کد خبر: ۳۱۱۰۳
تاریخ انتشار: ۳۰ آبان ۱۴۰۲ - ۱۸:۴۳
بازیکنان تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان و محمد ربیعی سرمربی تیم به همراه نیما نکیسا مدیرعامل، اعضاء هیات مدیره و مشاورین باشگاه فرهنگی ورزشی ذوب آهن اصفهان دوشنبه ۲۹ آبان ماه با حضور در بخش‌های مختلف مجتمع عظیم صنعتی ذوب آهن اصفهان ضمن ادای احترام به مزار شهدای گمنام ذوب آهن با کارگران و تلاشگران این مجتمع عظیم صنعتی دیدار کردند. بازیکنان و کادر فنی ذوب‌آهن در این دیدار دوستانه ضمن اهدای گل به کارگران بخش‌های مختلف خط تولید و صرف ناهار در رستوران‌های بخش‌های مختلف در کنار تلاشگران ذوب‌آهن لحظات شاد و صمیمانه‌ای را به نشانه‌ی همدلی میان خانواده‌ی بزرگ ذوب‌آهن اصفهان رقم زدند تا این صمیمیت موجبات روحیه بخشی و افزایش انگیزه‌ی بازیکنان و نیز تلاشگران مجموعه را فراهم آورد.

به گزارش مخاطب24 به نقل از شرکت ذوب آهن اصفهان:آیت ا... رهبر مسئول هماهنگی تبلیغات اسلامی ذوب آهن اصفهان در این بازدید ورزش را از جمله مواردی دانست که در دین مبین اسلام مورد تاکید قرار گرفته است و گفت: ورزشکاران و قهرمانان ذوب آهن اصفهان، حافظ نام بزرگ این شرکت هستند و موفقیت آن‌ها موجب افزایش نشاط کارکنان می‌شود.
نیما نکیسا مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی ذوب آهن اصفهان ضمن ابراز مسرت از بازدید خط تولید این مجتمع عظیم صنعتی، نتایج خوب تیم فوتبال باشگاه را به کارگران و خانواده‌ی بزرگ ذوب‌آهن تقدیم کرد و گفت: کار و تلاش شبانه روزی تلاشگران ذوب آهن اصفهان و عرق جبین آن‌ها که حامی اصلی باشگاه فرهنگی ورزشی و تیم‌های مختلف آن هستند، باعث شده این باشگاه موفقیت‌های بسیار خوبی را کسب کند.
وی بازدید از خط تولید را عامل افزایش انگیزه و ایجاد کننده انرژی مضاعف در بازیکنان تیم ذوب آهن اصفهان در آستانه دیدار حساس با استقلال تهران عنوان نمود و گفت: امیدوارم ورزشکاران باشگاه، فرزندان شایسته‌ای برای خانواده بزرگ ذوب آهن اصفهان باشند و با دعای خیر این تلاشگران بتوانند موفقیت‌های بیشتری کسب کنند.
محمد ربیعی سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن نیز گفت: امروز بازیکنان بیش از گذشته متوجه ارزش والای برند ذوب آهن اصفهان و عظمت خانواده‌ی بزرگ ذوب‌آهن و فداکاری‌های تلاشگرانی شدند که با همت خود برای اعتلای آن از جان و دل مایه می‌گذارند.
وی افزود: مشاهده تلاش و سختکوشی کارگران این مجتمع عظیم صنعتی موجب این شد که بازیکنان با توان و تلاش بیشتری برای کسب نتایج خوب مبارزه کنند.
ربیعی با اشاره به قداست و قدمت ذوب آهن اصفهان گفت: همه کسانی که در این باشگاه فعالیت می‌کنند باید با تلاش خود حافظ این قداست و جایگاه والا و مهم باشند.
همچنین طی آیینی پیراهن امضا شده توسط بازیکنان تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان به رسم یادبود به تلاشگران این مجتمع عظیم صنعتی تقدیم شد.

آخرین اخبار
پربازدید ها
تصاویر
اخبار داغ
چند قاب سیاسی از تتلو؛ تصاویری که تتلو را با سیاست گره می‌زند title
توییتر خبرآنلاین به چند قاب سیاسی از تتلو پرداخته و بر آن حاشیه نگاشته است؛ قاب‌هایی که تتلو را به متن سیاست می‌کشاند از خواندن برای خلیج مسلح فارس بر عرشه‌ی ناو جنگی تا دیدار دقیقه نودی با رئیسی در فرودگاه و ...
صفرتاصد دریافت کارت سوخت با شیوه جدید+عکس و فیلم title
تا چندی پیش متقاضیان برای ثبت نام و دریافت کارت سوخت باید به شعب پلیس +۱۰ مراجعه می‌کردند و سایتی برای ثبت نام وجود نداشت، اما با رونمایی سامانه جدید، وعده راه اندازی این سامانه به مردم داده شد.
چگونه دختران کار دچار سو استفاده می شوند title
دختران کار سرزمین مان نیازمند حمایت بیشتر به لحاظ مالی و فرهنگی هستند و در این خصوص فرد یا افرادی که به آن ها نمی توان لقب انسان را داد از آن ها سو استفاده جنسی و یا جسمی می کنند و این دخترکان را وارد بازی های بزرگتر ها می کنند
تدارک برای اعدام امیر تتلو+ فیلم title
خبرگزاری دانشجو در مصاحبه‌ای با یک حقوق دان از احتمال اعدام تتلو به واسطه اتهامات کنونی‌اش -احتمالاً افساد فی الارض- سخن به میان آورد. مقصودلو یک محکومیت ده سال و ۷۳ ضربه شلاق دارد که هنوز اجرا نشده است. این اظهارات را می‌بینید و می‌شنوید.
سرنوشت «سووشون» چه شد؟ title
تولید سریال نرگس آبیار بر اساس رمان سیمین دانشور از سال گذشته در سکوت خبری آغاز شد، اما مدتی است که زمزمه‌های اختلاف میان سازندگان این سریال با پلتفرم شنیده می‌شود
استرداد امیر تتلو به ایران؛ چه چیزی در انتظار خواننده بدنام است؟ + تصویر title
امیر تتلو پیش از این به ده سال حبس و ۷۳ ضربه شلاق محکوم شده بود که پنج سال از این ده سال، حبس تعلیقی است. معمولاً در پرونده‌های اینچنینی، وقتی شخصی برای جرم تازه‌ای دستگیر می‌شود، محکوم تعلیقی به اجرا گذاشته می‌شود؛ بنابراین، بعید است حتی اگر او برای اتهامات سنگینی که در چند سال اخیر متوجه اش شده، محکومیت سنگینی نگیرد و بدون اجرای محکومیت قبلی‌اش آزاد شود.
تقویت طالبان در افغانستان به نفع ایران نیست title
ایران باید سیاست‌های مهاجر پذیری روشنی داشته باشد تا بتواند از ظرفیت مهاجران افغان استفاده کند و تهدیدات را دفع نماید.
برگزیده
چند قاب سیاسی از تتلو؛ تصاویری که تتلو را با سیاست گره می‌زند title
توییتر خبرآنلاین به چند قاب سیاسی از تتلو پرداخته و بر آن حاشیه نگاشته است؛ قاب‌هایی که تتلو را به متن سیاست می‌کشاند از خواندن برای خلیج مسلح فارس بر عرشه‌ی ناو جنگی تا دیدار دقیقه نودی با رئیسی در فرودگاه و ...
یک فعال حقوق زنان: بارداری ناشی از تجاوز محارم به یک معضل تبدیل شده title
تنها جایی که قانون‌گذار از سقط حمایت کرده، سقط درمانی است که شرایط خاص خود را دارد. در قانون اعلام شده که اگر جان مادر یا جنین در خطر باشد با نظر کمیسیون پزشکی قانونی مجوز سقط صادر می‌شود. اگر بخواهیم از نظر حمایت قانونی صحبت کنیم، متاسفانه قانونگذار در این مورد کاملا ساکت بوده و در مورد حاملگی ناشی از تجاوز صحبت نکرده است.
ایران زیباست؛ خزان در جنگل «مازیچال» - مازندران title
پاییز هراز رنگ مسیر مازیچال بسیار دیدنی است، اما در صورت بارش باران پیمودن این جاده زیبا بسیار سخت خواهد بود. مازیچال، منطقه جنگلی زیبا در نزدیکی کلاردشت است که با ارتفاع ۲۶۰۰ متری، شما را بالاتر از ابر‌ها نگه می‌دارد. ایستادن در ارتفاعات مازیچال و نگاه به اقیانوس ابر مقابل چشمتان، احساسی وصف‌ناشدنی را برای شما به همراه خواهد داشت.
کاوشگر ناسا برای رصد برخورد سیارک ۲۰۲۹ نزدیک زمین شده است title
ستاره شناسان پیش‌بینی می‌کنند که حدود ۵ و نیم سال آینده، سیارکی به وسعت ساختمان امپایر استیت در فاصله ۲۰۰۰۰ مایلی (۳۲۲۰۰ کیلومتری) از زمین در فضا خواهد گذشت، که نزدیک‌ترین جرم آسمانی به سیاره ما به این اندازه در تاریخ مدرن است.
امیر غفارمنش ماجرای ازدواجش با پوپک گلدره را فاش کرد +ویدئو title
امیر غفارمنش بازیگر شناخته شده‌ی تلویزیون در مصاحبه‌ جدیدی از ماجرای ازدواجش با پوپک گلدره گفت، بازیگر مشهور تلویزیون که پس از به کما رفتن به دنبال یک سانحه‌ رانندگی، در سال ۸۵ از دنیا رفت.
اختلالات روانی را به زبان نقاشی بشناسید + تصاویر title
هنرمندان صرفا برای بیان احساسات از هنر خود استفاده نمی‌کنند بلکه برای انتقال ایده، به تصویر کشیدن تاریخ، تجسم ارزش‌های اجتماعی و اظهارنظر درباره رویداد‌های اجتماعی و سیاسی نیز از هنر بهره می‌گیرند؛ اما یکی از کاربرد‌های مهم هنر بیان احساسات است.