کد خبر: ۳۷۲۳
تاریخ انتشار: ۲۶ دی ۱۴۰۰ - ۱۶:۴۰
قیمت آیفون ۱۳ پرو مکس امروز یکشنبه ۲۶ دی ۱۴۰۰ به ۳۸ میلیون و ۴۹۹ هزار تومان و شیائومی MI 11 Lite به هشت میلیون و ۱۹۰ هزار تومان رسید

قیمت آیفون ۱۲ پرو مکس امروز یکشنبه ۲۶ دی ۱۴۰۰ با ظرفیت ۲۵۶ گیگابایت به ۳۷ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان که نسبت به روز گذشته کاهش یافته است. قیمت آیفون ۱۳ و آیفون ۱۳ پرو با ظرفیت ۱۲۸ گیگابایت نسبت به روز گذشته تغییری نداشت و به ترتیب ۲۶ میلیون و ۸۹۰ هزار تومان و ۳۳ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان به فروش رسیدند. قیمت آیفون ۱۳ پرو مکس، اما نسبت به روز گذشته کاهش یافت و به ۳۸ میلیون و ۴۹۹ هزار تومان رسید.

به گزارش سرویس اقتصادی مخاطب ۲۴ به نقل از  فرارو، قیمت گوشی سامسونگ A۱۲ با ظرفیت ۱۲۸ گیگابایت امروز به چهار میلیون و ۴۸۰ هزار تومان رسید. A۵۲ با ظرفیت ذخیره سازی ۱۲۸ گیگابایت امروز ۹ میلیون و ۴۵۰ هزار تومان و قیمت A۵۲s ۵G با ظرفیت مشابه امروز ۹ میلیون و ۵۹۰ هزار تومان بود. همچنین سامسونگ S۲۱ Ultra ۵G با ظرفیت ۲۵۶ گیگابایت با کاهش قیمت نزدیک به دو میلیون تومان نسبت به هفته گذشته به ۳۰ میلیون و ۹۹۰ هزار تومان رسید. قیمت گوشی شیائومی POCO X۳ PRO امروز یکشنبه ۲۶ دی ۱۴۰۰ شش میلیون و ۳۹۵ هزار تومان بود. POCO M۳ با ظرفیت ۱۲۸ گیگابایت امروز چهار میلیون و ۹۴۸ هزار تومان و POCO F۳ با ظرفیت مشابه هشت میلیون و ۵۴۹ هزار تومان بود. MI۱۰T Lite ۵G نسبت به روز گذشته تغییری نداشت و این گوشی شیائومی با ظرفیت ذخیره سازی ۱۲۸ گیگابایت امروز شش میلیون و ۳۹۹ هزار تومان به فروش رسید. MI ۱۱ Lite هم با ظرفیت ۱۲۸ گیگابایت امروز به هشت میلیون و ۱۹۰ هزار تومان رسید.
قیمت گوشی‌های پرفروش سامسونگ

 


گلکسی A۱۲ پرفروش‌ترین گوشی فعلی سامسونگ در بازار موبایل ایران است و بین مدل‌های محبوب این برند کمترین قیمت را دارد. گلکسی A۲۲ نیز با حافظه ذخیره سازی ۱۲۸ گیگابایت پشت سر گلکسی A۱۲ دومین مدل محبوب کره‌ای‌ها در ایران محسوب می‌شود.

گلکسی S۲۰ FE نسخه طرفداری از مدل پرچمدار گلکسی S۲۰ است و با گذشت بیش از یک سال از زمان عرضه، هنوز محبوب‌ترین گوشی میان‌رده سامسونگ در بازار ایران به شمار می‌رود. بین دیگر مدل‌های میان‌رده سامسونگ، گلکسی A۷۲ و گلکسی A۵۲ نیز با استقبال خوبی روبرو شده اند و نام این مدل‌ها در فهرست زیر دیده می‌شود.

همچنین گلکسی A۵۲s ۵G با پردازنده ارتقا یافته نسبت به مدل A۵۲ می‌تواند رقیبی قدرتمندی برای گلکسی S۲۰ FE، گلکسی A۷۲ وگلکسی A۵۲ باشد. همچنین گلکسی M۳۱ برای کاربرانی که وسواس زیادی بابت باتری گوشی دارند، انتخاب خوبی محسوب می‌شود. M۳۱ با داشتن باتری شش هزار میلی آمپری، نیاز شما را از خرید پاور بانک برای استفاده‌های روزمره از بین خواهد برد.

S۲۱ Ultra ۵G تنها پرچمدار سامسونگ در لیست پرفروش‌های این برند در بازار ایران است. امکان استفاده از اینترنت همراه نسل پنجم، پردازنده قوی، دوربین با کیفیت و نمایشگر قدرتمند باعث می‌شود کاربران این گوشی گرانقیمت برای استفاده روزمره، بازی‌های سنگین و استفاده طولانی مدت راضی باشند.
قیمت روز گوشی‌های پر فروش سامسونگ

مدل قیمت
گلکسی A12 (ظرفیت 128 گیگابایت) چهار میلیون و 480 هزار تومان
گلکسی A32 (ظرفیت128 گیگابایت) هفت میلیون و 918 هزار تومان
گلکسی S20 FE (ظرفیت 128 گیگابایت) 12 میلیون و 380 هزار تومان
گلکسی A72 (ظرفیت128 گیگابایت) 10 میلیون و 299 هزار تومان
گلکسی A22 (ظرفیت 128 گیگابایت) شش میلیون تومان
گلکسی  A52 (ظرفیت  128 گیگابایت) 9 میلیون و 450 هزار تومان
گلکسی A52s 5G (ظرفیت 128 گیگابایت) 9 میلیون و 590 هزار تومان
گلکسی S21 Ultra 5G (ظرفیت 256 گیگابایت) 30 میلیون و 990 هزار تومان
گلکسی M31 (ظرفیت 128 گیگابایت) هفت میلیون و 99 هزار تومان
گلکسی A32 5G (ظرفیت 128 گیگابایت) هفت میلیون و 490 هزار تومان

قیمت گوشی‌های پرفروش شیائومی

Poco X۳ Pro پرفروش‌ترین گوشی شیائومی و بازار ایران است. Poco X۳ Pro با داشتن پردازنده قوی و قیمت مناسب نسبت به رقبایش بهترین عملکرد پردازنده را در بازه قیمت شش تا هفت میلیون تومان ارائه می‌دهد. Redmi Note ۸، ۲۰۲۰ نیز جدیدترین گوشی وارد شده به ایران توسط شیائومی است و ظرف همین مدت کوتاه توانسته برای خودش جایی بین مدل‌های پرفروش دست و پا کند.

Poco M۳ دیگر گوشی پرفروش شیائومی امکانات خوبی نسبت به قیمتش ارائه می‌کند. باتری قوی، ویژگی اصلی این میان‌رده شیائومی است. Mi ۱۰T Lite ۵G با پشتیبانی از نسل پنجم اینترنت همراه از معدود گوشی‌های میان‌رده‌ای است که چنین قابلیتی را در اختیار کابر قرار می‌دهد. همچنین Poco F۳ گران‌ترین مدل پرفروش چینی‌ها محسوب می‌شود و رقیب گردن‌کلفتی برای میان‌رده‌های سامسونگ به شمار می‌رود. دلیل استقبال ایرانی‌ها از این مدل، می‌تواند سخت افزار قدرتمند و قابلیت به روز رسانی آن تا چند سال آینده باشد.
قیمت روز گوشی‌های شیائومی

مدل قیمت
Poco X3 Pro (ظرفیت 128 گیگابایت) شش میلیون و 395 هزار تومان
Redmi Note 8 2021 (ظرفیت 64 گیگابایت) چهار میلیون و 789 هزار تومان
Poco M3 (ظرفیت 128 گیگابایت) چهار میلیون و 948 هزار تومان
Redmi 9A (ظرفیت 64 گیگابایت) سه میلیون و 330 هزار تومان
Poco F3 (ظرفیت 128 گیگابایت) هشت میلیون و 459 هزار تومان
Redmi Note 10s (ظرفیت 128 گیگابایت) شش میلیون و 646 هزار تومان
Mi 10T Lite 5G (ظرفیت 128 گیگابایت) شش میلیون و 399 هزار تومان
Mi 11 Lite (ظرفیت 128 گیگابایت) هشت میلیون و 190 هزار تومان
Redmi 9T (ظرفیت 128 گیگابایت) پنج میلیون و 695 هزار تومان
Redmi 9C (ظرفیت 64 گیگابایت) سه میلیون و 780 هزار تومان

گوشی‌های پر فروش آیفون

آیفون SE مدل ۲۰۲۰ ارزان‌ترین مدل پرفروش اپل در بازار موبایل ایران است. مدلی که با ظاهری شبیه به آیفون هشت دارد، اما از سخت‌افزار قوی‌تری در آن استفاده شده است. بعد از آیفون SE مدل ۲۰۲۰، آیفون ۱۲ پرومکس دومین مدل محبوب اپل در ایران محسوب می‌شود. با گذشت یک سال از زمان عرضه آیفون ۱۲ پرو مکس، هنوز طرفدارانش بابت این مدل پول زیادی می‌پردازند. آیفون ۱۳ آخرین مدل ارائه شده توسط اپل در بازار جهانی است.

نسخه‌های مختلف آیفون ۱۳ به محض ورود به بازار ایران طرفداران خودشان خود را پیدا کردند. آیفون ۱۳ پرومکس با دوربین بهتر نسبت به نسخه ۱۳ در بازار حضور دارد. آیفون ۱۲ مینی توسط اپل عرضه شد تا هواداران سنتی آیفون به ویژه خریدارانی که طرفداران گوشی‌هایی با صفحه نمایش کوچک‌تر از شش اینچ بودند را راضی نگه دارد. آیفون ۱۲ مینی هم فعلا نسبت به آیفون ۱۳ مینی استقبال بیشتری داشته و اسم آن بین مدل‌های پرفروش اپل قرار گرفته است.
قیمت روز گوشی‌های آیفون

مدل قیمت
آیفون SE مدل 2020 (ظرفیت 128 گیگابایت) 12 میلیون و 379 هزار تومان
آیفون 12 پرو مکس (ظرفیت 256 گیگابایت) 37 میلیون و 600 هزار تومان
آیفون 13 (ظرفیت 128 گیگابایت) 26 میلیون و 890 هزار تومان
آیفون 13 پرو (ظرفیت 128 گیگابایت) 33 میلیون و 900 هزار تومان
آیفون 13 پرو مکس (ظرفیت 128 گیگابایت) 38 میلیون و 499 هزار تومان
آیفون 12 مینی (ظرفیت 128 گیگابایت 22 میلیون و  133 هزار تومان

 

 

نام:
ایمیل:
* نظر:
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
پربازدید ها
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار