کد خبر: ۳۰۳۷۸
تاریخ انتشار: ۲۰ آبان ۱۴۰۲ - ۱۱:۵۶
سکه امامی به‌شکل تکفروشی ۲۹ میلیون و ۱۴۶ هزار تومان فروخته شد. قیمت هر گرم طلا ۱۸ عیار به دو میلیون و ۴۳۵ هزار تومان رسید

مخاطب 24- قیمت  طلا ۱۸ عیار  در هر گرم امروز شنبه ۲۰ آبان معادل دو میلیون و ۴۳۵ هزار تومان فروخته شد که به‌معنی افت دو هزار تومانی درمقایسه با پنجشنبه هفته قبل است. همزمان سکه امامی ۱۰۰ هزار تومان ارزان شد و صراف‌ها آن را به‌شکل تکفروشی ۲۹ میلیون و ۱۴۶ هزار تومان فروختند. دلار خدماتی اما مثل پنجشنبه ۴۱ هزار و ۳۹۵ تومان عرضه می‌شود.

قیمت ارز خدماتی

قیمت دلار خدماتی امروز شنبه ۲۰ آبان تا ساعت ۱۱ و ربع ۴۱ هزار و ۳۹۵ تومان اعلام شد. قیمت دلار خدماتی به‌این ترتیب تفاوتی با پنجشنبه هفته قبل ندارد، اما یورو خدماتی کمی بیش از ۸۰۰ تومان گران شده است.

قیمت یورو خدماتی امروز درحالی ۴۴ هزار و ۱۶۰ تومان است که پنجشنبه هفته قبل این اسکناس معادل ۴۳ هزار و ۳۵۵ تومان عرضه می‌شد.

قیمت انواع ارز تا ساعت ۱۱:۱۵

انواع ارز توافقی و خدماتی

پنجشنبه

امروز

دلار

41 هزار و 395 تومان

41 هزار و 395 تومان

یورو

43 هزار و 355 تومان

44 هزار و 160 تومان

قیمت طلا ۱۸ عیار و انواع سکه

قیمت طلا ۱۸ عیار امروز شنبه ۲۰ آبان همزمان با شروع معاملات بازار دو میلیون و ۴۳۵ هزار تومان به ثبت رسید و نسبت به پنجشنبه هفته قبل دو هزار تومان ارزان شد.

سکه امامی هم ۲۹ میلیون و ۱۴۶ هزار تومان به فروش رسید و ۱۰۰ هزار تومان عقب رفت. نیم‌سکه و ربع سکه، اما بدون تغییر قیمت و به ترتیب ۱۵ میلیون و ۳۱۰ هزار تومان و ۱۰ میلیون و ۳۹۰ هزار تومان قیمت خوردند و سکه گرمی هم مثل پنجشنبه پیشین پنج میلیون و ۷۲۰ هزار تومان به فروش رسید.

قیمت انواع سکه و طلا تا ساعت ۱۱:۱۵

طلا 18 عیار و انواع سکه

پنجشنبه

امروز

طلا 18 عیار

دو میلیون و 437 هزار تومان

دو میلیون و 435 هزار تومان

امامی

29 میلیون و 246 هزار تومان

29 میلیون و 146 هزار تومان

نیم‌سکه

15 میلیون و 310 هزار تومان

15 میلیون و 310 هزار تومان

ربع‌سکه

10 میلیون و 390 هزار تومان

10 میلیون و 390 هزار تومان

یک گرمی

پنج میلیون و 720 هزار تومان

پنج میلیون و 720 هزار تومان

 
منبع: فرارو
آخرین اخبار
پربازدید ها
تصاویر
اخبار داغ
چند قاب سیاسی از تتلو؛ تصاویری که تتلو را با سیاست گره می‌زند title
توییتر خبرآنلاین به چند قاب سیاسی از تتلو پرداخته و بر آن حاشیه نگاشته است؛ قاب‌هایی که تتلو را به متن سیاست می‌کشاند از خواندن برای خلیج مسلح فارس بر عرشه‌ی ناو جنگی تا دیدار دقیقه نودی با رئیسی در فرودگاه و ...
صفرتاصد دریافت کارت سوخت با شیوه جدید+عکس و فیلم title
تا چندی پیش متقاضیان برای ثبت نام و دریافت کارت سوخت باید به شعب پلیس +۱۰ مراجعه می‌کردند و سایتی برای ثبت نام وجود نداشت، اما با رونمایی سامانه جدید، وعده راه اندازی این سامانه به مردم داده شد.
چگونه دختران کار دچار سو استفاده می شوند title
دختران کار سرزمین مان نیازمند حمایت بیشتر به لحاظ مالی و فرهنگی هستند و در این خصوص فرد یا افرادی که به آن ها نمی توان لقب انسان را داد از آن ها سو استفاده جنسی و یا جسمی می کنند و این دخترکان را وارد بازی های بزرگتر ها می کنند
تدارک برای اعدام امیر تتلو+ فیلم title
خبرگزاری دانشجو در مصاحبه‌ای با یک حقوق دان از احتمال اعدام تتلو به واسطه اتهامات کنونی‌اش -احتمالاً افساد فی الارض- سخن به میان آورد. مقصودلو یک محکومیت ده سال و ۷۳ ضربه شلاق دارد که هنوز اجرا نشده است. این اظهارات را می‌بینید و می‌شنوید.
سرنوشت «سووشون» چه شد؟ title
تولید سریال نرگس آبیار بر اساس رمان سیمین دانشور از سال گذشته در سکوت خبری آغاز شد، اما مدتی است که زمزمه‌های اختلاف میان سازندگان این سریال با پلتفرم شنیده می‌شود
استرداد امیر تتلو به ایران؛ چه چیزی در انتظار خواننده بدنام است؟ + تصویر title
امیر تتلو پیش از این به ده سال حبس و ۷۳ ضربه شلاق محکوم شده بود که پنج سال از این ده سال، حبس تعلیقی است. معمولاً در پرونده‌های اینچنینی، وقتی شخصی برای جرم تازه‌ای دستگیر می‌شود، محکوم تعلیقی به اجرا گذاشته می‌شود؛ بنابراین، بعید است حتی اگر او برای اتهامات سنگینی که در چند سال اخیر متوجه اش شده، محکومیت سنگینی نگیرد و بدون اجرای محکومیت قبلی‌اش آزاد شود.
تقویت طالبان در افغانستان به نفع ایران نیست title
ایران باید سیاست‌های مهاجر پذیری روشنی داشته باشد تا بتواند از ظرفیت مهاجران افغان استفاده کند و تهدیدات را دفع نماید.
برگزیده
چند قاب سیاسی از تتلو؛ تصاویری که تتلو را با سیاست گره می‌زند title
توییتر خبرآنلاین به چند قاب سیاسی از تتلو پرداخته و بر آن حاشیه نگاشته است؛ قاب‌هایی که تتلو را به متن سیاست می‌کشاند از خواندن برای خلیج مسلح فارس بر عرشه‌ی ناو جنگی تا دیدار دقیقه نودی با رئیسی در فرودگاه و ...
یک فعال حقوق زنان: بارداری ناشی از تجاوز محارم به یک معضل تبدیل شده title
تنها جایی که قانون‌گذار از سقط حمایت کرده، سقط درمانی است که شرایط خاص خود را دارد. در قانون اعلام شده که اگر جان مادر یا جنین در خطر باشد با نظر کمیسیون پزشکی قانونی مجوز سقط صادر می‌شود. اگر بخواهیم از نظر حمایت قانونی صحبت کنیم، متاسفانه قانونگذار در این مورد کاملا ساکت بوده و در مورد حاملگی ناشی از تجاوز صحبت نکرده است.
ایران زیباست؛ خزان در جنگل «مازیچال» - مازندران title
پاییز هراز رنگ مسیر مازیچال بسیار دیدنی است، اما در صورت بارش باران پیمودن این جاده زیبا بسیار سخت خواهد بود. مازیچال، منطقه جنگلی زیبا در نزدیکی کلاردشت است که با ارتفاع ۲۶۰۰ متری، شما را بالاتر از ابر‌ها نگه می‌دارد. ایستادن در ارتفاعات مازیچال و نگاه به اقیانوس ابر مقابل چشمتان، احساسی وصف‌ناشدنی را برای شما به همراه خواهد داشت.
کاوشگر ناسا برای رصد برخورد سیارک ۲۰۲۹ نزدیک زمین شده است title
ستاره شناسان پیش‌بینی می‌کنند که حدود ۵ و نیم سال آینده، سیارکی به وسعت ساختمان امپایر استیت در فاصله ۲۰۰۰۰ مایلی (۳۲۲۰۰ کیلومتری) از زمین در فضا خواهد گذشت، که نزدیک‌ترین جرم آسمانی به سیاره ما به این اندازه در تاریخ مدرن است.
امیر غفارمنش ماجرای ازدواجش با پوپک گلدره را فاش کرد +ویدئو title
امیر غفارمنش بازیگر شناخته شده‌ی تلویزیون در مصاحبه‌ جدیدی از ماجرای ازدواجش با پوپک گلدره گفت، بازیگر مشهور تلویزیون که پس از به کما رفتن به دنبال یک سانحه‌ رانندگی، در سال ۸۵ از دنیا رفت.
اختلالات روانی را به زبان نقاشی بشناسید + تصاویر title
هنرمندان صرفا برای بیان احساسات از هنر خود استفاده نمی‌کنند بلکه برای انتقال ایده، به تصویر کشیدن تاریخ، تجسم ارزش‌های اجتماعی و اظهارنظر درباره رویداد‌های اجتماعی و سیاسی نیز از هنر بهره می‌گیرند؛ اما یکی از کاربرد‌های مهم هنر بیان احساسات است.