنیه وجود دارد که این سه رشته نیز با توجه به تنوع مشاغل زیرشاخه‌های فراوانی دارند و چه بسا صاحبان برخی مشاغل از مزایای بیمه‌های مسئولیت و همچنین توان دریافت پوشش‌های اضافی مسئولیت بی خبرند.

آرام‌فر افزود: از طرف دیگر شبکه فروش صنعت بیمه به واسطه عدم اطلاع‌رسانی مناسب از ظرفیت خود در فروش این رشته بیمه‌ای مطلع نیست که جا دارد این مهم نیز برای شبکه فروش شفاف سازی و تبیین شود و آموزش مناسب و همراهی مناسب از سوی بیمه‌گران در این زمینه ارائه گردد.

آرام‌فر اظهار کرد: بیمه تجارت‌نو در نظر دارد با توجه به موارد فوق و عدم حصول نتیجه در بخش خرده فروشی، افزایش اطلاعات نمایندگان و توانمندسازی و آشنایی آنان به منظور تقویت این مسئله، ایجاد توازن در ترکیب پرتفو، افزایش انگیزه در شبکه فروش به منظور کسب درآمد بیشتر به واسطه کارمزد این رشته‌ها، برنامه ویژه‌ای را در سال جدید در خصوص بیمه‌نامه‌های مسئولیت در دستور کار داشته باشد.

سرپرست بیمه‌های مسئولیت و طرح‌های خاص بیمه تجارت‌نو تأکید نمود: همانگونه که گفته شد در صورت اطلاع شبکه فروش و بیمه‌گذاران از مزایای بیمه‌نامه‌های مسئولیت و همچنین تنوع آن شاهد اقبال جامعه نسبت به این رشته‌ها خواهیم بود؛ لذا با این حرکت ضریب نفوذ بیمه‌نامه‌های مسئولیت افزایش پیدا خواهد کرد و چه بسا با شناخت دقیق این موارد از سوی بیمه‌گذاران و نمایندگان شاهد تغییر رویکرد جدی در خصوص فروش بیمه‌نامه‌هایی که در گروه مسئولیت قابل طبقه‌بندی هستند باشیم. از طرف دیگر با افزایش سطح تقاضا می‌توان در این گروه بیمه‌ای محصولات جدیدی را ارائه کرد که طبعاً به تقویت پرتفوی شرکت‌های بیمه‌ای خواهد انجامید.

وی در ادامه بیان کرد: بررسی شرایط حاکم بر جامعه، صنعت و سایر رقبا بر عهده بیمه‌گران است به بیان دیگر بیمه گران همزمان با شناسایی خواسته‌های مشتریان، بیمه گذاران و در کل ذینفعان باید طراحی محصولات و خدمات جدید را مد نظر داشته باشند. شرکت بیمه تجارت‌نو نیز از این امر مستثنی نیست و در این راستا نیز اقداماتی مهمی صورت پذیرفته و همچنین در دست اقدام است.

آرام‌فر افزود همانطور که گفته شد تنوع رشته‌ها در بیمه‌نامه مسئولیت، جذابیت و فعالیت بیشتری را فراهم می‌نماید که یکی از اهداف بیمه تجارت‌نو در این باره نگاه کلان به بیمه‌نامه‌های مسئولیت و تسریع و تسهیل صدور در کلیه رشته‌های مرتبط با بیمه‌های مسئولیت است.

وی در خصوص برنامه‌های بیمه تجارت‌نو در حوزه بیمه‌های مسئولیت گفت: یکی از خدمات ویژه‌ای که مدیریت بیمه‌های مسئولیت در بیمه تجارت‌نو در نظر دارد تا برای شبکه فروش طراحی نماید ایجاد سامانه اعلام حق نرخ آنلاین در بیمه‌نامه‌های مسئولیت است.

همراهی با شبکه فروش جهت تقویت فرهنگ سازی و ترویج بیمه‌های مسئولیت

آرام‌فر همچنین تصریح کرد: بیمه تجارت‌نو به منظور گسترش فرهنگ‌سازی در بیمه‌های مسئولیت اطلاع‌رسانی و توجه مناسب به شبکه فروش را در برنامه دارد چرا که باور دارد شبکه فروش در صورت اشراف و اطلاع کامل به عنوان بازوی فروش اصلی شرکت می‌تواند ضمن بررسی مشاغل مختلف راهکار‌های مناسب جهت افزایش ضریب نفوذ این بیمه‌ها را فراهم نماید. از این جهت مدیریت بیمه‌نامه‌های مسئولیت بیمه تجارت‌نو ضمن اعلام همراهی مستمر با شبکه فروش در شناسایی بازار و طرح‌های جدید در نظر دارد طی جلساتی با نمایندگان مزایای این بیمه‌نامه‌ها را تشریح نماید تا با همراهی شبکه فروش بتوان فرهنگ‌سازی و ترویج بیمه‌های مسئولیت همانند سایر رشته‌های بیمه‌ای را به درستی انجام داد.

برنامه اصلی بیمه تجارت‌نو پیشی گرفتن از میانگین فروش بیمه‌های مسئولیت در صنعت بیمه است

محدتقی‌آرام‌فر اظهار امیدواری کرد: در آخرین سالنامه آماری صنعت بیمه سهم بیمه‌نامه‌های مسئولیت ۴.۲ درصد از کل حق بیمه تولیدی بود که در شرکت بیمه تجارت‌نو این میزان از کل حق بیمه تولیدی در آن بازه زمانی مشابه ۲.۳ درصد است بنابراین، این مدیریت امیدوارست تا با برنامه‌های تعریف شده و همراهی شبکه فروش این میزان از میانگین صنعت فراتر رود.

سخن پایانی.

با توجه به برخی رقابت‌های بعضاً ناسالم در جذب پرتفو و عدم رعایت نکات حرفه‌ای و آئین‌نامه‌ای این مسئله طی سال‌های گذشته در بین بیمه‌گذاران نهادینه شده که خواهان بیشترین میزان خدمات با نازلترین حق بیمه هستند و در صورت بیان استثنائات و یا استثناء نمودن موارد غیرعرف بیمه‌نامه‌های خود را نزد بیمه گران پذیرنده این شروط با استناد به اجبار آن‌ها در صورت بروز خسارت می‌برند که این امر در بلندمدت منجر به نزول جایگاه صنعت بیمه خواهد شد.

امیدواریم این امر با همدلی بیشتر بین بیمه گران از بین رفته و باعث بالا رفتن جایگاه صنعت بیمه در کشور شود.

برچسب ها: بیمه تجارت‌نو
آخرین اخبار
پربازدید ها
تصاویر
اخبار داغ
همستر کابت مسبب مرگ یک نوجوان شد! title
پسر نوجوان روس هنگام بازی همستر کامبت جان باخت.
فیلم| پزشکیان در همایش مخصوص بانوان چه گفت؟ title
مداخله‌ای که به اسم نور انجام می‌شود انسان و افراد را به سمت نور می‌کشاند یا سیاهی؟ و زمانی که بلد نیستیم کسی را هدایت کنیم نباید این کار را انجام دهیم
بازیگر زن سریال پدرسالار در ۸۵سالگی title
عکسی از آزیتا لاچینی در پیری را می‌بیند.
جداسازی مو‌فقیت‌آمیز سومین دوقلو‌های به‌هم‌چسبیده در شیراز title
سومین جراحی جداسازی دوقلو‌های به‌هم‌چسبیده در بیمارستان نمازی شیراز با موفقیت به پایان رسید.
شروین حاجی‌پور در فیلم جدید سعید روستایی بازی می‌کند؟ title
عکس‌های جدید شروین حاجی‌پور، خواننده ترانه معروف «برای» و سعید روستایی، کارگردان سینما به همراه احسان نوروزی، مربی بدنسازی در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده است.
بهنوش طباطبایی داور نخستین جشنواره فیلم کوتاه زندگی شد title
بهنوش طباطبایی همراه با سید رضا میرکریمی، مهرداد اسکویی، بهروز شعیبی و سعید پور اسماعیلی ترکیب هیات داوران نخستین جشنواره فیلم کوتاه «زندگی» را تشکیل می‌دهند.
داریوش هادی حجازی‌فر جایگزین افعی تهران می‌شود title
هادی حجازی‌فر با «داریوش» در مقام کارگردان و بازیگر با سریالی متفاوت و فضایی اجتماعی و خانوادگی به شبکه نمایش‌خانگی می‌آید.
برگزیده
دیدار پزشکیان با سیدحسن خمینی title
مسعود پزشکیان به دیدار آیت‌الله سیدحسن خمینی، نوه بنیان‌گذار فقید جمهوری اسلامی رفت.
اقامه نماز ظهر جمعی از نخبگان و مدال آوران علمی ایران به امامت رهبر انقلاب title
️جمعی از نخبگان و مدال‌آوران علمی کشورمان ظهر امروز با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار خواهند کرد.
دیدار پزشکیان با آیت‌الله جوادی آملی title
مسعود پزشکیان کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری در سفر به قم، با آیت‌الله عبدالله جوادی آملی دیدار و گفتگو کرد.
سید محمد خاتمی: به دکتر پزشکیان رأی خواهم داد title
تقدیر رئیس دولت اصلاحات از ساده زیستی، پاکدستی، مردم گرایی، شجاعت و پایبندی پزشکیان به موازین اخلاقی
دیدار سید محمد خاتمی و پزشکیان title
حضور سید محمد خاتمی اسحاق جهانگیری و مسعود پزشکیان در مراسم ختم دکتر میلی منفرد در مسجد نور.
امام خامنه‌ای:وقت مجلس مصروف مسابقات بی‌فایده رسانه‌ای نشود title
رهبر معظم انقلاب در پیامی به دوازدهمین دوره مجلس تأکید کردند: در خود مجلس مسابقات بی‌فایده‌ی رسانه‌ای و مجادلات مضرّ سیاسی، وقت و عمر کوتاه دوران مسئولیّت را به خود مصروف نسازد؛ وگرنه ظرفیّت ارزشمند حضور نمایندگان در این جایگاه والا ضایع خواهد شد.