کد خبر: ۱۹۰۵
تاریخ انتشار: ۱۵ شهريور ۱۴۰۰ - ۰۰:۱۸
بازیکنان تیم ملی آرژانتین در همان دقایق ابتدایی بازی مقابل برزیل ترک زمین کردند.

بازی جنجالی برزیل- آرژانتین ، بازیکنان تیم ملی آرژانتین در همان دقایق ابتدایی بازی مقابل برزیل ترک زمین کردند. در حالیکه تنها دقایقی از مسابقه دو تیم برزیل و آرژانتین در مرحله مقدماتی جام جهانی گذشته بود،بازیکنان البی سلسته تصمیم به ترک میدان گرفتند. البته بازی از همان ابتدا بسیار خشن دنبال شد و نیمار نیز مطابق انتظار در متن درگیری‌ها قرار داشت.

اخبار ورزشی، اما در ادامه به نظر می‌رسید لب خط درگیری بین کادر فنی دو تیم و عوامل کنار زمین و البته با نقش آفرینی بازیکنانی، چون نیکلاس اوتامندی ایجاد شده و در ادامه بازیکنان آلبی سلسته در تصمیمی غیرمنتظره زمین را ترک کرده و راهی رختکن شدند. البته به نظر می‌رسد پلیس فدرال برزیل وارد زمین شده و بازی را متوقف کردند تا چهار بازیکن آرژانتینی را که برای ورود به این کشور دروغ گفته بودند را بازداشت کنند.


جنجالی ترین بازی برزیل- آرژانتین تاریخ
جیووانی لوسلسو و کریستین رومرو، دو بازیکن تاتنهام، به همراه امیلیانو مارتینز و امیلیانو بوئندیا، چهار بازیکنیی هستند که مراکب این کار شده اند و حالا این بازی طبق درخواست وزارت بهداشت برزیل متوقف شده است. آن‌ها متهم هستند که وقتی روز جمعه در آستانه دیدار مهم آرژانتین برابر برزیل در انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر به سائوپائولو وارد شدند، در مدارک رسمی اعلام نکردند که در ۱۴ روز گذشته در انگلیس حضور داشته‌اند. این بازیکنان علیرغم حضور در زمین یا روی نیمکت در بازی باشگاهی هفته گذشته لیگ برتر، نامی از انگلیس نبرده و تنها آرژانتین و ونزوئلا را در مدارک رسمی به ثبت رسانده‌اند.

بر اساس قوانین برزیل هر فردی که در طول این مدت در کشور‌های لیست قرمز از جمله انگلیس حضور داشته باشد باید به مدت ۱۴ روز در هتلی قرنطینه شود و این یعنی این چهار بازیکن تا تاریخ ۲۷ شهریور قادر به بازگشت به باشگاه‌هایشان نخواهند بود و در حین ورود به انگلیس در این تاریخ نیز باید با ۱۰ روز قرنطینه دیگر روبرو شوند. چنین اتفاقی باعث خواهد شد که این بازیکنان حداقل سه بازی لیگ برتر، یک بازی جام اتحادیه و حداقل یکی از دیدار‌های تاتنهام در لیگ کنفرانس اروپا را از دست بدهند.

با این حال بعضی منابع دولتی در سائوپائولو شب گذشته مدعی شدند که بعید است بازیکنان برای قرنطینه ۱۴ روزه در هتل نگهداری شوند و احتمالا با پرداخت جریمه‌ای می‌توانند کشور را ترک کنند.

جالب اینجاست بازیکنان آرژانتین واکنش تندی به ماموران وزارت بهداشت و پلیس برزیل نشان داده و آن‌ها را هل دادند و بازیکنان سلسائو نیز برای دفاع از هموطنان خود وارد معرکه شدند.

خشم لیونل مسی؛ کاپیتان فرمان نهایی را صادر کرد

به گزارش "ورزش سه"، دیدار امشب یرزیل برابر آرژانتین را باید در بین یکی از عجیب ترین مسابقات تاریخ فوتبال جای داد. در حالیکه تنها دقایقی از شروع بازی دو تیم در چهارچوب مقدماتی جام جهانی گذشته بود، ماموران وزارت بهداشت برزیل به همراه پلیس فدرال وارد زمین شده و قصد داشتند از بازی کردن چهار بازیکنی که قوانین قرنطینه را رعایت نکرده و در این رابطه دروغ گفته بودند را از زمین خارج کنند.

جنجالی ترین بازی برزیل- آرژانتین تاریخ

مطابق انتظار بازیکنان آرژانتین نیز واکنش تندی به برخورد ماموران نشان داده و با آنها درگیر شدند. اما در شرایطی که به نظر می رسید هنوز سرنوشت این دیدار معلوم نیست، تصاویر موید آن است که لیونل مسی فرمان رفتن بازیکنان تیم ملی کشورش به رختکن را صادر کرده است.

نشریه اوله تصویری منتشر کرده که لیونل مسی می گوید "به رختکن می رویم". همچنین این بازیکن هنگام خروج از رختکن و در حالیکه عصبانی بود گفت: "آنها منتظر بودند بازی شروع شود و بعد این کارها را انجام دهند. تمام دنیا در حال نگاه کردن ما هستند و این رفتار درست نیست."

نام:
ایمیل:
* نظر:
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
پربازدید ها
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار