کد خبر: ۲۳۳۱
تاریخ انتشار: ۳۰ آبان ۱۴۰۰ - ۱۹:۳۶
رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور گفت: راهبرد‌های شورای عالی تحول و تعالی سازمان ثبت، در یک ماه آینده به برنامه‌های عملیاتی تبدیل شود.

اولین جلسه شورای عالی تحول و تعالی در سازمان ثبت اسناد و املاک کشور با حضور حسن بابایی معاون رئیس قوه قضائیه و رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، کاظمی قائم مقام معاونت راهبردی قوه قضائیه و معاونین و تعدادی از مدیران کل سازمان ثبت اسناد برگزار شد.

راهبرد‌های شورای عالی تحول و تعالی سازمان ثبت عملیاتی شود
در ابتدای جلسه، بابایی با بیان اینکه سازمان ثبت اسناد و املاک کشور از نهاد‌های حاکمتی بوده و دارای وظایف و اختیاراتی است که هر از چند گاهی نیازمند بازنگری در فرآیندها، روش‌ها و انتظارات است، تاکید کرد: در دوران تحول و تعالی تعجیل در تشکیل این جلسات به جهت پیشبرد اجرای برنامه عملیاتی فوق، امری مهم و ضروری است.

رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور تصریح کرد: سند تحول قضائی با نگاه استراتژیک تدوین شده و جهت دستیابی و اجرا نیازمند تشکیل جلسات هفتگی، جمع بندی، بررسی نقاط قوت و ضعف، ارائه پیشنهادات و نقطه نظرات و اعلام نظر استان‌ها در بازه‌های زمانی اعلامی است.

وی تاکید کرد: راهبرد‌های اعلامی ظرف حداکثر یک ماه آینده به برنامه‌های عملیاتی تبدیل شود و به عنوان نقشه راه فعالیت‌های سازمان در دوران تحول و تعالی ملاک عمل قرار گیرد.

بابایی تصریح کرد: در بحث رفاهی و رضایت کارکنان، اقدامات خوبی با تخصیص اعتبار لازم به زودی انجام می‌شود.

در این جلسه هر یک از اعضای حاضر دیدگاه‌ها و نقطه نظرات خود را در خصوص سند توسعه سازمان ثبت اسناد و املاک بیان کردند.

نام:
ایمیل:
* نظر:
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
پربازدید ها
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار