کد خبر: ۳۸۷۱
تاریخ انتشار: ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۶:۱۲
ابتلای ۱۹ عضو تیم ملی تکواندوی بانوان به ویروس کرونا

به گزارش سرویس ورزشی مخاطب ۲۴ به نقل از ایسنا، کادر فنی و اعضای تیم ملی تکواندوی بانوان به ویروس کرونا مبتلا شدند و احتمال حضور در رقابت‌های فجیره را از دست دادند. مهرو کمرانی سرمربی تیم ملی تکواندوی بانوان ایران در گفتگو با ایسنا، با اعلام این خبر، اظهار کرد: برای رقابت‌های لیگ تمامی تکواندوکاران و مربیان تست کرونا دادند، اما در جریان برگزاری مسابقات، یک نفر از دوستان یکی از نفرات حاضر در اردوی تکواندو برای دیدن او به سالن آمد که متاسفانه مبتلا به کرونا بوده و این ویروس را منتقل می‌کند.

کرونا درتیم ملی تکواندوی بانوان
وی افزود: با این اتفاق بعد از چند روز تست ۱۹ بازیکن و اعضای کادر فنی تیم بانوان که در اردوی تیم ملی حضور داشتند مثبت شد. با توجه به علائمی که داشتیم به احتمال زیاد به ویروس اومیکرون مبتلا شده ایم، اما در حال حاضر خدا را شکر در شرایط خوبی قرار داریم.


سرمربی تیم ملی تکواندوی بانوان در پایان گفت: درخواست حضور در تورنمنت فجیره را داشتیم، اما با این اتفاق حضورمان در این رقابت‌ها لغو شد. قرار است نفرات حاضر در اردو برای حضور در ادامه رقابت‌های لیگ در ۱۵ بهمن تست کرونا بدهند و در صورت منفی بودن در لیگ شرکت کنند و پس از آن اردو‌های تیم ملی از سر گرفته خواهد شد.

 
نام:
ایمیل:
* نظر:
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
پربازدید ها
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار