کد خبر: ۴۰۴۰۹
تاریخ انتشار: ۰۹ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۲۱:۴۵
در راستای ارتقای سطح تعاملات بانک توسعه تعاون استان البرز و شرکت شهرک صنعتی بهارستان کرج، جلسه هماهنگی برگزار شد و دوطرف با بررسی زمینه‌های مشترک و ظرفیت‌های بالقوه موجود، بر لزوم توسعه سطح همکاری‌ها و تعاملات تاکید کردند.

به گزارش مخاطب ۲۴ به نقل از روابط عمومی بانک توسعه تعاون؛ علی غیاثی مدیر استان در جلسه‌ای که به میزبانی مدیرعامل شهرک صنعتی بهارستان کرج برگزار شد، اظهار کرد: بانک توسعه تعاون همواره دیدگاه مثبت و مطلوبی نسبت به شرکت‌های مستقر در شهرک‌های صنعتی داشته و از این رو با توجه به پتانسیل ارائه خدمات مطلوب بانک در حوزه‌های مختلف با تکیه بر پشتوانه قوی نیروی انسانی جوان و سیستم‌های نرم افزاری به روز مالی و اعتباری این آمادگی وجود دارد تا علاوه بر جذب حداکثری شرکت‌ها و بنگاه‌های اقتصادی فعال، هرگونه خدمات مالی و اعتباری مورد نیاز صاحبان سرمایه در کلیه زمینه‌ها را ارائه دهیم.

غیاثی ارتقای تعاملات و ارتباطات فی مابین بانک و شرکت شهرک‌های صنعتی را بسیار مهم دانست واعلام کرد: ایجاد تعامل مثبت مجموعه مدیریت بانک در استان و مدیران شهرک‌های صنعتی سبب بهتر شناساندن بانک و خدمات قابل ارائه به تولیدکنندگان است که در این خصوص با توجه به اینکه شرکت‌ها و بنگاه‌های اقتصادی با مجموعه گسترده‌ای از بانک‌ها مواجه هستند، می‌تواند سبب شناسایی ظرفیت عظیم بانک توسعه تعاون در قیاس با سایر بانک‌ها شود که به عنوان یک مولتی بانک در کلیه حوزه‌های اقتصادی و برنامه‌های حمایتی کشورعملکرد درخشانی داشته و پکیج کاملی از خدمات و پتانسیل مطلوب بانک را در اختیار آن‌ها قرار داده تا در ابتدا شاهد کاهش دغدغه صاحبان سرمایه و تولیدکنندگان و در ادامه حمایت از تولید و ایجاد اشتغال پایدار در سطح استان باشیم.

وی همچنین انعقاد تفاهم نامه‌های متعدد بین بانک و شرکت شهرک‌ها در سطح ملی را از دیگر مصادیق تمایل بانک به حمایت از شرکت‌های تولیدی و بنگاه‌های اقتصادی مستقر در شهرک‌های صنعتی دانست وگفت: تفاهم نامه‌های منعقده زمینه ساز مطلوبی برای ارتقای سطح تعاملات و شناسایی ظرفیت طرفین در راستای حمایت از شرکت‌های صنعتی و تولیدی و افزایش قدرت رقابت پذیری آن‌ها دارد و این امکان برای مجموعه مدیریت شرکت شهرک‌ها فراهم میباشد تا با استناد به مواد و مصوبات این تفاهم نامه‌ها به عنوان پل ارتباطی فی مابین بانک و تولید کنددگان به ایفای نقش سازنده بپردازند تا در نهایت شاهد حمایت حداکثری از بخش تولید و اشتغال استان باشیم.

مدیر شعب البرز جایگاه مدیران شرکت شهرک‌های صنعتی در ایجاد ارتباط پایدار مابین بانک و شرکت‌های تولیدی و بنگاه‌های اقتصادی مستقر در شرک‌ها را بسیار مهم برشمرد و تاکید کرد: چنانچه مدیران شرکت شهرک‌های صنعتی در سطح استان از ظرفیت با القوه خود در ایجاد ارتباط سازنده مابین بانک و شرکت‌ها استفاده نمایند، این ظرفیت وجود دارد تا بانک توسعه تعاون نیز به لحاظ بهره گیری از ابزار متعدد خدمات رسانی و حمایتی خود از جمله منابع صندوق توسعه ملی، تسهیلات تبصره ۱۸ و تفاهم نامه‌های متعدد در حوزه‌های مختلف، حمایت جدی و قدرتمندی از توان تولیدی و رقابتی شرکت‌های مستقر در شهرک‌های صنعتی انجام داده و همواره به عنوان شریکی قابل اعتماد و در دسترس در کنار مشتریان و تولیدکنندگان قرار گرفته و در زمان نیاز و همچون سنوات قبل در حساسترین شرایط بهترین عملکرد و حمایت را از آن‌ها داشته باشد.

در ادامه گل محمدی مدیرعامل شرکت شهرک صنعتی بهارستان کرج نیز با تاکید بر لزوم گسترش همکاری‌های فی مابین اظهار کرد: بانک توسعه تعاون همواره به خوشنامی معروف بوده و این مهم طی جلسات مختلف استانی و در سطوح مختلف به کرات مطرح شده که این موضوع سبب علاقه مدیران شهرک‌های صنعتی به ارتقاء سطح تعاملات با این بانک شده و چنانچه بانک برنامه ریزی در جهت ارتباط حداکثری و ایجاد تعامل مطلوب با شرکت‌های مستقر در شهرک‌های صنعتی مطرح نماید این اراده در مدیریت شهرک‌ها وجود دارد که از تمام توان خود در زمینه حمایت از بانک و زمینه سازی ایجاد ارتباط با شرکت‌های فعال استفاده نموده تا شاهد افزایش توان تولید و ایجاد اشتغال شرکت‌های مورد اشاره باشیم.

گفتنی است در حاشیه این جلسه و بازدید که با همراهی سیفی معاون اعتباری و حقوقی، معدنی پور رئیس شعبه هشتگرد و امامی کارشناس بازاریابی استان صورت پذیرفت، از شرکت ماهان بتن فرزانگان ساوجبلاغ که با ۱۹۰ نفر نیروی کار در زمینه تولید پایه‌های بتنی انتقال نیرو و سایر محصولات بتنی مربوط به راهسازی فعالیت می‌کند نیز بازدید بعمل آمده و مقرر شد با افتتاح حساب نزد شعب بانک به جمع مشتریان بانک توسعه تعاون بپیوندد.

آخرین اخبار
پربازدید ها
تصاویر
اخبار داغ
باورنکردنی! صدر جدول قرمز شد| پرسپولیس ۴ - استقلال خوزستان ۳ title
هواداران تیم فوتبال پرسپولیس که از نتیجه نیمه اول برابر استقلال خوزستان عصبانی بودند علیه برخی بازیکنان شعار دادند.
فیلم/ علی اکبر صالحی: شهید امیرعبداللهیان مثل فرزندم بود title
حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در دولت سیزدهم بود که در گذشته دستیار ویژه رئیس مجلس شورای اسلامی و مدیرکل امور بین‌الملل مجلس شورای اسلامی از دوره ریاست علی لاریجانی تا دوره ریاست محمدباقر قالیباف بوده‌است
امروز اتفاق می افتد: به رسمیت شناختن فلسطین توسط سه کشور اروپایی title
«سیمون هریس» نخست‌وزیر ایرلند گفت: امروز ایرلند، نروژ و اسپانیا اعلام می‌کنند که کشور فلسطین را به‌رسمیت می‌شناسند.
خانم مجری سیتیزن امریکا از ایران رفت؟ title
ژیلا صادقی، مجری پرحاشیه صداوسیما که در ماه‌های اخیر بسیار مورد توجه رسانه‌ها و کاربران فضای مجازی بود، به تازگی یک استوری عجیب و متفاوت منتشر کرد.
ارتباط استفاده از سیگار الکتریکی با صرف وقت در رسانه‌های اجتماعی title
تحقیقات جدید نشان می‌دهد کودکان و نوجوانانی که هفت ساعت یا بیشتر در روز از رسانه‌های اجتماعی استفاده می‌کنند، دو برابر با خطر بیشتر مصرف سیگار سنتی یا سیگار الکترونیکی یا هر دو مواجهند.
اجرام مرموز در فضا که از وجود حیات فرازمینی حکایت دارند title
ستاره شناسان اجرامی مرموز را در فضا رصد کرده اند که احتمال می‌دهند نشانه وجود حیات در آنجا باشد.
شهید«حسین امیرعبدالهیان» به روایت تصویر title
شهید حسین امیر عبداللهیان وزیر امور خارجه کشورمان در سانحه هوایی روز گذشته همراه با شهید آیت الله سید ابراهیم رئیسی و دیگر همراهانش، شهد شهادت نوش کرد تا نخستین شهید وزیر امور خارجه انقلاب اسلامی لقب بگیرد.
برگزیده
وداع تاریخی خراسان جنوبی با رئیس جمهور شهید title
خراسان جنوبی امروز تمام قد برای وداع با یار دیرینش به میدان آمدند تا در تاریخ ثبت شود این حضور و شکوه برای همیشه.
شهید«حسین امیرعبدالهیان» به روایت تصویر title
شهید حسین امیر عبداللهیان وزیر امور خارجه کشورمان در سانحه هوایی روز گذشته همراه با شهید آیت الله سید ابراهیم رئیسی و دیگر همراهانش، شهد شهادت نوش کرد تا نخستین شهید وزیر امور خارجه انقلاب اسلامی لقب بگیرد.
بیانیه وزارت امور خارجه در خصوص سانحه بالگرد رئیس جمهور title
علیرغم شرایط نامساعد جوی و محیطی، تلاش‌ها برای رسیدن گروه‌های پُرتلاش امدادی به محل حادثه همچنان با جدیت و امیدوارانه ادامه دارد.
برگزاری جلسه فوق‌العاده دولت برای پیگیری وضعیت رئیس‌جمهور title
جلسه فوق العاده هیأت دولت به ریاست معاون اول رئیس‌جمهور به منظور بسیج همه امکانات برای پیگیری وضعیت آیت‌الله رئیسی برگزار شد.
استوری عاشقانه داماد سینمای ایران title
سپند امیرسلیمانی در تازه‌ترین استوری خود، تصویری به همراه همسرش، مونا کرمی منتشر کرد.
سازمان هواپیمایی کشوری: در ایران جت شخصی نداریم title
سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری گفت: به طور کلی ما در ایران جت شخصی نداریم. در زمینه نخریدن جت شخصی، تقریبا کسی را نداریم که خریده باشد.