کد خبر: ۲۸۰
تاریخ انتشار: ۲۷ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۲:۰۵
در نشست مشترک جبهه تدبیر و توسعه ایران اسلامی و حزب اعتدال و توسعه تأکید شد:
نشست مشترک تعدادی از اعضای شورای عالی سیاست گذاری و شورای مرکزی جبهه تدبیر و توسعه ایران اسلامی با دکتر مرتضی بانک، مسئول ستاد انتخاباتی حزب اعتدال و توسعه برگزار شد.

نشست مشترک تعدادی از اعضای شورای عالی سیاست گذاری و شورای مرکزی جبهه تدبیر و توسعه ایران اسلامی با دکتر مرتضی بانک، مسئول ستاد انتخاباتی حزب اعتدال و توسعه برگزار شد.در این نشست که صبح امروز سه شنبه بیست و هفتم بهمن ماه در محل دفتر آقای دکتر بانک انجام شد، طرفین در مورد مسائل مورد علاقه یکدیگر به بحث و تبادل نظر پرداختند و بر حفظ وحدت و هم آهنگی در بین جریان حامیان دولت تأکید کردند. همچنین در این خصوص، ضمن تأکید بر ایجاد فضای سالم انتخاباتی در جهت گسترش و تشویق مشارکت عمومی همه آحاد مردم و برگزاری انتخاباتی پرشور، می بایست تدابیر لازم در راستای جلوگیری از هر گونه سوء استفاده احتمالی توسط افراد سود جو اتخاذ شود و تأکید گردید که اقدامات احتمالی افراد سود جو به منظور گزینش کاندیدا برای ورود به لیست های انتخاباتی به هیچ وجه مورد تأیید احزاب و تشکل های قانونی نبوده و شدیدا محکوم می شود.

شایان ذکر است در این نشست مشترک، آقایان رحمان مخاطب، احمد شریف، هدایت اله منصوری، حمیدرضا عربی، محمد محسن باقرزاده و عباسعلی اللهیاری از اعضای شورای عالی سیاست گذاری و شورای مرکزی جبهه تدبیر و توسعه ایران اسلامی شرکت داشتند.نام:
ایمیل:
* نظر: