کد خبر: ۳۴۱۸۸
تاریخ انتشار: ۲۷ دی ۱۴۰۲ - ۲۳:۲۸
ویدئو وال متشکل از چندین نمایشگر است که می‌توان آن‌‎ها را کاشی‌وار بر روی دیوار قرار داد و در نهایت یک صفحه نمایش بزرگ به وجود آورد. در دنیای متصل و یکپارچه امروزی، این فناوری به شکل قابل‌توجهی بر کسب‌و‌کارها، تاثیر گذاشته است

ویدئو وال متشکل از چندین نمایشگر است که می‌توان آن‌‎ها را کاشی‌وار بر روی دیوار قرار داد و در نهایت یک صفحه نمایش بزرگ به وجود آورد. در دنیای متصل و یکپارچه امروزی، این فناوری به شکل قابل‌توجهی بر کسب‌و‌کارها، تاثیر گذاشته است. به طوری که طیف وسیعی با بهره‌گیری از این ابزار فوق‌العاده اطلاعات کاربردی خود به معرض نمایش می‌گذارند و اهداف خود را پیش می‌برند.

چرا ویدیو وال بخریم؟

این روزها بسیاری از برندهای بزرگ و شرکت‌های عظیم و ثروتمند متوجه اهمیت دیوارهای نمایشی شده‌اند. همچنین با کاهش قیمت این محصولات و مقیاس‌پذیر شدن آن‌‎ها، حتی موسسات کوچک‌تر به جمع خریداران و کاربران video wall پیوسته‌اند. چرا‌ که متوجه شده‌اند این تکنولوژی به راحتی می‌تواند بهره‌وری شغلی آن‌‎ها را بهبود ببخشد و نام آن‌‎ها را به شکل جذاب‌تری در معرض دید مخاطبان قرار دهد.

مزایای خرید مانیتور صنعتی و عملکرد آن

در این مقاله گروه پرو استور توضیحاتی را گرد‌آوری نموده است که به شما نشان می‌دهد ویدئو‌ وال‌ها چگونه عمل می‌کنند و چه مزایایی دارند.

ارتباط بیشتر با ویدئو وال

در هر محیط کاری، خواه فضای داخلی سازمان‌ها باشد، خواه اتاق کنترل و یا حتی اماکن عمومی، روزانه داده‌های بیشماری تبادل می‌شود. گاهی این اطلاعات به سمت کارمندان و کارکنان مجموعه سرایز می‌گردد و گاهی به طرف مخاطبان و مشتریان روانه می‌شود. به هر صورت هدف از ارسال این اطلاعات جلب توجه و دریافت واکنش‌های لازم است. حال تصور کنید در جایی که یک تصویر قدرت هزاران کلمه را با خود حمل می‌کند، ویدئو ‌وال‌ چگونه می‌تواند به پیشبرد این اهداف کمک کند. در‌ واقع آن‌‎ها با اشتراک‌گذاری داده‌های بصری در زمان واقعی، نقش موثری در این فرآیند خواهند داشت. به خصوص که حجم بالایی از پیکسل‌ها را در خود جای داده‌اند و داده‌های گوناگون دریافتی از منابع را به شکل جذاب و شگفت‌انگیزی به معرض نمایش می‌گذارند. برای درک این مطلب، می‌توانید دیوار‌های نمایشی واقع در فرودگاه‌ها را تصور کنید که برنامه‌های پرواز، تبلیغات و مهم‌تر از آن پیام‌های اورژانسی و اضطراری را به حاضرین منتقل می‌کنند.

همین طور در لابی شرکت‌ها و موسسات نیز کاربردی و کارآمد است. مدیران از طریق یک ویدئو ‌وال 4k می‌تواند اعلامیه‌های روزانه، داشبوردهای عملیاتی، بازخوردها، پیام‌های خوش‌آمدگویی و یا پروژه‌های تبلیغاتی خود را در معرض دید قرار دهند و مخاطبان را مطلع نمایند. در سالن‌های آموزشگاه‌ها، دانشگاه‌ها و مدارس هم می‌توان با این سیستم نمایشی با همکاران و دانش‌آموزان ارتباط برقرار کرد. همچنین مراکز درمانی نظیر اورژانس‌ها و بیمارستان‌ها با استفاده از دیوار نمایشی تعبیه شده، قادر خواهند بود تا داده‌ها و اطلاعات حیاتی بیماران و گزارشات ضروری را به اپراتورها و سایرین ارائه نمایند. به غیر از موارد فوق، اتاق‌های نظارتی، مراکز کنترل و مدیریتی هم از این بهره بی‌نصیب نخواهند ماند. چه‌بسا هم‌اینک نیز بسیاری از مراکز کنترل ترافیک و حمل و نقل به دیوار نمایشی مجهز هستند و به واسطه آن‌‎ها به دوربین‌های سطح شهر دسترسی پیدا می‌کنند. به طور کل، هر محیط کاری، صرف نظر از نوع کاربری و حوزه فعالیت، می‌تواند پذیرای تجهیزات نمایشی شگفت‌انگیزی چون ویدیو وال باشد و راندمان شغلی خود را افزایش دهد.

قیمت ویدیو وال

مانیتور صنعتی با کنترل آسان

با پیشرفت تکنولوژی، امکانات و قابلیت‌های متعددی به تجهیزات اضافه می‌شوند که باعث پیچیدگی تنظیمات آن‌‎ها خواهد شد. بدیهی است با چنین روندی کار برای کاربران عادی سخت‌تر خواهد شد و نیاز به آموزش‌های تخصصی ضرورت پیدا می‌کند. یکی از مزیت ویدئو‌ وال‌ها در همین موضوع خلاصه شده است. کنترل دیوار‌های نمایشی به قدری ساده و آسان طراحی می‌شود که کاربر می‌تواند پیکربندی و عملکرد دلخواه خود را به راحتی پایه‌ریزی کند. این یعنی بدون نیاز به دانش برنامه‌نویسی، می‌توان تجربه‌ای بی‌نظیر از سفارشی‌سازی نمایش را به دست آورد. اغلب مدل‌های مانیتور صنعتی به نرم‌افزاری مجهز هستند که مدیریت توزیع محتوا را بر‌عهده دارد و به کاربر اجازه می‌دهد تا تمامی دستگاه‌های موجود در یک سازمان و یا حتی چندین موسسه را تنها از طریق یک پلت‌فرم کنترل نماید.

امنیت و اطمینان Video Wall

شاید برای شما اتفاق افتاده باشد که به محض ورود به ساختمان یک موسسه یا پاساژ، چشم شما نا‌خود‌آگاه به صفحه نمایش تاریکی می‌افتد که به هر دلیلی (خاموش شده یا خراب شده) از فعالیت ایستاده است. در حالی که بسیاری از کارشناسان بر این عقیده‌اند که: هرگز فرصت دوم نمی‌تواند همچون نگاه اول تاثیرگذار باشد، نمایشگر صنعتی تاچ معمولا به گونه‌ای طراحی شده‌ که عملکرد مداوم و مستمر آن‌‎ تنها به خاطر قطع برق متوقف می‌شود. علاوه بر تاثیر مخربی که خاموش بودن ویدئو‌ وال خواهد داشت، در برخی اماکن نظیر مراکز درمانی یا اتاق نظارت، این مسئله می‌تواند فاجعه‌بار باشد. از این رو کارشناسان پرو‌استور پیشنهاد می‌کنند هنگام انتخاب، از قیمت ویدئو وال و سرمایه‌گذاری بیشتر بر روی پردازنده‌های پیشرفته واهمه نداشته باشید. بدین ترتیب علاوه بر تامین امنیت، عملکرد یکسره و بازدهی مستمر نیز تضمین خواهد شد.

نمایش‌ چند منبعی نمایشگر صنعتی

به طور معمول از یک ویدئو وال جهت ارائه نمایش چندین منبع (به طور همزمان) بهره‌گیری می‌شود. اگر می‌خواهید جریان‌های نمایشی را از کانال‌های متعدد و با فرمت‌های متفاوت (در یک زمان واحد) را به تصویر بکشید، به یک پردازنده مخصوص نیاز خواهید داشت. ترجیحا یک پردازنده مطمئن که قادر به پردازش قالب‌های متنوع از هر منبع باشد و با هر نوع نمایشگری سازگاری داشته باشد. بهتر است بدانید که برخی مانیتور Signage در خصوص قالب‌ها محدودیت‌هایی دارد و یا تنها با یک نوع نمایشگر (مانند ال‌ای‌دی، پروژکتور و یا ال‌سی‌دی) سازگار است. در عین حال پردازنده‌های پیشرفته‌تری نیز وجود دارند که از انواع منابع و همچنین انواع سیستم‌های نمایشی پشتیبانی می‌کنند.

ویدئو وال 4k

خرید ویدیو وال انعطاف‌پذیری و خلاقیت

برای برنامه‌های نمایشی که به صورت متوالی در حال تغییر هستند، مانند: اخبار، تصاویر گرافیکی، تبلیغات و غیره، دیوار نمایشی گزینه بسیار ایده‌آلی خواهد بود. زیرا به کاربران اجازه می‌دهند تا تنظیمات دلخواه خود را به راحتی اعمال نمایند و محتوا را مطابق با سلیقه خود مدیریت کنند. علاوه بر این از انعطاف‌پذیری بالایی برخوردار هستند. برای مثال هنگامی که قصد دارید دات پیچ مورد استفاده خود را بزرگ‌تر کنید، این‌کار را تنها با اضافه کردن چند پنل نمایشی انجام خواهید داد و دیگر نیازی به جایگزین کردن دستگاه ندارید. در عین حال می‌توانید پردازشگر دستگاه را نیز ارتقاء دهید تا توانایی عملیاتی ویدئو ‌وال را بالا ببرید، بی‌آنکه نیازی به تعویض کامل آن داشته باشید. پردازشگرهای قدرتمند ویدئو ‌وال‌ها بستری فراهم می‌کنند تا کاربران تا با لمس چند دکمه، هر نوع محتوایی را از منابع گوناگون دریافت و با پیکربندی، اندازه و تنظیمات سفارشی به صورت خلاقانه به نمایش در‌آورند. به طور خلاصه، خرید ویدیو وال تطبیق‌پذیری قابل‌توجهی را برای موسسات و شرکت‌های مختلف به ارمغان می‌آورد.

بهترین قیمت ویدئو وال در پرو استور

مطالبی که در بالا مطالعه کردید، برخی از مزایای اصلی ویدئو ‌وال‌ بر‌شمرده می‌شود. کافی است انتظارات خود را ارزیابی کنید و پس از اطمینان با خرید video wall، تصویر و اعتبار برند خود را بهبود ببخشید. البته اگر همچنان با تردید مواجه هستید و سوالاتی بدون جواب در ذهن شما وجود دارد، می‌توانید با همکاران ما در پرو استور با شماره 021-52472000 تماس بگیرید و از آن‌‎ها راهنمایی کامل‌تری بخواهید.

آخرین اخبار
پربازدید ها
تصاویر
اخبار داغ
بخشودگی ۱۰۰ درصدی جرائم مالیاتی تا پایان اسفند ماه تمدید شد title
رئیس کل سازمان مالیاتی کشور گفت: در امتداد رویکرد تعاملی و سازنده سازمان امور مالیاتی با شرکای راهبردی خود (فعالان اقتصادی)، بخشودگی تا صددرصدی جرایم مالیاتی تا پایان اسفندماه تمدید خواهد شد.
مشاهده دوباره پلنگ ایرانی در الموت + فیلم title
فرمانده یگان حفاظت محیط زیست استان قزوین از مشاهده یک قلاده پلنگ ایرانی در مناطق حفاظت شده الموت توسط محیط بانان خبرداد.
پیام تبریک روز مهندس ۱۴۰۲ (متن، پیام و عکس پروفایل) title
روز مهندس در تقویم رسمی ایران برابر با ۵ اسفندماه مصادف با زادروز دانشمند بزرگ ایرانی خواجه نصیرالدین طوسی به ثبت رسیده است.
محرومیت بیرانوند مقابل ذوب‌آهن title
علیرضا بیرانوند دروازه‌بان پرسپولیس در دیدار مقابل تراکتور با دریافت کارت زرد، ۴ کارته شد و دیدار بعدی سرخپوشان مقابل ذوب‌آهن را از دست داد. این مسابقه قرار است ۹ اسفند برگزار شود. امیررضا رفیعی دروازه‌بان دوم پرسپولیس است که جایگزین بیرانوند خواهد شد.
فروش و پیش فروش دنا پلاس دستی با قیمت ۵۵۱ میلیون تومانی و تحویل ۹۰ روزه title
فروش و پیش فروش دنا پلاس دستی ایران خودرو برای اولین بار با قیمت بیش از ۵۵۱ میلیون تومانی و تحویل تیر و مرداد سال آینده شروع شد.
عذرخواهی صادق بوقی برای تبلیغ کوروش کمپانی + فیلم title
صادق بوقی: خودم هم پیگیر خسارت‌گرفتن از کوروش کمپانی هستم!
اگر کامپیوترتان قدیمی است به‌جای ویندوز ۱۱، این سیستم‌عامل جدید را نصب کنید title
بااینکه بیش از یک سال و نیم تا منسوخ‌شدن ویندوز ۱۰ زمان باقی است، گوگل، «کروم او اس فلکس» را به‌عنوان جایگزین آن معرفی می‌کند.
برگزیده
نظر دولت درمورد تعطیلی پنجشنبه و جمعه title
​بهادری جهرمی، سخنگوی دولت درباره آخرین وضعیت تعطیلی‌های پایان هفته توضیح داد.
آخرین خبر از تعطیلی شنبه ۲۱ بهمن ۱۴۰۲ title
​شنبه ۲۱ بهمن ۱۴۰۲ ما بین سه تعطیلی قرار گرفته است و احتمال تعطیلی شنبه ۲۱ بهمن ۱۴۰۲ وجود دارد.
حقوق بازنشستگان باید متناسب با تورم، افزایش پیدا کند title
آصفری: مجلس دولت را موظف کرده است که در برنامه هفتم نسبت به پرداخت بدهی خود به صندوق‌های تامین اجتماعی و صندوق‌های بازنشستگی اقدام کند. به نظر من دیگر راه فراری وجود ندارد.
چند قاب سیاسی از تتلو؛ تصاویری که تتلو را با سیاست گره می‌زند title
توییتر خبرآنلاین به چند قاب سیاسی از تتلو پرداخته و بر آن حاشیه نگاشته است؛ قاب‌هایی که تتلو را به متن سیاست می‌کشاند از خواندن برای خلیج مسلح فارس بر عرشه‌ی ناو جنگی تا دیدار دقیقه نودی با رئیسی در فرودگاه و ...
یک فعال حقوق زنان: بارداری ناشی از تجاوز محارم به یک معضل تبدیل شده title
تنها جایی که قانون‌گذار از سقط حمایت کرده، سقط درمانی است که شرایط خاص خود را دارد. در قانون اعلام شده که اگر جان مادر یا جنین در خطر باشد با نظر کمیسیون پزشکی قانونی مجوز سقط صادر می‌شود. اگر بخواهیم از نظر حمایت قانونی صحبت کنیم، متاسفانه قانونگذار در این مورد کاملا ساکت بوده و در مورد حاملگی ناشی از تجاوز صحبت نکرده است.
ایران زیباست؛ خزان در جنگل «مازیچال» - مازندران title
پاییز هراز رنگ مسیر مازیچال بسیار دیدنی است، اما در صورت بارش باران پیمودن این جاده زیبا بسیار سخت خواهد بود. مازیچال، منطقه جنگلی زیبا در نزدیکی کلاردشت است که با ارتفاع ۲۶۰۰ متری، شما را بالاتر از ابر‌ها نگه می‌دارد. ایستادن در ارتفاعات مازیچال و نگاه به اقیانوس ابر مقابل چشمتان، احساسی وصف‌ناشدنی را برای شما به همراه خواهد داشت.