کد خبر: ۲۳۱
تاریخ انتشار: ۲۱ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۳:۲۳
اکنون که در طلیعه سی و هفتمین سالروز پیروزی انقلاب سترگ ملت ایران بر علیه طاغوت زمان و ظلم و بیدادگری قرار داریم ندای ملکوتی رهبر کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره) مبنی بر حق حاکمیت مردم بر سرنوشت خویش ...
ملت شریف و آگاه ایران

     اکنون که در طلیعه سی و هفتمین سالروز پیروزی انقلاب سترگ ملت ایران بر علیه طاغوت زمان و ظلم و بیدادگری قرار داریم ندای ملکوتی رهبر کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره) مبنی بر حق حاکمیت مردم بر سرنوشت خویش همچنان بر بلندای زمان و مکان طنین انداز است و شعار جاودانه ملت؛ استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی چون نگینی بر تارک نظام مقدس برآمده از انقلاب اسلامی می درخشد.

مردم انقلابی ایران امسال در حالی به استقبال برپایی جشن فرخنده روز 22 بهمن می روند که در روزهای آتی بار دیگر نمایشی باشکوه  از حضور خود در صحنه انقلاب را در پای صندوق های رأی و در دو انتخابات مهم پنجمین دوره خبرگان رهبری و دهمین دوره مجلس شورای اسلامی به جهانیان نشان خواهند داد و عزم راسخ خود را برای تداوم مسیر انقلاب 57 که تعیین کلیه ارکان نظام با آراء مردم می باشد را مورد تأیید و تأکید مجدد قرار خواهند داد.

جبهه تدبیر و توسعه ایران اسلامی ضمن تبریک فرارسیدن این روز خجسته به مقام معظم رهبری، دولت تدبیر و امید و همه مردم فداکارایران اسلامی ، بار دیگر بیعت خود را با آرمان های امام راحل عظیم الشأن (ره) و راه شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی تجدید می کند و از آحاد شهروندان ایرانی تقاضا دارد با حضور حماسی در راهپیمایی 22 بهمن امسال حمایت خود را از منویات مقام معظم رهبری و تلاش های مسئولان خدمتگزار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران اعلام نمایند. اعضاء و هواداران این جبهه نیز همگام با تمامی هموطنان عزیز در این همایش عظیم مردمی شرکت گسترده خواهند داشت.

 

جبهه تدبیر و توسعه ایران اسلامی

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
پربازدید ها