کد خبر: ۱۸۸۲
تاریخ انتشار: ۰۳ شهريور ۱۴۰۰ - ۰۱:۴۷
لوسیانو پریرا (شیمبا)، صالح حردانی، ابوالفضل جلالی و جعفر سلمانی
فرهاد مجیدی سرمربی باشگاه استقلال اعلام کرد که در صورت جذب ۴ بازیکن مورد نظرش، تمامی اهداف نقل و انتقالاتی اش محقق شده است.

اهداف نقل و انتقالاتی باشگاه استقلال، فرهاد مجیدی سرمربی استقلال اعلام کرد که در صورت جذب ۴ بازیکن مورد نظرش، تمامی اهداف نقل و انتقالاتی اش محقق شده است.

اهداف نقل و انتقالاتی باشگاه استقلال

اخبار ورزشی - فرهاد مجیدی، سرمربی آبی ها در حاشیه تمرین امروز در گفت و گو با خبرنگاران از شرایط تیمش صحبت کرد؛ شرایطی که به نظر می رسد مورد رضایت اوست چرا که کمتر دیده بودیم در این چند وقت اخیر مجیدی این گونه از مدیریت باشگاه تشکر کند. صحبت های فرهاد مجیدی را در ادامه می خوانید:

از مدیریت باشگاه تشکر می کنم

من از مدیریت باشگاه، آقای مددی و آقای ملکیان تشکر می کنم که برای جذب بازیکنان نهایت همکاری را کردند. زبیر نیک نفس، عارف آقاسی و امیر حسین زاده را ثبت کردیم و با 4 بازیکن دیگر هم توافق نهایی صورت گرفته و انشالله تشریف می آورند دفتر باشگاه تا با آنها قرارداد امضا کنیم.

در مورد قایدی خودخواهی نکردم؛ او قلب من بود!

فرهاد مجیدی در گفتگو با خبرنگاران در تمرین استقلال اعلام کرد لوسیانو پریرا (شیمبا)، صالح حردانی، ابوالفضل جلالی و جعفر سلمانی را می‌خواهد و از باشگاه استقلال خواسته که برای جذب این بازیکنان اقدام کند.

فرهاد مجیدی سرمربی استقلال  با تاکید به این موضوع که در مورد قایدی خودخواهی نکرد گفت: یک واقعیتی را من بگویم که هیچ مربی نمی خواهد که بهترین بازیکن خود را از دست بدهد. مهدی نه تنها بهترین بازیکن من بود بلکه از نظر اخلاقی هم برای من بهترین بود. مهدی قلب من بود و در واقع قلبم را از من جدا کردند. در مورد او نمی توانستم خودخواهی کنم. به هرحال فوتبالیست جوانی است و یک پیشنهاد خوب از کشور خارجی دریافت کرده است. به هر حال فوتبالیست ها هم باید زندگی آینده شان را تامین کنند. در دوبی با مهدی صحبت کردم و دیدم که روحیاتش به گونه ای است که دوست دارد در امارات و تیم الاهلی بازی کند. من هم نخواستم که خودخواه باشم و بگویم که نه مهدی حتما باید در استقلال باشی. 

او یک بازیکن تاثیر گذار برای ما بود و در جلساتم با هیئت مدیره می گفتم که جانشین برای مهدی در فوتبال ایران نمی توانیم پیدا کنیم. به نظر من او بهترین وینگر فوتبال ماست و مثل مهدی اصلا در فوتبال مان نداریم. اختلاف سنی زیادی باهم نداریم و من واقعا دوستش دارم و عین بردارم است. بدون مهدی سخت است اما آینده او را در نظر گرفتم و این انتقال از نظر مالی برای باشگاه هم خیلی خوب بود و توانست یکسری از بدهی های را از این طریق حل کند. شناخت خوبی از باشگاه الاهلی دارم و در این باشگاه بازی کرده ام و با آنها قهرمان امارات شده ام؛ آدم های خیلی مثبتی در این باشگاه هستند و برای مهدی در الاهلی آرزوی موفقیت می کنم. این را به هواداران می گویم که مهدی بازهم قلب و روحش با استقلال است و هیچ وقت او را از استقلال جدا نمی دانم.

هر کاری بکنم برای تیمم کرده ام

حضور بازیکنان برای مذاکره و تمدید پس از اطلاع از حضور مجیدی در محل باشگاه سوال دیگری بود که سرمربی استقلال این گونه به آن پاسخ داد: من همیشه واقعیت را می گویم. آقای مددی و ملکیان کمال همکاری را در نقل و انتقالات کردند. وظیفه من نبود ولی تیم خودم است و هر کمکی که از دستم بربیاد انجام می دهم. من قبلا هم گفتم که دوست ندارم هیچ بازیکنی جدا شود ولی یک سری شرایط ما را قبول نکردند و یک سری هم قبول کردند و امروز سر تمرین حضور دارند.

 

نام:
ایمیل:
* نظر:
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
پربازدید ها
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار