کد خبر: ۱۹۶۶
تاریخ انتشار: ۱۲ آبان ۱۴۰۰ - ۱۳:۳۱
از صبح امروز خبرهایی در ارتباط با انتشار خبری از «اقدام اقتدار آفرین دلاورمردان ایران اسلامی» در رسانه ها و شبکه های اجتماعی منتشر می شد که مربوط به شکست آمریکا در سرقت نفت ایران می شود

جزئیات برخورد نیروی دریایی سپاه با ناو آمریکای، از صبح امروز خبرهایی در ارتباط با انتشار خبری از «اقدام اقتدار آفرین دلاورمردان ایران اسلامی» در رسانه ها و شبکه های اجتماعی منتشر می شد که مربوط به شکست آمریکا در سرقت نفت ایران می شود.

جزئیات برخورد نیروی دریایی سپاه با ناو آمریکایی

فیلم این تقابل که مربوط به چند وقت اخیر است و با واکنش قاطعی که از سوی قایق های تندروی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی صورت می گیرد، ناو آمریکایی مجبور به ترک صحنه می شود، قرار است تا دقایقی دیگر توسط رسانه ملی منتشر شود.

از قرار معلوم در این فیلم، جدال چندین ساعته میان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و نیروی دریایی آمریکا در آب های عمان قرار است به نمایش گذاشته شود؛ اتفاقی که طی آن آمریکایی ها در سرقت نفت  ایران شکست خورده و ناکام مانده اند.

در خبری که پیرامون این موضوع منتشر شده، ماجرا چنین روایت شده است: با اقدام بموقع و مقتدرانه جان برکفان دلاور نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی عملیات دزدی دریایی و سرقت نفت ایران ناکام ماند.

 


آمریکا در این اقدام یک نفتکش را که حامل نفت صادراتی ایران بود در آب‌های دریای عمان مصادره کرد و با انتقال محموله نفت آن به یک نفتکش دیگر آن را بسوی مقصدی نامعلوم هدایت کرد.

همزمان دلاورمردان نیروی دریایی سپاه با اجرای عملیات هلی برن بر روی عرشه نفتکش آن را به تصرف خود درآوردند و آن را بسوی آب‌های سرزمینی ایران هدایت کردند.

در ادامه نیرو‌های آمریکا با استفاده از چندین فروند بالگرد و ناو جنگی به تعقیب نفتکش پرداختند، اما با ورود قاطعانه و مقتدرانه نیرو‌های جان برکف سپاه ناکام ماندند.

نیرو‌های آمریکایی مجددا با استعداد بسیار و با استفاده از چند ناو جنگی بیشتر تلاش کردند مسیر حرکت نفتکش را سد کنند که باز هم موفق نشدند. این نفتکش هم اکنون در آب‌های سرزمینی کشور عزیزمان است.

این خبر تکمیل میشود....

نام:
ایمیل:
* نظر:
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
پربازدید ها
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار