کد خبر: ۳۰۵۴۸
تاریخ انتشار: ۰۴ آبان ۱۴۰۲ - ۱۳:۰۳
با رأی هیات مدیره انجمن آهن و فولاد ایران در سمپوزیوم فولاد ۱۴۰۲
در آیین اختتامیه سمپوزیوم فولاد ۱۴۰۲ مهرداد تولائیان، معاون بهره برداری ذوب آهن اصفهان با رأی اعضای هیات مدیره انجمن آهن و فولاد ایران به عنوان «مدیر برگزیده بخش دولتی» انتخاب شد.

به گزارش مخاطب24 به نقل از شرکت ذوب آهن اصفهان: وی در این آیین طی سخنانی گفت: با توجه به محدودیت‌های مواد اولیه، انواع انرژی و ... نیاز است توسعه کیفی فولاد به جای تمرکز بر توسعه کمی مورد توجه قرار گیرد.

معاون بهره برداری ذوب آهن اصفهان اظهار داشت: تولید محصولات ارزش افزا که برای کشورمان ارز آوری بالایی دارد در شرایط فعلی برگ برنده تولید کنندگان فولاد محسوب می‌شود.

از جمله عناوین شغلی مهرداد تولاییان در ذوب آهن اصفهان می‌توان به معاون تجهیزات مکانیکی، مدیر راهبری و پشتیبانی ماشین آلات، مدیر ارشد مهندسی بهره برداری، معاون بهره برداری و عضو هیات مدیره شرکت اشاره نمود.

مهرداد تولائیان در حاشیه برگزاری این آیین در گفتگوی اختصاصی به خبرنگار ما گفت: با وجود همه تنگنا‌های سال‌های اخیر در شرکت، با هم افزایی و تلاش پرسنل و مدیران این مجتمع عظیم صنعتی، موفق شدیم افتخارات زیر را در تاریخ ذوب آهن اصفهان به عنوان شناسنامه صنعت فولاد کشور، ثبت نماییم:

• ثبت رکورد‌های تولیدی مختلف طی ۶ سال اخیر از طریق برنامه ریزی انجام شده با وجود تنگنا‌ها و محدودیت‌های اعمال شده به واسطه کمبود آب، برق و گاز

• تولید محصولات صادراتی (شمش فولادی، میلگرد آجدار و تیر آهن) و صادرات به کشور‌های حوزه خلیج فارس وکشور‌های عضو اتحادیه اروپا

• تولید محصولات با ارزش افزوده بالا از جمله شمش با گرید C ۶۰,C ۷۰ S

• تولید انواع ریل ۴۹ E ۱،۵۴ E ۱، ۶۰ E ۱ مورد استفاده در خطوط راه آهن و مترو‌های شهری و همچنین تولید ریل زبانه سوزن

• ثبت رکورد ماهیانه تولید کلاف، توسعه محصول، طراحی و توسعه محصول شمش ریخته گری مقطع ۳۶۰*۲۵۰، بومی سازی بیش از ۸۵ درصدی قطعات و تجهیزات خط تولید کارخانه و سایر صنایع کشور در کارگاه‌های مختلف این مجتمع عظیم صنعتی

معاون بهره برداری ذوب آهن اصفهان اظهار داشت: این موفقیت را به تک تک کارکنان بلند همت و خانواده بزرگ ذوب آهن اصفهان تقدیم می‌کنم، تلاشگرانی که در بخش‌های مختلف و به ویژه در خط تولید با جان و دل در راستای تحقق اهداف کارخانه خوش درخشیدند و دستاور‌های ماندگاری که تنها به بخشی از آن‌ها اشاره شد را جاودانه نمودند.

وی بیان کرد: ذوب آهن اصفهان به عنوان شناسنامه صنعت فولاد کشور در ساخت و بهره برداری از صنایع گوناگون در گستره ایران زمین نقش بی بدیلی ایفا نموده است که همگان به آن واقف هستند، ذوب آهنی که تلاشگران آن کارخانه‌ها ساختند و به تولید رساندند و در این مجتمع عظیم صنعتی، جریان پویایی، نشاط و امید به آینده روشن و رشد تولید فراتر از برنامه را در نیمه اول سال جاری ثبت نمودند.

آخرین اخبار
پربازدید ها
تصاویر
اخبار داغ
چند قاب سیاسی از تتلو؛ تصاویری که تتلو را با سیاست گره می‌زند title
توییتر خبرآنلاین به چند قاب سیاسی از تتلو پرداخته و بر آن حاشیه نگاشته است؛ قاب‌هایی که تتلو را به متن سیاست می‌کشاند از خواندن برای خلیج مسلح فارس بر عرشه‌ی ناو جنگی تا دیدار دقیقه نودی با رئیسی در فرودگاه و ...
صفرتاصد دریافت کارت سوخت با شیوه جدید+عکس و فیلم title
تا چندی پیش متقاضیان برای ثبت نام و دریافت کارت سوخت باید به شعب پلیس +۱۰ مراجعه می‌کردند و سایتی برای ثبت نام وجود نداشت، اما با رونمایی سامانه جدید، وعده راه اندازی این سامانه به مردم داده شد.
چگونه دختران کار دچار سو استفاده می شوند title
دختران کار سرزمین مان نیازمند حمایت بیشتر به لحاظ مالی و فرهنگی هستند و در این خصوص فرد یا افرادی که به آن ها نمی توان لقب انسان را داد از آن ها سو استفاده جنسی و یا جسمی می کنند و این دخترکان را وارد بازی های بزرگتر ها می کنند
تدارک برای اعدام امیر تتلو+ فیلم title
خبرگزاری دانشجو در مصاحبه‌ای با یک حقوق دان از احتمال اعدام تتلو به واسطه اتهامات کنونی‌اش -احتمالاً افساد فی الارض- سخن به میان آورد. مقصودلو یک محکومیت ده سال و ۷۳ ضربه شلاق دارد که هنوز اجرا نشده است. این اظهارات را می‌بینید و می‌شنوید.
سرنوشت «سووشون» چه شد؟ title
تولید سریال نرگس آبیار بر اساس رمان سیمین دانشور از سال گذشته در سکوت خبری آغاز شد، اما مدتی است که زمزمه‌های اختلاف میان سازندگان این سریال با پلتفرم شنیده می‌شود
استرداد امیر تتلو به ایران؛ چه چیزی در انتظار خواننده بدنام است؟ + تصویر title
امیر تتلو پیش از این به ده سال حبس و ۷۳ ضربه شلاق محکوم شده بود که پنج سال از این ده سال، حبس تعلیقی است. معمولاً در پرونده‌های اینچنینی، وقتی شخصی برای جرم تازه‌ای دستگیر می‌شود، محکوم تعلیقی به اجرا گذاشته می‌شود؛ بنابراین، بعید است حتی اگر او برای اتهامات سنگینی که در چند سال اخیر متوجه اش شده، محکومیت سنگینی نگیرد و بدون اجرای محکومیت قبلی‌اش آزاد شود.
تقویت طالبان در افغانستان به نفع ایران نیست title
ایران باید سیاست‌های مهاجر پذیری روشنی داشته باشد تا بتواند از ظرفیت مهاجران افغان استفاده کند و تهدیدات را دفع نماید.
برگزیده
چند قاب سیاسی از تتلو؛ تصاویری که تتلو را با سیاست گره می‌زند title
توییتر خبرآنلاین به چند قاب سیاسی از تتلو پرداخته و بر آن حاشیه نگاشته است؛ قاب‌هایی که تتلو را به متن سیاست می‌کشاند از خواندن برای خلیج مسلح فارس بر عرشه‌ی ناو جنگی تا دیدار دقیقه نودی با رئیسی در فرودگاه و ...
یک فعال حقوق زنان: بارداری ناشی از تجاوز محارم به یک معضل تبدیل شده title
تنها جایی که قانون‌گذار از سقط حمایت کرده، سقط درمانی است که شرایط خاص خود را دارد. در قانون اعلام شده که اگر جان مادر یا جنین در خطر باشد با نظر کمیسیون پزشکی قانونی مجوز سقط صادر می‌شود. اگر بخواهیم از نظر حمایت قانونی صحبت کنیم، متاسفانه قانونگذار در این مورد کاملا ساکت بوده و در مورد حاملگی ناشی از تجاوز صحبت نکرده است.
ایران زیباست؛ خزان در جنگل «مازیچال» - مازندران title
پاییز هراز رنگ مسیر مازیچال بسیار دیدنی است، اما در صورت بارش باران پیمودن این جاده زیبا بسیار سخت خواهد بود. مازیچال، منطقه جنگلی زیبا در نزدیکی کلاردشت است که با ارتفاع ۲۶۰۰ متری، شما را بالاتر از ابر‌ها نگه می‌دارد. ایستادن در ارتفاعات مازیچال و نگاه به اقیانوس ابر مقابل چشمتان، احساسی وصف‌ناشدنی را برای شما به همراه خواهد داشت.
کاوشگر ناسا برای رصد برخورد سیارک ۲۰۲۹ نزدیک زمین شده است title
ستاره شناسان پیش‌بینی می‌کنند که حدود ۵ و نیم سال آینده، سیارکی به وسعت ساختمان امپایر استیت در فاصله ۲۰۰۰۰ مایلی (۳۲۲۰۰ کیلومتری) از زمین در فضا خواهد گذشت، که نزدیک‌ترین جرم آسمانی به سیاره ما به این اندازه در تاریخ مدرن است.
امیر غفارمنش ماجرای ازدواجش با پوپک گلدره را فاش کرد +ویدئو title
امیر غفارمنش بازیگر شناخته شده‌ی تلویزیون در مصاحبه‌ جدیدی از ماجرای ازدواجش با پوپک گلدره گفت، بازیگر مشهور تلویزیون که پس از به کما رفتن به دنبال یک سانحه‌ رانندگی، در سال ۸۵ از دنیا رفت.
اختلالات روانی را به زبان نقاشی بشناسید + تصاویر title
هنرمندان صرفا برای بیان احساسات از هنر خود استفاده نمی‌کنند بلکه برای انتقال ایده، به تصویر کشیدن تاریخ، تجسم ارزش‌های اجتماعی و اظهارنظر درباره رویداد‌های اجتماعی و سیاسی نیز از هنر بهره می‌گیرند؛ اما یکی از کاربرد‌های مهم هنر بیان احساسات است.