کد خبر: ۲۲۷۶
تاریخ انتشار: ۳۰ آبان ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۷
تخم مرغ‌های وارداتی با ارز ۴۲۰۰ تومانی از ترکیه خریداری شده، در برخی از فروشگاه‌ها و سایت‌های اینترنتی به قیمت مصوب هر شانه ۳۰ عددی ۴۳ هزار تومان به فروش میرسد.

در روز‌های اخیر علاوه بر میادین میوه و تره بار شهر داری تهران که تخم مرغ را به قیمت مصوب خود به فروش می‌رسانند این محصول در برخی از فروشگاه‌های سطح شهر نیز مشاهده میشود که هرشانه تخم مرغ ۳۰ عددی را با قیمت ۴۳ هزار تومان عرضه میکنند.

تخم مرغ ارزان شد + آخرین قیمت‌ها در بازار
مشاهدات میدانی در تهران نشان میدهد که این محصول در فروشگاه‌های مختلف با قیمت‌های متفاوتی نظیر ۴۵ هزار تومان،۵۰ هزار تومان و حتی ۵۵ هزار تومان نیز فروخته میشود در حالی که نباید بیشتر از ۴۳ هزار تومان عرضه شود.

تخم مرغ به قیمت مصوب در فروشگاه اینترنتی معرفی شده توسط سازمان تعاون روستایی با عنوان بازرگام نیز فروخته میشود و علاوه بر تخم مرغ، مرغ منجمد با قیمت مصوب هرکیلوگرم ۲۰ هزار تومان با تحویل رایگان عرضه میشود.

اعلام قیمت مصوب انواع تخم مرغ بسته بندی

بر اساس قیمت کالا‌های اساسی که وزارت جهاد کشاورزی اخیرا منتشر کرده در میان آن‌ها نرخ انواع تخم مرغ بسته بندی در تعداد مختلف نیز وجود دارد که بر این اساس حداکثر قیمت مصوب هر شانه تخم مرغ ۳۰ عددی بسته بندی شده ۵۱ هزار تومان است.

قیمت مصوب تخم مرغ شانه‌ای ۳۰ عددی فله ۴۳ هزار تومان، تخم مرغ به صورت کیلویی، هر کیلوگرم ۲۲ هزار و ۵۰۰ تومان، تخم مرغ در بسته ۴ عددی ۷ هزار و ۶۰۰ تومان، تخم مرغ در بسته ۶ عددی ۱۱ هزار و ۴۰۰ تومان، تخم مرغ در بسته ۹ عددی ۱۷ هزار و ۱۰۰ تومان، تخم مرغ در بسته ۱۵ عددی ۲۸ هزار و ۵۰۰ تومان، تخم مرغ در بسته ۲۰ عددی ۳۸ هزار تومان، تخم مرغ در بسته ۲۴ عددی ۴۵ هزار و ۶۰۰ تومان و تخم مرغ در بسته ۳۰ عددی شیرینگ پک شده با درب رو ۵۱ هزار تومان است.

بر اساس مشاهدات میدانی تمایل برای عرضه تخم مرغ در بسته‌های ۴ تا ۲۴ عددی بیشتر توسط شرکت‌های بسته بندی مشاهده میشود.

نام:
ایمیل:
* نظر:
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
پربازدید ها
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار