کد خبر: ۲۴۷۲
تاریخ انتشار: ۰۳ آذر ۱۴۰۰ - ۱۸:۰۴
حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی گفتند: صدا و سیما باید مشکلات و کمبود‌های موجود در جامعه را به شکل صحیح بازتاب دهد.

مرجع تقلید شیعیان پیش از ظهر امروز در دیدار رئیس صدا و سیما با اشاره به آیه ۱۰۴ سوره آل عمران بیان کردند: قرآن مسلمانان را گروهی یاد نموده که کارشان دعوت به خیر و اعمال صالح و آبادی زمین و امر به معروف و نهی از منکر می‌باشد که فلاح و ستگاری نصیب آنان می‌گردد.

توصیه آیت الله نوری همدانی به صدا و سیما

ایشان در ادامه با اشاره به جریان تمدن سازی اسلام گفتند: در زمان معاصر فقیه فرزانه ای، چون امام راحل برای احیاء اسلام به پا خواست و تمام نگاه‌ها را متوجه انقلاب اسلامی و مردم مسلمان ایران نمود، هر چند استکبار جهانی به رهبری آمریکا در این مدت هر روز فتنه‌ای تازه بر علیه انقلاب به راه انداختند، اما به توفیق پروردگار قلوب مستضعفان جهان و مردم آزاده هر روز متوجه این نظام گردید و انقلاب اسلامی تمامی مرز‌ها را در نوردید و امید تازه‌ای در میان محرومان و مستضعفان جهان ایجاد نمود.

آیت الله نوری همدانی با بیان اقدامات فراوانی که در دوران انقلاب صورت گرفته عنوان کردند: باید خدمات و کار‌های فراوانی که از آغاز انقلاب در حوزه‌های مختلف صورت گرفته برای مردم بازگو شود تا مردم بدانند که چه کاری‌هایی صورت گرفته، و انقلاب چه خدمات ارزنده‌ای انجام داده است. امروز شبکه‌های بیگانه با تبلیغات فراوان سعی در تخریب وجهه نظام مقدس ایران دارند، اما متاسفانه شاهد پیام‌های تبلیغات بسیار زیاد در صدا و سیما هستیم که باید برای این چاره‌ای اندیشید.

ایشان با اشاره به مشکلات موجود در جامعه گفتند: صدا و سیما باید مشکلات و کمبود‌های موجود در جامعه را به شکل صحیح بازتاب دهد. متاسفانه امروز شاهد سختی معیشت مردم هستیم که باید مسئولین در جهت رفع این مشکلات کوشش نمایند.

مرجع تقلید شیعیان با بیان دشمنی دیرینه آمریکا و صهیونیست با اسلام و مسلمانان اظهار داشتند: متاسفانه امروز شاهد اوضاع مسلمانان در یمن و سوریه و عراق و لبنان و بحرین و افغانستان هستیم که با نقشه کشی آمریکا و پول‌های عربستان سعودی توسط اسرائیل اجرا می‌شود این موضوعات را صدا و سیما نه تنها برای برای مردم ایران بلکه باید برای تمامی ملت‌های مسلمان در خارج از ایران نیز بازگو و روشن سازد.

نام:
ایمیل:
* نظر:
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
پربازدید ها
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار