کد خبر: ۳۰۴۱
تاریخ انتشار: ۲۷ آذر ۱۴۰۰ - ۱۱:۵۴
محمد شیری درباره پیچیدگی های بازی در نقش یک کارتون خواب در سریال آخرین روز تابستان گفت. او گفت برای اینکه نقش را بهتر درآورم تقاضا کردم که یک هفته در بیمارستان روانی رازی زندگی کنم.

محمد شیری در گفتگویی درباره پیچیدگی‌های بازی در نقش یک کارتون خواب در سریال آخرین روز تابستان گفت. او گفت برای اینکه نقش را بهتر درآورم تقاضا کردم که یک هفته در بیمارستان روانی رازی زندگی کنم.

درخواست «محمد شیری» برای زندگی در تیمارستان!
مخاطب ۲۴- محمد شیری که بیشتر با نقش‌هایش در سریال‌های مهران مدیری شناخته می‌شود می‌گوید برای رسیدن به نقشی که در «آخرین روز تابستان» بازی کرد درخواست کرده بود در بیمارستان روانپزشکی رازی (امین‌آباد) بستری‌اش کنند که موافقت نشد و تنها توانست یک شبانه‌روز را در این فضا به سر ببرد.

محمد شیری، بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون که در میان مردم با نقش‌هایش در کار‌های مهران مدیری به یاد آورده می‌شود.

در برنامه تلویزیونی «سریالیست» با اشاره به سریال «آخرین روز تابستان»؛ یک مجموعه تلویزیونی، محصول سال ۱۳۶۷ به کارگردانی حسین سحرخیز و شیرین جاهد و نویسندگی فرهاد توحیدی که از برنامه کودک و نوجوان شبکه یک پخش شد، خاطره رفتنش به بیمارستان روانپزشکی رازی (امین‌آباد) برای رسیدن به نقش را تعریف کرد.

او چنین گفت: «در سریالی به نام «آخرین روز تابستان» نقش یک کارتن‌خواب را بازی می‌کردم و عاشق این نقش بودم. گه‌گاه فکر می‌کنم دومرتبه می‌توانم این نقش را بازی کنم؟!

 من تقاضا کردم که یک هفته در بیمارستان روانی رازی زندگی کنم و رئیس بیمارستان رازی، امین‌آباد اجازه نداد، اما من یک صبح تا شب، به اتفاق یک پرستار با آن‌ها بودم تا بتوانم نقش را دربیاورم.

نقش را بسیار دوست داشتم. شبکه یک هم بود و برای خود من بسیار آموزشی بود و خواهش می‌کنم دومرتبه پخشش کنند.»

منبع: خبرآنلاین

نام:
ایمیل:
* نظر:
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
پربازدید ها
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
تصاویر
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار