کد خبر: ۱۸۹۷
تاریخ انتشار: ۱۱ شهريور ۱۴۰۰ - ۰۲:۲۸
تیم ملی پرتغال امشب با دبل کریستیانو رونالدو در دقایق پایانی موفق به کسب برتری ارزشمند ۱-۲ مقابل ایرلند شد و این ستاره پرتغالی نیز به تنهایی عنوان بهترین گلزن تاریخ در رده ملی را از آن خود کرد

رونالدو: این رکورد متعلق به موزه است، کریستیانو رونالدو، کاپیتان تیم ملی پرتغال مدعی شد تا دقیقه پایانی برابر ایرلند به پیروزی باور داشته است.
اخبار ورزشی، به گزارش "ورزش سه"، تیم ملی پرتغال امشب با دبل کریستیانو رونالدو در دقایق پایانی موفق به کسب برتری ارزشمند ۱-۲ مقابل ایرلند شد و این ستاره پرتغالی نیز به تنهایی عنوان بهترین گلزن تاریخ در رده ملی را از آن خود کرد. کریستیانو رونالدو در پایان این دیدار از بازگشت به منچستریونایتد ابراز خوشحالی کرده و مدعی شد هنوز سال‌های درخشانی برا او باقی مانده است.
صحبت های کریستیانو رونالدو بعد از بازی پرتقال با ایرلند

کریستیانو رونالدو گفت: "تمام بازیکنان تیم تا پایان به پیروزی باور داشتند و خود من نیز تا لحظه آخر تصور می‌کردم می‌توانستیم پیروز شویم. اگر متوجه شده باشید ۱۰ دقیقه قبل از پایان بازی من از هواداران درخواست حمایت و تشویق کردم. از دست دادن پنالتی در نیمه اول؟ این اتفاق نیز بخشی از بازی فوتبال و کار ماست. گاهی اوقات موفق به گلزنی می‌شوید و در برخی موارد هم اشتباه می‌کنید، اما این نیز بخشی از فوتبال است.

وقتی تیم نمی‌تواند به گل برسد کمک هواداران ضروری است و آن‌ها در مسابقه امشب به ما قدرت دادند. من او به خاطر این دو گل که باعث پیروزی تیم ملی پرتغال شد و همچنین بابت شکستن رکورد گلزنی در رده ملی بسیار خوشحالم.


صحبت های کریستیانو رونالدو بعد از بازی پرتقال با ایرلند

این انگیزه و میل من به ادامه بازی فوتبال است. باید هر روز را با انگیزه ارائه عملکردی بهتر و خوشحال کردن هواداران، خانواده ... بیدار شویم و این انگیزه بزرگی برای من است. من چهار فرزند دارم. آن‌ها در حال بزرگ شدن و رشد کردن هستند که می‌بینند پدرشان موفق به گلزنی شده و عناوین قهرمانی را فتح می‌کند که این شیرین‌ترین موضوع بری من است.

این رکوردی متعلق به من است و دستاوردی منحصر به فرد است. من بسیار خوشحالم و این نیز یک رکورد دیگر برای قرار گرفتن در موزه افتخاراتم است. حالا در مسیر بازگشت به خانه و بازی کردن برای باشگاهی (منچستریونایتد ) هستم که همیشه آن را دوست داشتم. چند سال دیگر از دوران حرفه‌ای ام باقی مانده، من هنوز می‌خواهم درخشان ظاهر شوم و لیگ برتر بهترین لیگ فوتبال در جهان است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
پربازدید ها
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار