کد خبر: ۱۸۷۹
تاریخ انتشار: ۰۱ شهريور ۱۴۰۰ - ۲۲:۳۶
در پی درگذشت حاج اسماعیل بابایی از مسئولین حفاظت امام خمینی (س) بر اثر ابتلا به کرونا، حجت الاسلام و المسلمین سید حسن خمینی پیام تسلیتی صادر کرد.

متن پیام تسلیت حجت الاسلام و المسلمین سید حسن خمینی بدین شرح است:

بسمه تعالی

باخبر شدیم برادر گرامی مان آقای حاج اسماعیل بابایی به رحمت خدا پیوست.

این بزرگوار از آغازین روز‌های حضور حضرت امام (س) در جماران تا آخرین روز‌های عمر خود، در خدمت امام و حفاظت ایشان و خدمت به زائران ایشان در حرم مطهر امام بود.

از خدای متعال می‌خواهم تا رحمت و مغفرت خود را بر روح آن مرحوم نازل کند و تسلای خود را به خانواده و دوستان و همکاران ایشان نازل گرداند.

سید حسن خمینی

پیام تسلیت  سید حسن خمینی در پی درگذشت حاج اسماعیل بابایی

مراسم تشییع حاج اسماعیل بابایی، از مسئولین حفاظت امام خمینی (س) صبح امروز برگزار شد. همچنین حجت الاسلام والمسلمین سید حسن خمینی، یادگار گرامی حضرت امام بر پیکر مرحوم اسماعیل بابایی نماز خواند.


یادآوری می‌شود:

این پاسدار عزیز کسی بود که با هوشیاری و دقت در انجام وظیفه، نگذاشت در سال ۱۳۶۰، «منافق کشمیری» کیف سامسونت حاوی مواد منفجره جاسازی شده را به جلسه‌ای در محضر امام منتقل و منفجر و جمع حاضر را بشهادت برساند.
پیام تسلیت  سید حسن خمینی در پی درگذشت حاج اسماعیل بابایی
بطوریکه من از ایشان شنیدم. مرحوم حاج احمد آقا تماس و اصرار داشت، (البته از توطئه و فکر پلید این منافق خبر نداشت) که بگذارید بیاید بالا داخل جلسه، چون ایشان یکی از همراهان آقای رجایی هستند و کیف شان حامل اسناد است که من گفتم تا کیف ایشان را بازرسی نکنم نمی‌گذارم به جلسه ببرد، (البته من به این ملحد گفتم شما خودتان می‌توانید جلسه بروید، ولی باید کیف تان را بازرسی کنم که گفت من بدون کیف نمیروم و آخر الامر نگذاشتم وارد جلسه شود و برگشت) لذا مرحوم حاج احمد آقا اختیار را به من داد و گفت هر طور وظایف شماست و صلاح می‌دانید عمل کنید.

وی بعد از به شهادت رساندن رئیس جمهور و نخست وزیر، در مصاحبه‌ای با یکی از شبکه‌های رسانه ایی آمریکایی اعلام که من می‌خواستم جلسه ایی که با حضور امام ره تشکیل شد را منفجر کنم که با مقاومت و پافشاری یکی از پاسداران، موفق نشدم؛ لذا به روح این پاسدار عزیز و ایثارگر درود فرستاده و برای شادی روحش فاتحه ایی نثار می‌کنیم.
✍️علی سهی

نام:
ایمیل:
* نظر:
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
پربازدید ها
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار