کد خبر: ۱۸۸۹
تاریخ انتشار: ۰۵ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۵:۴۶
سخنگوی وزارت امور خارجه، از اعزام هیات جمهوری اسلامی ایران به ریاست وزیر امور خارجه برای شرکت در نشست حمایت از عراق خبر داد.

امیرعبداللهیان در اجلاس بغداد شرکت می‌کند، سخنگوی وزارت امور خارجه، از اعزام هیات جمهوری اسلامی ایران به ریاست وزیر امور خارجه برای شرکت در نشست حمایت از عراق خبر داد.

اخبار سیاسی، «سعید خطیب‌زاده» سخنگوی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران صبح امروز (جمعه) از اعزام هیات جمهوری اسلامی ایران به ریاست حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران برای شرکت در کنفرانس منطقه‌ای حمایت از عراق خبر داد.

امیرعبداللهیان در اجلاس بغداد شرکت می‌کند

گفتنی است این کنفرانس ۶ شهریور ماه برگزار می‌شود و از نمایندگان کشور‌های عربستان سعودی، امارات، قطر، اردن، ترکیه و مصر برای شرکت در این نشست دعوت به عمل آمده است.

به گزارش فارس، عراق رسما از کشور‌های عربستان سعودی، ترکیه، مصر، اردن، کویت و ایران برای مشارکت در اجلاس روز شنبه ششم شهریور ماه در بغداد دعوت کرده است. نمایندگانی از فرانسه، آمریکا، روسیه و ژاپن نیز در این اجلاس حضور خواهند داشت.

تا این لحظه، حضور «امانوئل ماکرون» رئیس‌جمهور فرانسه، «عبدالفتاح السیسی» رئیس‌جمهور مصر، «عبدالله دوم» شاه اردن و «صباح خالد الحمد الصباح» نخست‌وزیر کویت در این نشست مسجل شده است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
پربازدید ها
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار