کد خبر: ۱۹۲۵۷
تاریخ انتشار: ۱۳ خرداد ۱۴۰۲ - ۰۷:۵۸
طالع بینی امروز یا فال امروز، فالیست که هر روز برای هر فرد از متولدین مختلف سال تهیه می‌شود. این مطلب، به صورت روزانه به روز می‌شود. پس می‌توانید هر روز با مراجعه به این صفحه از فال و طالع بینی خود باخبر شوید.

طالع بینی امروز

مخاطب24:فال روزانه واقعی شخصی (DAILY HOROSCOPE)  یا فال امروز، فالیست که هر روز برای هر فرد از متولدین مختلف سال تهیه می شود. این مطلب، به صورت روزانه به روز می شود. پس می توانید هر روز با مراجعه به این صفحه از فال و طالع بینی خود باخبر شوید.

 

 

فال روزانه واقعی شخصی برای متولدین ۱۳ خرداد:
فال روز تولد: امسال را روی مهمترین هدف‌های زندگی تان تمرکز کنید و از رسیدن به آرزوهایتان نهراسید. شما می‌توانید با خلاقیت و حمایت دوستان و خانواده به موفقیت دست یابید، کافی است برای کارهایتان برنامه ریزی کنید و در راهی که پیش گرفته اید، ثبات فکری داشته باشید. مشورت با دوستان نیز ایده‌های جدیدی به شما می‌دهد، اما ایده‌های خود را نیز فراموش نکنید. فصل تابستان زمان خوبی برای گشت و گذار است، بنابراین از لحظات خود استفاده کنید. یادتان باشد قبل از هر کاری وضع مالی خود را بسنجید تا جیب تان خالی نشود. در ماه تیر به سلامتی خود اهمیت بیشتری دهید. به زودی یکی از دوستان قدیمی خود را ملاقات خواهید کرد که تاثیر زیادی بر تغییر شیوه زندگی تان خواهد گذاشت.

♈ فال روزانه متولدین فروردین
مدت هاست فکری ذهن تان را درگیر کرده است. شما تمایل دارید سبک زندگی خود را تغییر دهید یا از رابطه‌ای که در آن به سر می‌برید، بیرون آیید، زیرا از وابستگی می‌ترسید و حس می‌کنید آزادی زندگی تان در دام افتاده است. این یکی از نقاط قوت و به همان نسبت نقاط ضعف شما است. در هفته جاری ارتباطات شما با دیگران افزایش می‌یابد. امروز با فردی که برای شما اهمیت زیادی دارد، قرار ملاقاتی خواهید گذاشت. هر چه درباره ایده‌های جدیدتان با او بیشتر صحبت کنید، جذابیت شما برای او افزایش می‌یابد. هرکس که در گوشتان حرف‌های یاس آور می‌خواند از خودتان دور کنید، این روحیه شکست خورده و افسرده برازنده شما نیست. خیلی‌ها چشم امیدشان به شماست، اعتماد به نفستان را بالا ببرید و به دیگران نیز انگیزه بدهید. در موقعیت‌های مختلف یکسان عمل نکنید. برای انجام کار نیکی که فرصتش دست می‌دهد زمان را از دست ندهید.

♉ فال روزانه دقیق متولدین اردیبهشت
روز خوبی پیش روی شما است، اما نباید انتظار معجزه داشته باشید. اکنون زمان استراحت و ترمیم ذهن تان است و باید رژیم غذایی و سبک زندگی خود را کمی تغییردهید. رابطه احساسی شما رو به بهبود است و پس از مدت‌ها قادر به حل مشکلات عاطفی خود می‌شوید. امروز عشق در شما موج می‌زند و پر از انرژی هستید، اما اگر می‌خواهید برای اولین بار با فردی قرار ملاقات بگذارید، امروز زمان مناسبی نیست. بهتر است آن را به روز دیگری موکول کنید. زندگی را به خودتان سخت نکنید، اوضاع را هرجور که نگاه کنید همان می‌شود. صبح که از خواب بیدار می‌شوید با موسیقی که دوست دارید روزتان را شروع کنید. سنگ صبور یکی از دوستانتان خواهید بود، وقتی به حرف‌های او گوش می‌دهید تازه متوجه می‌شوید که در زندگی خودتان چه اشتباهی کرده اید. احساس امنیت را به خانه تان بیاورید. برای دوستی قدیمی ارزش بیشتری قائل شوید.

♊ فال امروز متولدین خرداد
این روز‌ها فشار زیادی را متحمل شدید که ممکن است تا چندین روز نیز ادامه یابد، اما خوشبختانه پایان خوشی در انتظار شما است و تمام استرس‌های این چند وقت تان به اتمام می‌رسد و شما بالاخره می‌توانید مهمترین تصمیمات زندگی خود را بگیرید. امروز انرژی زیادی برای روابط عاشقانه خود خواهید داشت طوری که با فردی قرار ملاقات می‌گذارید. شما در همان نگاه اول آنقدر با او احساس نزدیکی می‌کنید که هر چه را در ذهن دارید بیان می‌کنید، فقط مراقب کلامتان باشید و از زیاده روی خودداری کنید، زیرا آب رفته به جوی باز نمی‌گردد. برای تغییرات جدید خود و خانواده تان را آماده کنید. در مورد موضوعی امکان دارد بخواهید احساسی تصمیمی بگیرید اگر کمی منطقی باشید از تصمیمتان پشیمان نخواهید شد، یادتان باشد تا واقعا چیزی اتفاق نیافتاده در موردش با دیگران صحبت نکنید. اگر در خانه یا اجتماع مسئولیتی به شما محول شد بدانید که درحال سنجیده شدن هستید، بی گذار به آب نزنید.

 


♋ فال روزانه متولدین تیر
کار‌های نیمه تمام زیادی دارید و حال وقت آن است نگاهی به عقب بیاندازید. کمی برای هدف هایتان برنامه ریزی، قبض‌های پرداخت نشده را تسویه و مشکلات حل نشده را برطرف کنید، به تعهدات اخلاقی خود نیز پایبند باشید. بله، کار‌های زیادی روی سرتان ریخته، اما مطمئن باشید پس از اتمام آنها، با سرعت و انرژی بیشتری به جلو پیش خواهید رفت. اگر تمایلی به ابراز عشق، به خصوص با فرد مورد علاقه تان ندارید، نگران نشوید. با گفتگو تمام دلیگری‌ها برطرف خواهد شد. کارهایتان را با تمرکز و دقت بیشتری انجام دهید. برای خرید چیزی گرانقیمت بهتر است دوباره فکر کنید یا با شخصی مشورت کنید. سرمایه گذاری کوچکی را فراموش نکنید، سریع به سود دهی خواهد رسید. سعی نکنید نظر خود را به دیگران تحمیل کنید. همیشه از خودتان انتظار موفقیت نداشته باشید. همانجایی که احساس می‌کنید به بن بست رسیده اید در‌ها گشوده خواهند شد.

♌ فال فردا متولدین مرداد
شما حساس، اما فردی با اراده هستید که دست از پیشرفت بر نمی‌دارید. اگر چه مشکلاتی که در چند روز گذشته پشت سر گذاشته اید، کمی استرس تان را زیاد کرده، اما بر قدرت شما افزوده است بنابراین از آن برای کنترل بیشتر زندگی خود استفاده کنید. در محل کار نیز کمی فعال‌تر عمل کنید تا بیشتر به چشم آیید. شاید احساس کنید که فردی شما را به سمت رابطه‌ای هل می‌دهد، اما به نظر می‌رسد که هنوز آمادگی آن را ندارید. بهتر است برای رسیدن به آرامش، احساسات واقعی خود را با او در میان بگذارید. برای انجام دادن کاری واهمه دارید، همین ترس باعث می‌شود قدرتتان برای انجام دادن آن کم شود، حتی اگر کاری که انجام می‌دهید درست از آب در نیاید بهتر از این است که همیشه در فکر انجام آن بمانید. همه در زندگی شان اشتباه می‌کنند، اگر از حسرت خوردن بترسید بهتر است. به بچه‌ها فرصت بازی و تفریح بدهید و اگر امکانش را دارید با آن‌ها وارد بازی شوید.

♍ فال امروز متولدین شهریور
روز‌های گذشته یکی از منحصر بفردترین دوران زندگی شما بوده است و حال پس از گذراندن آنها، به این نتیجه رسیده اید که قدرت احساسات بالاتر از آن است که فکرش را می‌کردید یا به بیان دیگر آنچه از دل برآید، لاجرم بر دل نشیند. اکنون زمان آن است تا به بدن و ذهن خود استراحت دهید. به زودی آرامش خوبی را تجربه خواهید کرد، برای حفظ آن، کار‌های مورد علاقه خود را انجام دهید و از افرادی که انرژی منفی به شما انتقال می‌دهند، دوری کنید. در مورد چیزی که امکان از دست دادنش هست خطر نکنید. در زمینه تخصصی با مشکل مواجه خواهید شد، فقط از افراد متخصص کمک بخواهید. بعضی وقت‌ها سکوت بهترین پاسخ است، حاضر جوابی نکنید. برای بدست آوردن آنچه که در سر دارید باید سخت تلاش کنید. پیشنهاد‌های زیادی را می‌شنوید سعی کنید بهترینش را با توجه به وضع موجودتان انتخاب کنید.

 


♎ طالع بینی روزانه متولدین مهر
اخیرا با اطرافیان تان بحث‌های زیادی می‌کنید شاید دلیلش این باشد که شما به جزئیات مسائل توجهی نمی‌کنید، زیرا علاقه‌ای به آن‌ها ندارید، اما با نگاهی به اطراف خود درک خواهید کرد که جزییات نیز نقش مهمی را در زندگی شما ایفا می‌کنند؛ بنابراین بهتر است عینک جدیدی به چشم هایتان بزنید. با عشق تان تماس بگیرید و با او به دوچرخه سواری، پیک نیک یا سینما بروید. شما عشقی آتشین را تجربه خواهید کرد و رویاهایتان به زودی به واقعیت می‌پیوندند. اگر شرایط مالیتان اجازه می‌دهد به دانش آموزی کمک کنید. منتظر نباشید معجزه شود، خودتان آستین هایتان را بالا بزنید و مشغول شوید. عشق به سراغتان می‌آید یادتان باشد هرچه شناخت بیشتر باشد پشیمانی کمتر است، هر کسی ممکن است شکست بخورد بهتر است تقصیر را به گردن دیگران نیندازید. خرید وسایل شخصی جدید برای روحیتان خوب است.

♏ فال روزانه متولدین آبان
امروز انرژی کافی برای انجام هر کاری را به دست خواهید آورد. دوست دارید فعالیت‌های مورد علاقه تان را دنبال و کار‌هایی را که تمایلی به آن‌ها ندارید، هر چه سریع‌تر از زندگی خود دور کنید. این رفتار شما طبیعی است، اما این را بدانید تمام چیز‌هایی که در زندگی ما وجود دارند، با هم در ارتباط اند و ما به همان نسبت که برای کار‌های مورد علاقه خود وقت می‌گذاریم باید برای کار‌های ناخوشایند نیز وقت بگذاریم. اگر می‌خواهید توجه فردی را به خود جلب کنید، کمی نرم‌تر باشید و احساسات خود را صادقانه بیان کنید. تغییر مکان برایتان پیش می‌آید. ضرر بوجود آمده به زودی جبران می‌شود به ظاهرتان بیشتر توجه کنید این اواخر کمی بی خیال به نظر می‌رسید برای امضای قراردادی از یک فرد متخصص کمک بگیرید. در رانندگی احتیاط کنید در مورد مسئله کاری کنترل اوضاع برایتان سخت می‌شود دست و پای خود را گم نکنید مسئله را چندبار به دقت مرور کنید تا بهترین گزینه و راه حل را پیدا کنید.

♐ فال روزانه متولدین آذر
اگر به دنبال پیشرفت هستید، روابط خود را با اطرافیان گسترش دهید تا به موفقیت‌های بیشتری دست یابید. در همین ارتباطات است که پیشنهاد‌های تازه‌ای به شما خواهد شد. خیالپردازی شما بیش از حد است، بهتر است کمی هم از دنیای تخیلات خود بیرون آیید و در واقعیت زندگی کنید. امروز انرژی درونی تان، شما را به سمت دوستان نزدیک تان می‌کشاند، از بودن با آن‌ها نهایت لذت را ببرید. اگر مجرد هستید و به دنبال عشق می‌گردید، فردی که مدت‌ها است به آن علاقه دارید را نیز به جمع تان دعوت کنید. کارهایتان آنقدر زیاد شده اند که وقت سر زدن به اقوام و دوستان را ندارید. اگر فرزندی دارید که مشغول تحصیل هست با مدرسه‌ی او در ارتباط باشید. برای یکی از دوستانتان حامی و پناهگاه خواهید بود. وسایل جدیدی برای محل کار یا منزلتان بخرید. برای دادن یک پیشنهاد مراقب باشید پایتان را از اندازه گلیمتان درازتر نکنید، کاری را که میدانید باید انجام دهید به تاخیر نیاندازید.

 


♑ فال روز متولدین دی
امروز انرژی و روحیه ریسک پذیری شما افزایش می‌یابد و فعالیت‌هایی را که از انجام آن‌ها هراس داشتید، آغاز خواهید کرد. زمانی را به تنهایی خود اختصاص دهید و در مورد هدف‌های زندگی تان بیاندیشید. زندگی عاطفی شما با هیجانات زیادی روبه رو است. اگر می‌خواهید کمی فضای آن را تغییر دهید، ذهن خود را خالی کنید و به دنبال روش‌های رمانتیکی برای برقراری ارتباط با عشق تان بگردید. اگر تصمیم به تغییر رشته تحصیلی خود را دارید، قبل از اقدام به هر کاری با افراد باتجربه مشورت کنید. روزگار خوش در راه است از لحظات خوبتان با دوستانتان لذت ببرید و تا میتوانید از هر فرصتی اسفاده کنید تا سنگینی فشار‌های کاری این اواخر را کمتر احساس کنید. اگر کسی برایتان درد و دل کرد آرزو‌های او را کوچک نشمارید. اگر کار فرما هستید برای افرادی که زیر دستتان هستند به غیر از حقوق مزایایی را هم در نظر بگیرید. چهره اصلی تان را پشت اخم و نقاب پنهان نکنید.

♒ فال متولدین بهمن
آیا احساسات تازه‌ای را در خود تجربه کرده اید؟ شما فردی انعطاف پذیر هستید و این خصوصیت شما این روز‌ها افزایش می‌یابد. حال زمان آن است کمی به خود استراحت دهید. روز‌های پیش رو زمان خوبی برای آرامش است و آسمان زندگی تان دوباره آفتابی خواهد شد. تمرکز خود را بر زندگی عاطفی تان بگذارید، زیرا آنچه به آن احتیاج دارید حمایت و ثبات فکری است. اگر همین طور هدفمند به فعالیت‌های خود ادامه دهید، به زودی موفقیت‌های زیادی را کسب خواهید کرد. بر سر قرارهایتان زودتر از موعد حاضر شوید. اگر احساس می‌کنید از شغلتان خسته شده اید، به شغل دیگری فکر کنید. اگر لازم است کلاس‌ها و دوره‌های جدید را بگذرانید. باید بتوانید از پس تصمیماتی که می‌گیرید بر بیایید. به فکر مسافرت باشید تا آب وهوایی عوض کنید. شاید وقت آن رسیده که با آنچه که شما را می‌ترساند روبرو شوید. اگر بیمه ندارید در فکر داشتن بیمه نامه ایی برای خود و اموالتان باشید.

♓ فال روزانه متولدین اسفند
انرژی زیادی که این روز‌ها به دست می‌آورید شما را تشویق به آغاز کار‌های جدید می‌کند، اما این را بدانید که تغییر شغل یا محل زندگی، سخت‌تر از آنچه است که شما فکرش را می‌کنید. شاید لازم باشد وقت بیشتری را برای رها شدن از شرایطی که به آن علاقه ندارید، صرف کنید، اما زیاده روی نکنید و کمی انرژی هم برای روز خاصی که در پیش دارید، ذخیره کنید. به زودی فردی شما را با خبری غافلگیر خواهد کرد. برای اینکه در دل دیگران جایی پیدا کنید سعی کنید آنان را مورد تحسین قرار دهید و نکات مثبت شان را ببینید. لازم است با خودتان خلوت کنید برای رسیدن به آنچه نیت تان هست سعی کنید خلاق و مبتکر باشید حتی اگر این مسئله باعث شود کمی عجیب و غیر عادی به نظر برسید. دورهم بودن را تجربه کنید خودتان را برای تغییر و تحوال‌های مثبت آماده کنید.

 
برچسب ها: فال روزانه
آخرین اخبار
پربازدید ها
اخبار داغ
بنیانگذار ساندویچی هایدا درگذشت title
جاوید فرزامی که به همراه برادرش علی فرزامی صاحب برند هایدا معروف به ساندویچی هایدا بود به دلیل آمبولی ریه درگذشت.
فیلم | گاف سریال زخم‌کاری؛ کشیدن ترمز دستی با BMW سری ۵! title
در جدیدترین قسمت سریال زخم‌کاری بازیگر نقش میثم با کشیدن ترمز دستی BMW سری ۵، لحظه عجیبی را رقم زد.
سوتی پیمان یوسفی روی آنتن زنده شیر پدر و نان مادر! title
سوتی وحشتناک پیمان یوسفی، گزارشگر سیما روی آنتن زنده در گفتگو با هادی عامل خبرساز شد.
دلیل واقعی ممنوعیت واردات آیفون ۱۴ و ۱۵ سرانجام مشخص شد title
ارزبری بالا و عمل متقابل نسبت به تحریم‌ها به عنوان مهم‌ترین دلایل عدم ورود این گوشی‌ها به ایران محسوب می‌شوند.
دیدار هوادار کوچک ایرانی با رونالدو + فیلم title
هوادار نوجوان ایرانی که آرزوی دیدن رونالدو را داشت در هتل با ستاره پرتغالی دیدار کرد.
برگزیده
برندگان نوبل فیزیک ۲۰۲۳ معرفی شدند title
جایزه نوبل فیزیک ۲۰۲۳ به «پیر آگوستینی»، «فرنس کراوس» و «آن لوهولیر» اهدا شد.
فوری | اعلام جزئیات روش جدید فروش خودرو، سامانه یکپارچه خودرو حذف شد title
حذف سامانه یکپارچه خودرو، معاون صنایع حمل و نقل وزارت صمت گفت:فروش خودرو دیگر به روش قبل انجام نخواهد بود
فروش آنلاین نان قاعده‌مند می‌شود title
قاعده‌مند کردن هزینه‌هایی که اپلیکیشن‌ها در قالب فروش آنلاین نان دریافت می‌کنند در برنامه‌های دولت قرار دارد.
برندگان و تصاویر منتخب مسابقه عکاسی نجوم سال ۲۰۲۳ title
برندگان و تصاویر منتخب مسابقه عکاسی نجوم سال ۲۰۲۳ معرفی شدند. در ادامه می‌توانید عکس‌های برگزیده این دوره از مسابقات عکاسی نجوم را مشاهده کنید.