کد خبر: ۲۶۵۶۷
تاریخ انتشار: ۲۴ شهريور ۱۴۰۲ - ۰۸:۰۴
ارزش معاملات سهام در کف شهریور
بازار سهام در این هفته با افت نسبی ارزش معاملات خرد سهام مواجه بود. میانگین ارزش معاملات خرد ۳۰ درصد کاهش یافت و به کانال ۴ همتی سقوط کرد.

مخاطب 24- در اولین روز معاملات هفته اخیر ارزش معاملات خرد سهام به رقم ۵ هزار و ۴۵۹ میلیارد تومان کاهش یافت و روز یکشنبه ارزش معاملات خرد به ۴ هزار و ۴۰۰ میلیارد تومان رسید. روز دوشنبه ارزش معاملات خرد ۳ هزار و ۸۳۶ میلیارد تومان شد و روز سه‌شنبه به ۳ هزار و ۹۳۲ میلیارد تومان افزایش یافت. در آخرین روز معاملاتی هفته نیز ارزش معاملات خرد ۷ درصد افت کرد و به ۳ هزار و ۶۵۰ میلیارد تومان رسید که کمترین رقم در شهریور ماه است. میانگین ارزش معاملات خرد بورس در هفته اخیر ۴ هزار و ۲۵۵ میلیارد تومان بود که نسبت به رقم ۶ هزار و ۱۳۰ میلیاردی هفته پیشین، افت ۳۰ درصدی داشته است.رکوردداران ارزش و حجم معاملات در نخستین روز هفته، نماد تکاردان بیشترین ارزش معاملات را داشت و نمادهای خگستر، خودرو، وتجارت و سصفها در رتبه‌های بعدی بیشترین ارزش معاملات بودند. بیشترین حجم معاملات بازار نیز در دو روز ابتدایی هفته به نماد شستا تعلق داشت. نماد دی نیز در رتبه دوم قرار داشت. روز یکشنبه نماد شپنا بیشترین ارزش معاملات را داشت. روز دوشنبه نیز خگستر در صدر جدول ارزش معاملات بود و نمادهای خبهمن، وخارزم، خودرو و سصفها در رتبه‌های بعدی ارزش معاملات بودند. بیشترین حجم معاملات نیز به خبهمن، شستا، دی، خودرو و خگستر تعلق داشت. سه‌شنبه نیز خگستر، وبهمن، خودرو، ورنا و خساپا بیشترین ارزش معاملات را به خود اختصاص دادند. نماد شستا نیز همراه با دی، خساپا، خودرو و خبهمن در صدر جدول حجم معاملات قرار داشتند. در آخرین روز معاملاتی هفته، نمادهای شسینا، ذوب، شپنا، خگستر و وبملت بیشترین ارزش معاملات و نمادهای حفارس، دی، ذوب، خودرو و وتجارت بیشترین حجم معاملات را داشتند. 

منبع: اقتصاد نیوز

برچسب ها: سهام بورس
آخرین اخبار
پربازدید ها
اخبار داغ
امین میرزازاده طلا گرفت title
در حالی که همه نگاه‌ها به وزن ۱۳۰ کیلو کشتی فرنگی قهرمانی جهان بود امین میرزازاده توانست به مدال طلا دست پیدا کند
سوتی پیمان یوسفی روی آنتن زنده شیر پدر و نان مادر! title
سوتی وحشتناک پیمان یوسفی، گزارشگر سیما روی آنتن زنده در گفتگو با هادی عامل خبرساز شد.
دلیل واقعی ممنوعیت واردات آیفون ۱۴ و ۱۵ سرانجام مشخص شد title
ارزبری بالا و عمل متقابل نسبت به تحریم‌ها به عنوان مهم‌ترین دلایل عدم ورود این گوشی‌ها به ایران محسوب می‌شوند.
دیدار هوادار کوچک ایرانی با رونالدو + فیلم title
هوادار نوجوان ایرانی که آرزوی دیدن رونالدو را داشت در هتل با ستاره پرتغالی دیدار کرد.
اخبار لحظه‌ای از حضور تیم النصر و ستارگانش در ایران title
کریستین رونالدو، سادیو مانه و هم‌تیمی‌هایش تا ساعاتی دیگر پا به تهران خواهند گذاشت تا مهیای یکی از جذاب‌ترین تقابل‌های تاریخی مقابل نماینده ایران شوند.
برگزیده
فروش آنلاین نان قاعده‌مند می‌شود title
قاعده‌مند کردن هزینه‌هایی که اپلیکیشن‌ها در قالب فروش آنلاین نان دریافت می‌کنند در برنامه‌های دولت قرار دارد.
برندگان و تصاویر منتخب مسابقه عکاسی نجوم سال ۲۰۲۳ title
برندگان و تصاویر منتخب مسابقه عکاسی نجوم سال ۲۰۲۳ معرفی شدند. در ادامه می‌توانید عکس‌های برگزیده این دوره از مسابقات عکاسی نجوم را مشاهده کنید.
نگاهی به ۶ فیس لیفت جذاب و موفق در صنعت خودرو ایران title
خودروسازان داخلی با فیس لیفت توانستند محصولات قدیمی خود در قالب محصول جدید به بازار عرضه کنند. در ادامه با ۶ فیس لیفت جذاب و موفق در صنعت خودرو ایران آشنا می‌شویم.
فرصت مهاجرت برای رانندگان title
رییس اتحادیه شرکت های مسافربری از بالا رفتن تقاضای دریافت گواهینامه پایه یک برای مهاجرت خبر داد.