کد خبر: ۱۹۲۰۴
تاریخ انتشار: ۱۱ خرداد ۱۴۰۲ - ۲۱:۵۷
در ادامه بازدید و گفتگو‌های استانی:
دکتر آقادادی به منظور شرکت در نشست‌هایی با کارکنان، شبکه فروش و ذی نفعان بیمه کوثر به همراه تعدادی از معاونین و مدیران ستادی در سرپرستی استان چهارمحال و بختیاری حضور یافت.

چهارمحال و بختیاری، بام ایران میزبان مدیرعامل بیمه کوثر

به گزارش مخاطب ۲۴به نقل از روابط‌عمومی بیمه کوثر: در این نشست ها که با حضور کارکنان سرپرستی و شبکه فروش بیمه کوثر در استان برگزار گردید، مباحثی پیرامون عملکرد و دغدغه های سرپرستی با ارائه راهکارهای رفع موانع مطرح شد.

دکتر آقادادی ضمن تبریک ایام دهه کرامت و میلاد با سعادت امام رضا (ع) با اشاره به افتتاح ساختمان جدید مرکزی شرکت، نکاتی را در خصوص میزان فروش، درآمد سرمایه گذاری و برنامه های مدنظر برای ارتقای جایگاه شرکت در صنعت بیمه مطرح نموده و هماهنگی، همکاری، همدلی و همراهی کارکنان بیمه کوثر در سراسر کشور را به عنوان عوامل اثرگذار در حرکت رو به جلوی شرکت برشمرد.

ایشان در ادامه تاکید داشتند تمام توان شرکت در سال 1402 هم می بایست برای تکرار و ارتقای عملکرد درخشان بیمه کوثر در سال 1401 به کار گرفته شود و با ارائه طرح های جدید و تلاش مضاعف در ارائه خدمات نوین بیمه ای جلب رضایت مشتریان صورت پذیرد.

وی در پایان بار دیگر ضمن برشمردن اهداف کلان شرکت ابراز امیدواری کرد بیمه کوثر در سایه اهتمام ویژه کلیه کارکنان خود و با عمل به شعار شرکت "کوثر، خیر کثیر" بتواند با افزایش سودآوری و اخذ رضایت مشتریان به اهداف عالی خود جامه عمل بپوشاند.در این نشست‌ها که با حضور کارکنان سرپرستی و شبکه فروش بیمه کوثر در استان برگزار گردید، مباحثی پیرامون عملکرد و دغدغه‌های سرپرستی با ارائه راهکار‌های رفع موانع مطرح شد.

دکتر آقادادی ضمن تبریک ایام دهه کرامت و میلاد با سعادت امام رضا (ع) با اشاره به افتتاح ساختمان جدید مرکزی شرکت، نکاتی را در خصوص میزان فروش، درآمد سرمایه گذاری و برنامه‌های مدنظر برای ارتقای جایگاه شرکت در صنعت بیمه مطرح نموده و هماهنگی، همکاری، همدلی و همراهی کارکنان بیمه کوثر در سراسر کشور را به عنوان عوامل اثرگذار در حرکت رو به جلوی شرکت برشمرد.

ایشان در ادامه تاکید داشتند تمام توان شرکت در سال ۱۴۰۲ هم می‌بایست برای تکرار و ارتقای عملکرد درخشان بیمه کوثر در سال ۱۴۰۱ به کار گرفته شود و با ارائه طرح‌های جدید و تلاش مضاعف در ارائه خدمات نوین بیمه‌ای جلب رضایت مشتریان صورت پذیرد.

وی در پایان بار دیگر ضمن برشمردن اهداف کلان شرکت ابراز امیدواری کرد بیمه کوثر در سایه اهتمام ویژه کلیه کارکنان خود و با عمل به شعار شرکت "کوثر، خیر کثیر" بتواند با افزایش سودآوری و اخذ رضایت مشتریان به اهداف عالی خود جامه عمل بپوشاند.

برچسب ها: بیمه کوثر
آخرین اخبار
پربازدید ها
اخبار داغ
بنیانگذار ساندویچی هایدا درگذشت title
جاوید فرزامی که به همراه برادرش علی فرزامی صاحب برند هایدا معروف به ساندویچی هایدا بود به دلیل آمبولی ریه درگذشت.
فیلم | گاف سریال زخم‌کاری؛ کشیدن ترمز دستی با BMW سری ۵! title
در جدیدترین قسمت سریال زخم‌کاری بازیگر نقش میثم با کشیدن ترمز دستی BMW سری ۵، لحظه عجیبی را رقم زد.
سوتی پیمان یوسفی روی آنتن زنده شیر پدر و نان مادر! title
سوتی وحشتناک پیمان یوسفی، گزارشگر سیما روی آنتن زنده در گفتگو با هادی عامل خبرساز شد.
دلیل واقعی ممنوعیت واردات آیفون ۱۴ و ۱۵ سرانجام مشخص شد title
ارزبری بالا و عمل متقابل نسبت به تحریم‌ها به عنوان مهم‌ترین دلایل عدم ورود این گوشی‌ها به ایران محسوب می‌شوند.
دیدار هوادار کوچک ایرانی با رونالدو + فیلم title
هوادار نوجوان ایرانی که آرزوی دیدن رونالدو را داشت در هتل با ستاره پرتغالی دیدار کرد.
برگزیده
برندگان نوبل فیزیک ۲۰۲۳ معرفی شدند title
جایزه نوبل فیزیک ۲۰۲۳ به «پیر آگوستینی»، «فرنس کراوس» و «آن لوهولیر» اهدا شد.
فوری | اعلام جزئیات روش جدید فروش خودرو، سامانه یکپارچه خودرو حذف شد title
حذف سامانه یکپارچه خودرو، معاون صنایع حمل و نقل وزارت صمت گفت:فروش خودرو دیگر به روش قبل انجام نخواهد بود
فروش آنلاین نان قاعده‌مند می‌شود title
قاعده‌مند کردن هزینه‌هایی که اپلیکیشن‌ها در قالب فروش آنلاین نان دریافت می‌کنند در برنامه‌های دولت قرار دارد.
برندگان و تصاویر منتخب مسابقه عکاسی نجوم سال ۲۰۲۳ title
برندگان و تصاویر منتخب مسابقه عکاسی نجوم سال ۲۰۲۳ معرفی شدند. در ادامه می‌توانید عکس‌های برگزیده این دوره از مسابقات عکاسی نجوم را مشاهده کنید.