کد خبر: ۳۴۱۴
تاریخ انتشار: ۰۸ دی ۱۴۰۰ - ۱۴:۴۸
چند روز پیش همراه اول سیم‌کارت‌های رند خود را به مزایده گذاشت، این سیم‌کارت‌ها با قیمت‌های چندصد میلیونی فروخته شدند و تنها یک سیم کارت با قیمت ۳۳۰ میلیونی باقی مانده است.

چند روز پیش همراه اول سیم‌کارت‌های رند خود را به مزایده گذاشت، این سیم‌کارت‌ها با قیمت‌های چندصد میلیونی فروخته شدند و تنها یک سیم کارت با قیمت ۳۳۰ میلیونی باقی مانده است. اما شماره‌های رند در بازار آزاد با قیمت‌های میلیاردی فروخته می‌شوند.

قیمت سیم کارت رند چند؟
مخاطب ۲۴- همراه اول در چند روز گذشته تعدادی از سیم‌کارت‌های خود را که شماره‌های رندی داشتند به مزایده گذاشت. این سیم‌کارت‌ها با قیمت‌های چندصد میلیونی فروخته شدند. حتی برخی از آن‌ها بیش از نیم میلیارد تومان قیمت داشتند.

قیمت پایه هر شماره متفاوت است و هر شماره با یک قیمت پایه متفاوت در مزایده عرضه می‌شود. بالاترین سیم‌کارتی که روز گذشته در این مزایده فروخته شد، ۵۳۲ میلیون تومان بود.

در حالی که قیمت این شماره‌های رند چند صد میلیون تومان بود، اما همه‌ی آن‌ها فروخته شد به جز یک شماره که اکنون (تا ساعت ۱۳:۳۰) هنوز در سامانه حراج سیم‌کارت همراه اول باقی مانده است.

این شماره رند با کد ۰۹۱۴ با قیمت ۳۳۷ میلیون تومان است که فروخته نشده.

سیم‌کارت رند کارکرده ارزان‌تر است 

براساس پیگیری از همراه اول این شماره‌هایی که به حراج گذاشته شده نو هستند، اما در بازار و آگهی‌های فروش آنلاین قیمت شماره‌های رند کارکرده حتی به بیش از یک میلیارد تومان نیز می‌رسد.

شماره‌های رند طرفداران خاص خودش را دارد که حاضرند آن‌ها را میلیونی بخرند، چرا که مرجع مشخصی برای تعیین سقف قیمت یا نظارت بر آن وجود ندارد.

منبع: تجارت نیوز

نام:
ایمیل:
* نظر:
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
پربازدید ها
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
تصاویر
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار