کد خبر: ۲۵۰۴۴
تاریخ انتشار: ۰۱ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۲:۵۱
برخورد خودروی جک با پژوی در حال سوختگیری یک کشته و چهار مصدوم برجای گذاشت. این حادثه در پمپ بنزین مجتمع سان آرا اتوبان کاشان نطنز اتفاق افتاد.

مخاطب24- برخورد خودروی جک با پژوی در حال سوختگیری یک کشته و چهار مصدوم برجای گذاشت. این حادثه در پمپ بنزین مجتمع سان آرا اتوبان کاشان نطنز اتفاق افتاد.

 حسین ریاحی رئیس مرکز اورژانس کاشان اظهار داشت: امروز یک دستگاه خودرو سواری جک در مجتمع سان‌آرا واقع در اتوبان کاشان-نطنز در اثر برخورد با خودرو پژو در حال سوخت‌گیری دچار حادثه شد.

وی افزود: در این حادثه به علت شدت جراحات وارده یکی از سرنشینان خودرو جک که خانم ۸۰ ساله بود در صحنه جان خود را از دست داد.

ریاحی با اشاره به چهار مصدوم دیگر که از طریق سه دستگاه آمبولانس مرکز اورژانس به بیمارستان شهید بهشتی کاشان انتقال داده شدند، گفت: حادثه در ساعت ۹ و ۱۹ دقیقه صبح امروز سه شنبه ۳۱ مرداد ماه به مرکز ارتباطات اورژانس اطلاع داده شد که پس از اعلام ماموریت بلافاصله سه دستگاه آمبولانس به محل حادثه در پمپ بنزین مجتمع سان آرا اتوبان کاشان-نطنز اعزام شد.

سرهنگ اصغر زارع، رئیس پلیس‌راه استان اصفهان علت این حادثه را عدم توانایی راننده در کنترل وسیله نقلیه ناشی از سرعت غیر مطمئن اعلام کرد.

برچسب ها
ارسال نظرا‌ت
پربازدیدها