کد خبر: ۱۹۷۷
تاریخ انتشار: ۱۷ آبان ۱۴۰۰ - ۰۹:۴۸
دکتر غلامرضا نوروزی رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی: از 20 آبان با فراغ بال شاهد بازگشایی اماکن ورزشی بوده و مسابقات می‌تواند با ظرفیت محدود و با حضور تماشاگران برگزار شود

 ورود تماشاگر به ورزشگاه‌های ایران آزاد شد، لیگ برتر ایران از هفته آتی با تماشاگر برگزار خواهد شد.

ورود تماشاگر به ورزشگاه‌های ایران آزاد شد

به گزارش تابناک ورزشی، دکتر غلامرضا نوروزی رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی در گفت‌وگو با شبکه خبر درباره تغییر رنگ وضعیت کرونایی در تهران به رنگ زرد اظهار داشت: بعد از مدت‌ها می‌توانیم با فراغ بال راحت‌تری شاهد بازگشایی اماکن ورزشی و حضور تماشاگران باشیم. در همین راستا با همکاری و مساعدت‌هایی که وزارت بهداشت داشته است، تصمیم بر این شد که احتمالاً تا 20 آبان ماه سیستم هوشمند کنترل کارت واکسیناسیون فعال شود.

 

وی افزود: این کارت هوشمند واکسیناسیون ملاک ورود افراد به اماکن ورزشی خواهد بود. افرادی که کارت واکسیناسیون نداشته باشند برای مراجعه به باشگاه‌های ورزشی باید نتیجه منفی آزمایش PCR در 72 ساعت گذشته را داشته باشند. در غیر اینصورت نمی‌توانند به اماکن ورزشی ورود پیدا کنند. البته برای ورود به اماکن ورزشی برای فعالیت ورزشی و یا تماشا کردن مسابقات به غیر از انجام واکسیناسیون باید کماکان پروتکل‌ها نیز رعایت شود.

رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی درباره اینکه هواداران می‌توانند در ورزشگاه آزادی برای مسابقات لیگ برتر حضور پیدا کنند، تصریح کرد: از 20 آبان مسابقات می‌تواند با ظرفیت محدود در ورزشگاه‌ها با حضور تماشاگران برگزار شود.

نام:
ایمیل:
* نظر:
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
پربازدید ها
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار